#elulineblogi #kokandus

Viimase hetke paanika

Esiteks sain ma eile õhtul enda käsutusse päris kassa, see kellelt ma selle sain, tegi veel nalja, et jaja, ma annan sulle mängimiseks. Ma mingi, mis mängimiseks, hakkan ikka normaalselt asju läbi lööma ja nagu PÄRIS kohvik.

Õhtu lõppes sellega, et istusime Sandaga poole ööni youtube’is ja google’s ja proovisime aru saada, kuidas see masin nagu töötama peaks. Totaalselt mängimiseks ongi see. Aga küll ma selle laupäevaks korda saan. Mul toitude nimed on juba olemas, aga hindu juurde panna ei oska. Kui keegi Casio kassaga töötab, siis võib mulle kirjutada ja aidata :)

Aga, täielik hullar tabas mind “Padjaklubi” ajal, kui Meelis küsis, et oot, sa ilmateadet ka oled vaadanud… Ma siis kiirelt võtsin ilmajaamad kõik lahti – vihm! Kella kolmeni sajab vihma! Saate aru! Ja ma teen kohviku! Kiire guugeldamine viis mind lehele telkiderent.ee, kus oli megasuur valik ja ma kirjutasin neile kohe sel minutil, et paanika-jaanika, kohe on vaja.

Just lõpetasin kõne – kui vihma sajab, saavad kõik huvilised meile varju alla tulla ja kuuma suppi luristada :) Meie hoovi tuleb selline 5×10 peotelk. Kõik peaks ära mahtuma. Nii mööbel kui meie sinna alla :) Hahaha, see on suurem kui me korter :D

Huuuuh! Hakkab looma. Vähemalt ei saja vihm pähe. Jessjessjess! Ja suuremad asjad on olemas ka. Nipet-näpet on veel vaja…

Supitermos √
Mööbel √
Laudlinad √
Karahvinid √
Stange √ – nimelt otsustasin kapis seisvad asjad ka müüki visata paari euriga. Hunnik Hedoni asju otsib ka uut omanikku. Ja kuna ma ei saa kahes kohas müüa, siis tuleb sõbranna oma tavaari ka müüma ja aitab minu asju ka müüa. Seega, tšekk-tšekk!

Mõned asjad on veel puudu, nagu supikausid ja kaks ämbrit ja kõik tooraine, aga selle ma loodan neljapäeva õhtul kõik kokku shopata. Ja ma tegelikult olen valmis selleks, et ma pean Meelise laupäeval veel poodi saatma kiirkorras. Aga küll saab. Kõik toimib. Vist :)

Ootame teid siis laupäeval, 5.09 kell 12 alates. Andke oma tulekust FB’s ka teada (siin üritusel all!), siis ma endiselt tean umbes arvestada, palju teid tulla võiks :)

11 thoughts on “Viimase hetke paanika

  1. Mina kavatsen ka ilma trotsida ja ikka kohale tulla, kasvõi korraks. Sa oled nii palju vaeva näinud ja see tuleb oma silmaga üle vaadata. Põnevil! :)

  2. Mind üritas ülemus laupäevaks tööle moosida… Ei võtnud vedu :P
    Hakkasin veel mõtlema, et krt, kui tööpäev on kella 17ni, siis ma ju ei jõua :(
    Igatahes vaim on valmis, kodus palju ei söö :D

  3. Ma arvan et me Gert Gustaviga (7-kuune) atume ka läbi sööme head toitu, kas 7-kuuse poisi jaoks ka miskit menüüs on?

    1. Parkige siis Kristiine keskuse parklasse, Uus Maailm on liikluseks suhteliselt suletud! :)

  4. Kui sul on veel kassaaparaadiga abi vaja siis just alles pidin ise ka Casio aparaadi puust ja punaseks selgeks saama, võin aidata :)

Comments are closed.