#elulineblogi

Abimees terveks aastaks

Eelmisel aastal olin ma aastalõpus nagu peata kana, sest hakkasin otsima endale märkmikku, mis mind terve aasta saadaks. Ühel polnud ühte ja teisel polnud teist, sel aastal jõudis AP Lifestyle minust ette ja saatis mulle kingituse – uueks aastaks märkmiku ja lokitangid (just siis kui ma juuksurist tulin sain paki kätte! hehe)

Pildil siis hall Lifestyle märkmik (link) ja Wella lokitangid (link)

Minu joaks on märkmik A&O – kõik käib meil märkmiku järgi. Ma saan märkmikust teada isegi seda, et keegi meile külla tuleb. Mõnikord Meelis suhtleb kellegagi tihedamalt Facebookis kui mina, teinekord jälle suhtlen mina. Kõik tööalased vestlused, kokkusaamised, restoranide avamised, pildistamised, kohtumised, koostööd, tellitud ja lubatud artiklid, TO DO listid, trennid jne lähevad märkmikusse kirja.

Iga hommik algab minu ja Meelise jaoks sellega, et ärkame, teeme kohvi ja avame märkmiku – vaatame, mis on täna plaanis – on selleks mõni kohtumine, arst või trenn. Vaatame üle nädala plaani, mis sel nädalal TO DO listis on. Mida teeme täna, mida homme või ülehomme.

Kohvi kõrvale arutame uusi ideid ja plaane, arutame, kas keegi on meile veel kirjutanud, helistanud, kas on vaja midagi veel kirja panna, mis on ununenud. Märkmik on meie elu, ausalt. Kuigi enamik asju on duubeldatud meilides ja kuskil chattides, siis märkmikus on kõik ikkagi must-valgel kirjas ja ilma märkmikuta ma ei kujutaks oma elu ettegi.

Ühtlasi, on meie märkmiku vahel sada paberit ideedega, mingid märkmed, arved, visiitkaardid, ja igasugu muud vajalikku kraami, mis mingil ajahetkel vajalik tundub. Kui märkmik hakkab liiga paksuks muutuma, siis ma vaatan need tähtsad paberid üle ja likvideerin mida vaja pole.

Uueks aastaks on mul seega mure lahendatud – märkmik koos heade mõtetega on olemas. Lisaks tavapärastele kalendrilehekülgedele on sinna lisatud lehed, kuhu lisada oma oma unistusi ja ideid, tulevikuplaane ja to do liste (vägev, ehk mul pole tulevikus märkmiku vahel enam patakat ideedepabereid). Lisaks sisaldas märkmik piletit Ilu Sõnumile ja sooduskuponge paljudeks erinevateks teenusteks – massaažist autopesuni.

Märkmikku on saadaval kahes toonis – halli ja mustana (link!). Kumba sa endale sooviksid? Minu lemmik on hall!

Seest näeb märkmik välja klassikalise nädalavaatega, paremal veel veerg märkmete jaoks.

Loosin 1.10.2017 välja kaks märkmikku – ühe halli ja ühe musta! Jäta kommentaaridesse kumba sooviksid ja mida märkmik sinu jaoks tähendab?

PS! Usun, et kes lisavad AP Lifestyle Facebooki lehele like’i võivad nii mõnegi uue huvitava loosimise otsa sattuda!

