#elulineblogi

Vihkamisest armastuseni on vaid üks väike samm!

Teate, ma ostsin meile Crocsid. Siin ei ole midagi erilist, eks? Aga inimesed, kes meid tunnevad, hoiavad praegu peast kinni – teie? Sina? Ostsid Crocsid? Kukkusid kuskile vä? Mhmh! Vihkamisest armastuseni on vaid üks väike samm – ma kohe tõestan :D

Ühesõnaga, me Meelisega oleme eluaeg vihanud neid klassikalisi Crocse, meie meelest sobivad need lauta ja veel parem lauda taha. Aga nagu teada tuntud turundustõde ütleb – sa kas armastad midagi, või vihkad midagi, kui asi sind ükskõikseks ei jäta, on asi korda läinud. Ja nii ka Crocsidega.

Näiteks mu õde jumaldab neid ja ta päriselt ka kannab neid aukudega asju jalas. „Need on nii kerged ja mõnusad…“ Palun! Mis siis, need on koledad, eks!

Ma astusin elus esimest korda Eestis Crocsi poodi alles hiljaaegu. Kristiine ostuööl. Päriselt ka. Tais ma käisin küll Crocsi poes. Poseerisin seal endasuuruse kalossiga. Ja Meelis ostsis endale sealt PULMADEKS PLÄTUD! Saate aru, pulmadeks! Me abiellusime põhimõtteliselt Crocsides. No kuna kuskil polnud ilusaid siniseid plätusid ja ainsad olid Crocsi poes ja MEGAMUGAVAD ja kerged ja ilusad, siis ostsime need. Ja Meelis on siiani megarahul. Ja me räägime kõigile, kuidas meie, vanad Crocsivihkajad, ostsime Crocsid.

Ja nüüd juhtus see uuesti! Rasedus mõjub ikka imeliselt, mis? :D

Ma ise ka ei suuda uskuda! Aga kuna mu jalad on otsustanud ikkagi veits paiste minna raseduse lõpus ja suht võimatu on mingeid saapaid jalga ajada – noh, pikasäärega saapaid ma ise jalga ei saagi (või noh, olgem ausad, ega ma vigane ei ole, saan, aga mul läheb reaalselt 10 minti aega! – kõht jääb ette, säär on paistes…) ja läinud aastal ostetud „ajutised“ saapad viskasin ma eile lõpuks minema, sest tegelt ei olnud needki enam mugavad paistes jalgadega ja üleüldse olid nad katki. Mul oli enivei uusi saapaid vaja. Ja korralikke talvekaid mul polnud nagunii.

Mitte, et ma nüüd kuskile kelgutama jookseks kohe kui lumi maas on, aga raseduskilod tuleb maha jalutada ja selleks on vaja ülimugavaid ja sooje saapaid, sest never know, mis pulli ilmataat veel teeb… Ja meil on siiski talv. No igaljuhul, mida ma ikka nii pikalt tuututan – käisin Kristiine Crocsis ja Rocca Crocsis ja Ülemiste Crocsis ja lõpuks tellisin ikka neti teel ja käisin Krissus järgi, sest õigeid suuruseid polnud Krissus :D

Ma poes tegelikult proovisin neid sinise-pruuniga Women’s AllCast Luxe Duck Bootse, aga siis mul tuli meelde, et Mallu vist sai kingiks sellised ja siis vältimaks, et ma mingi copycat olen, nagu blogimaailmas kombeks tituleerida on, valisin hoopis samasugused mustad ja need on niii kerged. Mitte, et need sinise-pruuniga raskemad oleks :D Ma ei saa aru, kuidas saab üks saabas nii kerge ja pehme ja mugav olla. Ja mis peamine – need on megasoojad ja karvased, neil on isegi sisetald karvane, nagu ma ei tea – megapehmed kui jalga paned. Nagu mingid sussid oleks jalas.

Oi, kus ma hakkan nüüd kärutama :D
Oi, kus ma hakkan nüüd kärutama :D

No ja siis ma lisasin endale kohe suveks värvi ka garderoobi – Women’s Huarache Flat sandaalide näol kuna need olid allahinnatud ja ma proovisin ja piilusin neid Tais sadakaheksakümmendkuus korda ja ei raatsinud osta. Nüüd mul suveks ka mugavad ja kerged jalanõud olemas.

6733-700x700-s

Meelisele tegin ka valiku, aga ta näeb neid alles kuuse all, tssss…

2 thoughts on “Vihkamisest armastuseni on vaid üks väike samm!

  1. Saapad on tõesti väga väga mugavad. Olen pärast kuud aega nendega käimist andunud fänn.

  2. Hahhhha, muuseas ma juba ammu ei kanna crocse ;)
    Aga kerged ja mugavad plätakad on nad tõesti.
    Siuh jalga ja prügi viima;)

Comments are closed.