Viimased kolm live’i
Sel nädalal on ees ootamas kolm viimast laivi, sest eriolukord hakkab leebuma ja nagu eelnev nädalavahetuski näitas, oleks piirangud nagu üleöö kadunud. Linn oli rahvast täis, poodides oli ummik, parklates polnud ainsatki kohta. Mitte, et me kuskil trügimas oleks käinud, aga möödasõites juba näed, et parklad on puupüsti täis.

Olles nüüd teinud ca 50+ laivi, siis on tegelikult olnud üliäge aeg. Me oleme saanud nii palju lähedasemateks oma jälgijatega ja nii palju uusi jälgijaid ja.. Täiega äge kogemus on olnud kui aus olla. Kindlasti me laividega jätkame, aga mitte nii korrapäraselt ja kindlal kellaajal. Nii mõnigi kord oleksime tahtnud alustada natukene varem või just veidi hiljem, aga kuna oli lubatud, et kell 22, siis nii on ka olnud. Vaatame, mis tulevik toob.

Selle nädala teemad:

Teisipäeval räägime kriitikast ja solvumisest, sest olgem ausad, ei julge ega saa täna midagi öelda, ilma, et keegi solvuks. Meelis kirjutas ka sellest hiljaaegu. Ja oleme seda ka varem tõdenud. Tegin eraldi postituse ka selle kohta (kliki siia!) kuhu saate jätta enda lugusid kuidas olete tahtmatult kedagi solvanud või kritiseerinud. Olete mõelnud ühtpidi, aga välja on kukkunud nagu ikka – keegi solvub, saab valesti aru. Äkki tahate vabandada, aga ei oska. Ühesõnaga, loeme ja kommenteerime ka teie lugusid ja räägime seiku enda elust.No näiteks, mis vahe on kriitikal ja solvamisel? Või oma arvamusel, maitseeelistustel ja ärapanekul. Ütlesin ühes laivis, et mulle ei meeldi ühe influenceri käed (minu isiklik maitse!), ma sain korralikult heiti, et miks ma teda solvan ja maha teen. Mulle on näiteks öeldud, et ma olen paks, loll, kole, viltuste hammastega – see on kellegi arvamus, mis mind kuidagi ei liiguta. Jah, selle hambateema peale ma tõesti kergitasin tookord kulmu ja soovitasin silmaarstile minna, sest.. mu hambad ei ole viltu :D Nagu kust otsast?

Neljapäev on lahtine..

Neljapäevane teema on ausaltöeldes veel lahtine. Võite pakkuda meile teemasid, millest te tahaksite et me räägiksime, äkki on teil meile lihtsalt küsimusi ja teemegi sellise mõnusa lobalaivi. Kõik küsimused ja kommentaarid neljapäeva kohta on oodatud selle sama postituse all.

Laupäev lükkub pühapäeva

Laupäeval me laivi ei tee, sest siis on Eurovisiooni eri ja kindlasti paljud tahavad seda vaadata, ei hakka konkureerima. Lükkame oma laivi pühapäeva õhtusse ja lõpetame positiivse noodiga – unistused, ambitsioonid, tulevikuplaanid. Võite meile oma unistusi ja tulevikuplaane jätta siia kommentaaridesse (kliki siia!).

Uuest nädalast proovime ka blogiga taas lainele saada ja hakata rohkem siia sisu tootma, sest see on ikkagi meie põhikanal ja koht, kus me oma mõtteid avaldame. Kõike mida me laivides teha ei jõua, teeme nüüd siin :)

Kõiki laive saab vaadata meie FB lehelt ja selleks ei pea olema FB kasutaja :) Kliki lihtsalt siia!12 thoughts on “Viimased kolm live’i

 1. Võiksid rääkida autokoolist, sõidutundidest, teooria edenemisest jne. Kuidas liikluses tunne juba on ja kõik seonduv.

  1. Autokoolist rääkides (äkki tõesti tuleb ka laivis jutuks), aga et sa vastuseta ei jääks – teooria on kättevõtmise asi, vaja see ära teha lihtsalt. Sama testide lahendamisega.

   Kuna kool oli vahepeal kinni, meie reisil jne, siis käisin just teist korda platsil ja sain nö linnaloa ja nüüd istun siin, et peaks vist selle linnasõidu ka ära tegema. Auto ma “ostsin”, ootan seda, siis Meelis saaks mind juhendada.

   Ma ei tea, mul nagu pole kiiret selle asjaga ja mulle tundub, et aega on maa ja ilm, selle asemel et end krt kätte võtta :D

 2. Miks mitte neljapäevaseks teemaks “tõelised ämbrid”.
  Oleks päris põnev kuulata, kuidas üks vale mõte/tegu on lõppenud tõsiselt naljaka katastroofiga vms

  1. Hm.. meil on juba kaks laupäeva seksiteema olnud, ühes rääkisime meeldejäävaimatest kohtadest, meestest, riistadest :D ja teises piinlikest seksiseikadest.. Vist suht sama mis ämber :D

  2. Pigem kas töö juures/tänaval vms mõni ämber
   Ma olen näiteks kiiruga tormanud meeste vetsu, kus sisse astudes veel mõtlesin, et miks siin nii must ja räpane on.. Läksin siiski kabiini, aga ootamatult astus sisse meesterahvas ‍♀️ minul jalataldadeni piinlik, häda kadus ära ja kabiinist ka enam välja ei julgenud tulla

  3. Ma klubides ja baarides käin alati meestevetsus, sest ma päriselt (olles ise naine) ei saa aru, mida tehakse wc-s veerand tundi ja ma ei viitsi never järjekorras seista kui parasjagu hea pidu pooleli :D

 3. Ei, julge kogutud puhvri puututa. Kes teab mis veel ees, kuigi tahaks väga hakata remonti tegema.

 4. Teie poolt teiste suunal kasutatud sõnavara (retakas, paks mutt, s..anägu, lamp, rõvedad käed) võib pidada ebakohasteks väärtushinnanguteks. Keskmine mõistlik inimene peab neid sõnu solvavaks. Solvavaks on peetud ka väljendeid lumehelbeke, paksuke, korruptant jne. mis on siiski vähem räiged, kui teie poolt väljaöeldu.
  Tulenevalt oma vanusest ja elukogemusest ning pikaajalisest töötamisest ajakirjanduses, meedias, avalikus sektoris ja blogijana peaksite teadma, et teie, kui mõjuisikute, sõnadel on suurem kaal, kui tavalise kommentaatori väljaöeldul. Tekitate karjaefekti- teil on kümneid tuhandeid jälgijaid, kelle jaoks on teie väljaütlemised olulised ja neid võetakse tõsiselt. Teie halvustavad sõnad levivad ja kujundavad suhtumist.

  1. Just täna tõdesin taaskord, et meil võib olla 10tuhat jälgijat, aga nad ei käitu nagu kanakari :) nad on mõtlevad inimesed, kes teevad oma otsuseid ja valikuid ise. Õnneks suur osa jagab ka meie maailmavaadet ja huumorimeelt ja saab aru, millal ma kedagi solvan, millal ma arvamust avaldan ja millal ma lõõbin.

 5. Täna ja neljapäev on ka “eurovisioon”. Kindlasti ei ole just palju vaatajaid, aga nt meie sõpradega teeme ikka youtube-peo.

Comments are closed.