95 thoughts on “Abimees terveks aastaks

 1. Elan ka märkmiku järgi, sest tööasju oleks võimatu ilma meeles pidada. Hall sobiks kenasti, kuigi tegelikult vahet ei ole

 2. Märkmik on minu jaoks väga oluline, õigem oleks öelda märkmikud. Mul on aasta kalender, siis wc on meil suur kalender, kuhu samuti kõik oluline kirja läheb ja lisaks on mul 5aasta märkmik, kuhu iga päeva kohta paar rida saab kirjutada ja nii 5 aastat järjest :)
  Ühesõnaga täielik märkmikute friik :D

 3. Märkmikus on kogu elu kirjas. Olen natukene vanamoodne, telefoni kalender on mugav aga tüütu kasutada.

 4. Praktilisuse mòttes sooviksin musta vàrvi màrkmikku.Kui minu elu liigub ainult ajju salvestatud info najal,siis mu 17 .aastase aktivistist tùtre elus on màrkmik tàiesti asendamatu abimees.No ega vist muidu ei jààkski meelde need koosolekud ja kohtumised poliitikutega jne,jne…..Niiet loodan loosiònnele,et ròòmustada oma tùtartPàikest teile!!!!

 5. Hall märkmik.
  Tegeledes ise kaitseliiduga. Siis on märkmik hea abimees ürituste ülesmärkimiseks ja ka tundide üles kirjutamiseks. Paljud asjad kalendris kirjas. Aga märkmikku hea üritustele kaasa võtta, et juba järgmisi üritusi kirja panna.

 6. Mulle meeldib must! Märkmik, just elu mu jaoks ei ole, aga kõik tähtis saab sinna kirja ja aeg korralikult planeeritud :D

 7. Minul nii tihedat graafikut pole ja märkmik ei võrdu minu jaoks elu, aga märkmik on mul alati olemas :) Sinna kirjutan ma oma minimaalse töögraafiku, lastega seonduva, selle kuna kus mu elukaaslane millalgi olema peaks, sest mälu tal pole ja kirja ta oma asju tavaliselt ise kuskile ei pane :) Kui uut töögraafikut on vaja välja mõelda, siis lehitsen oma märkmikku siia-sinna ja nuputan kas/kus/mis. Ja üldse kui igav on, siis on märkmiku lehitsemine mõnus ajaviide :)
  Eks ikka elu koordinaator see märkmik on :)
  Mulle meeldib pakutud hall märkmik :)

 8. Valiks klassikalise musta :) Märkmik on ka minu jaoks hädavajalik, mis aitab planeerida ja tähtsaid asju meeles hoida!

 9. Ega sul juhuslikult ole võimalik lisada pilti, milline märkmik seest välja näeb? On nädalavaade või päevavaade jne.

 10. Oooo märkmik eriti veel nüüd on oluline, kui beebi ära sünnib ja no muidugi 4 esimese lapse jaoks ka. Kõik vaja kirja panna, et miski neil ja mul ei ununeks. Valiksin halli ;)

 11. Hall meeldib mulle rohkem natukene . Märkmik on minuga alati kaasas käinud, Mul ei seisa asjad meeles ning päeva plaani on raske koostada kui kuhugi pole üles kirjutatud. Kuna kodune praegu siis pole märkmiku ja ajan asju paberilipikutega :D aga tore oleks jälle omada planeerijat .

 12. Märkmik on minu jaoks samuti terve mu elu, kuigi kirjutan kõik ka oma telefoni, mis on minuga alati kaasas, on minu jaoks vajalik näha oma plaane paberil terve nädala lõikes. Mina valiksin halli, mis on stiilsem.

 13. Ilma märkmikuta ei kujutaks enam ette, et saaks kõik vajalikud asjad tehtud :) meeldiks must, aga oleksin rahul ka halliga. :)

 14. Hetkel märkmik puudub, kuid nüüd kooli minnes tunnen sellest puudust küll, hea kui asjadest on ülevaade :) Värvi poolest valiksin musta.

 15. Mulle meeldib must! Märkmik on mu teine aju põhimõtteliselt! Enda oma ei pea kõike kahjuks meeles :D

 16. Alkeemia.ee avaldab iga kuu K. Oidra tarokaartide ennustuse igale tähemärgile. Mina hakkasin neid välja printima ja endale märkmikku kleepima. Kui kuu möödas siis hea lugeda kas midagi läks täppi :)
  Lisaks panen märkmikku kirja tähtsamad kohtumised ja üritused. Prindin, lõikan ja kleebin ka ürituste ajakavasid.
  Endale eelistaks musta märkmikku.

