70 päeva EBAni: me oleme valmis!

Kaanefoto: Champagne MUMM | Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Mul on äraütlemata hea meel, et 70 päeva (ehk natuke üle kahe kuu) on EBAni ja me oleme praktiliselt valmis. Kategooriate sponsorid on lukus, koht on olemas, sisekujundajad on oma visioonid kõik paberile pannud, tekstid on koostamisel, fotograafid valimisel, veinid on külmas (EBAl hoolitseb jookide eest teine Eestis tuntud EBA) ja noh, suures plaanis me oleme valmis :) Üks töötuba on vaja veel lukku panna ja ongi olemas!

Kui palju blogijaid võistlustulle astub?

Hetke seisuga on oma blogid kirja pannud ligi 200 blogijat (eelmisel aastal osales 261 blogi), mis on väga hea tulemus, aega on veel kolm nädalat. Oma blogi saab kirja panna siin!

Veelgi suurem heameel on mul selle üle, et iga aastaga saan ma aina varem valmis. Eelmisel aastal oli mul EBA toimumise õhtul juba paar sponsorit selleks aastaks olemas, samamoodi on mõned olemas juba järgmiseks aastaks. Kes sel aastal löögile ei saanud, st jäid hiljaks, on kirjas järgmiseks aastaks jne.

Pöörame EBA peapeale!

Ja veel parem meel on mul selle üle, et sel aastal saab kõik oleme teisiti kui varem. EBA on läbinud kerge muutuse. Ja kui aus olla, ongi ta muutumises, sest idee on ikka sama mis varem, et sellest saaks suur meelelahutusüritus blogijatele, kus kirsiks tordil on auhinnad. Seega soovitan piiluma tulla. Üritus on kõigile tasuta. Kohaks teatrikeskus Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus.

16. juuni kell 19 teeme uksed lahti!

Ja tulla tasub juba siis kui uksed avatakse, sest 19.30 algavad erinevad töötoad, kus saavad osaleda kõik huvilised. Kohapeal saate ise endale sobiva valida.

Üks mis kindel, tulemas on Samsungi töötuba “Kuidas teha telefoniga häid pilte”, mida viib läbi paljudele blogijatele tuntud fotograaf Siiri Kumari. Teine töötuba on veel lahtine.

Kell 20.30 pakume teile aga vaatemängulist showd, kus toss tõuseb laeni ja avapaugu auhindade jagamisele annab tuleshow. Kes seda teeb, jätame veel üllatuseks!

Kell 21.00 paneme tuled mahedamaks ja auhindade jagamine võib alata. Õhtujuhti meil sel aastal otseselt ei olegi. Meil on kaadritagune hääl nagu auhinnagaladel kombeks – keegi kuskilt teatab, kes on nominendid… Kellest saavad võitjad, selgub sekund hiljem kohapeal, kui ümbrikust libiseb välja õige nimi…

EBA ametlik meediapartner on Õhtuleht! Sealt leiab palju eelkajastust erinevate blogijate kohta terve registreerimise ja hääletamise aja jooksul. Plaanis on neil veel palju muudki põnevat, nii et tasub silm peal hoida ka EBA kajastuste lehel, kuhu proovime jooksvalt kõik EBAst ilmuva lisada.

Nagu ka eelmistel aastatel, on igal kategoorial oma sponsor.
Tänavu on blogiauhindadele õla alla pannud:

Aasta uustulnukas | Beautiful Me kehasalong

Aiandus- ja taludeblogid | Horticom

Arvamusblogid | Turbliss

DIGIblogid (tehika) | Popsockets

DIY ehk loomeblogid | Tai Restoran NOK NOK

Elu välismaal (sh reisiblogid) | Seesam

Elulised blogid | Linea Natura

Harivad blogid | Õhtuleht

Ilu- ja moeblogid | Medemis Clinic

Kokandus- ja toitumine | Eggomuna

Kultuuriblogid | Uncle Paul

Noorteblogid | Estrella

Pere- ja beebiblogid | Omron

Remondi- ja sisustusblogid | Votex house

Spordi- ja trenniblogid | Valio

Rahva lemmikblogi | Dermosil

Õhtu stiilseim | Flux Stuudio

EBA eriauhind | ÖselBirch

Kinkekottidest võib leida tooteid järgnevatelt firmadelt:

Beautiful Me kehasalong

Dermosil

EBA koolituskeskus

Estrella

Loovhoog

Mark Scrub

OiOi Jewelry

Stockmann

Valio

Viaplay

Selleks aastaks siis kategooriad ja kinkekotid lukus. Puudu on vaid üks töötuba, mille teema on meil küll olemas, aga kui keegi pakub välja midagi eriti lahedat, siis teeme ära või lisame juurde. Ruumi on meil sel korral laialt käes ja istuma mahuvad ka kõik :)

Näeme EBAl!

2 thoughts on “70 päeva EBAni: me oleme valmis!

  1. Muidu väga head sponsorid, aga toidublogide sponsoriks Eggomuna ehk Davo Foods, kes oli prügikastitibude skandaali taga. Üldse on aina rohkem inimesi hakanud aru saama, et puurikanade munade ostmine ei ole loomasõbralik, kaubandusketidki hakkavad vaikselt neist loobuma (Rimi, Maxima) ja aina rohkem blogisid on taimetoidu omad. Ja siis selline asi? Ei ole nagu väga eetiline? Kuidas seda kommenteerid? Kas lihtsalt selle tõttu, et muud sponsorit ei leidnud?

    1. Mul olid tegelikult Eggoga käed löödud juba enne tibu-sknadaali. Tean, et palju on taimetoitlasi, aga samas on palju ka neid, kes mune oma retseptidest välja kirjutanud ei ole. Sel aastal lihtsalt nii, tegelikult pakun sponsorlust alati paljudele firmadele, ka neile, kes juba osalenud. Koha saab see, kes esimesena märku annab. Mõned ütlevad küll juba varem, et on ka järgmisel aastal IN, siis arvestan sellega, aga kategooriad, millel sponsoreid pole, lähevad nö kõigile pakkumisse ja kes esimesena reageerib, see koha endale saab :)

Comments are closed.