 17. Minu jaoks on samuti märkmik väga vajalik. Nii oma isiklike asjade üles märkimiseks kui ka ettevõtte asjade kirja panemiseks. Varem märkisin asju kalendrisse, mis on mu kodus seinal aga igale poole seda kalendrit just kaasa ei tassi, seega märkmik ikka vajalikum. Meeldiks hall rohkem, sest eks neid musti märkmike ole juba palju ostetud :D

 18. Uue beebi tulekuga on kindlasti vaja lisamälu, et vanema lapse to do list kõik kirja panna :) musta värvi sobib väga!

 19. Olen ka iga aastaga järjest rohkem märkmikuinimeseks saamas. Kõik lapsega (varsti lastega) seonduvad käimised ja tegemised on seal kirjas, sama moodi oma käimised, kohtumised ja tööd. Kuna ma aga olen kohutav põdeja, siis duubeldan kõik asjad ka google kalendrisse, noh, et kui ühega miskit juhub, siis teises kohas on kõik ilusti alles.
  Hall märkmik sobiks uueks aastaks ilusti. :)

  PS! Kas loosimine tõesti 1.10.2018? :D

 20. Minu elu on samuti märkmikus kirjas. Isegi puhkusele lähen märkmikuga, sest kuidagi märkamatult satuvad sinna igasugused nimekirjad vajalikest asjadest ja numbritest. Mulle meeldiks musta värvi märkmik, aga kui aus olla, siis värv ei ole nii oluline kui on sisu. Ma vajan ruumi oma mõtete ja ideede kirja panemiseks.

 21. Kuna beebi koputab alakorruse uksele ja tahab kohe-kohe välja tulla, siis oleks hea märkida ära temaga seotud arstiajad ja muud asjad ja kuna kindlasti läheb elu kiireks ja endal kipub kõik meelest minema, siis saaks kindlasti sinna väga palju kirja ja ei kujutaks ette ilma märkmikuta elu.
  Hall on kindlasti see, mis ma tahaks endale :)

 22. Sinu postitus tuli nii õigel ajal :) Just mõtlesin , et millist märkmikku endale soetada , sest tuleb välja , et mu mälu veab mind vahepeal alt ja olen päris paljud asjad unustanud :)
  Isiklikult meeldib ka hall märkmik rohkem :P

 23. Mulle meeldiks musta värvi märkmik. Mulle on oma tudengielus väga oluline kõik kirja panna. Kasutan märkmiku igapäevaselt ja võtan selle igale poole kaasa.

 24. Just eile tegelesin märkmiku otsimisega, kuna minu elugraafik on 2-4 kuud ette, siis vajan juba nüüd uut 2018 planeerijat. Poed aga on tühjad, müüvad veel koolikraami. Silma jäi Tüümian Stuudio (fb: https://www.facebook.com/tyymian/?fref=ts) märkmikud, mis aga on kahjuks valgete lehtedega. Küll aga meeldis nende idee: käsitöö märkmikud taaskasutatavast paberist. Ja nüüd siis loen Sinu postitust ja jään loosimist ootama! Hall märkmik meeldiks!

 25. Vanakooli inimene, kõik peab paberil must valgelt kirjas olema. Must märkmik meeldib rohkem.

 26. 100 % märkmiku inimene. Ei oska ega taha ilma selleta elada :)
  Sooviks halli ;)

 27. Kuidas see märkmik seest välja näeb? Mul vaja sellist, kus ühel pool on nädalapäevad, et nt kellaajaliselt midagi märkida kindlaks päevaks, ja teisel pool tühi leht, kuhu panna nädala jooksul tegemist vajavad tööd. Igasugu inspiratsiooni jm lehti võib ka vahel olla.

 28. Vahetan kohe töökohta ja üks mõnus, uus märkmik kuluks kindlasti ära, et kõik sündmused sinna üles kirjutada. Kõik on mõnusalt silma all. Hall märkmik on eriti ilus! :)

 29. Paratamatult on koolis käies märkmikku vaja, kuid selleks aastaks on mul endal see olemas. Märkmiku kingiksin hoopis emale. Hall meeldiks rohkem :)

 30. Sooviks halli:) ma olen hull planeerija ja kõik olulised mõtted rändavad märkmikusse. Üks ilus märkmik paneks silma särama küll:)

 31. Ma lihtsalt jumaldan märkmikke ja eriti selliseid praktilisi ja minimalistlikke. Must märkmik saaks mu väga ustavaks sõbraks kohe kindlasti!

 32. Märkmik on ilus ja stiilipuhas, aga nii kallist ma ise endale küll osta ei raatsiks. Seega võit oleks magus. Hall meeldib rohkem. :)

  Kunagi kasutasin ma koguaeg märkmikku, aga nüüd on jäänud selline vaikuse hetk sisse, aga nii tahan taasaavastada seda märkmiku pidamise rõõmu.. kuid miski ei motiveeri eriti..

 33. Värv polegi oluline :)
  Ma tegelikult pole üldse mingi märkmikuinimene, aga viimasel ajal tunnen tohutut puudust miskipärast. Hullult koguneb igasuguseid paberilipikuid arstiaegadega ja lapse asjadega ja tööga. Lipikud on pilla palla ja mitte midagi ei leia. Seega oleksin ma ääretult õnnelik, kui märkmik mu ellu tuleks :) (seda õiget on jube keeruline leida)

 34. hall

  kirjutan laua peale väiksesse kalendrisse oma tegemised kirja, siis ei lähe meelest ning kiiremal juhul mobiilimärkmesse, kui pastakat ja paberit pole käepärast

 35. Minu suhe märkmike-päevikutega algas hetkel kui läksin 1. klassi ning on kestnud kuni siiani (ehk 21 aastat) ning kindlasti kestab see liit ka edasi. Mu märkmik sisaldab endas kogu mu elu, isegi seda, mida õhtul süüa tuleb teha. Hall oleks tõeliselt minulik.

 36. Oi, mulle meeldiks must kalender! Olen üliõpilane ja ettevõtja ning vajan korralikku päevaplaani, et kõik vajalikud asjad õigeaegselt tehtud saaks. Igal aastal on “selle õige” leidmine nii keeruline. Usun, et Lifestyle märkmik võiks mulle hästi sobida!

 37. Sooviksin musta. Kasutan oma töös väga palju, et kogu info oleks ühes kohas olemas.

 38. hall! hall! hall! :) armastan rohkem pliiatsiga toksida märkmikusse kui näpuga telefoni :)

 39. Hall tundub väga ilus. Märkmikku oleks hetkel vaja, kuna käin ülikoolis ja tööl korraga ning hea oleks kõik kellaajad kirja panna, mitte telefonist graafikut/tunniplaani vaadata kogu aeg. Lisaks erinevad tähtajad jm oleks ka kõik ühes kohas. Märkmik on minu jaoks nagu täiskasvanuks saamise sümbol, kuna alaealisena pole väga selliseid kohustusi, et peaks kuskile üles kirjutama.

 40. Oma tähtsad plaanid, mõtted ja muud sirgeldused panen kõik märkmikusse kirja, sest lihtsalt on tore vahel ka käsitsi kirjutada ja vabas stiilis kujundada, sättida. Seega märkmik on nagu väike loomingunurk endale.
  Ja hall on väga ilus, uude aastasse läheksin meeleldi sellega :)

 41. Soovin musta märkmikku! Ma õpin kutseharididuskeskuses raamatupidaja õppekaval, sellepärast märkmiku kasutamine on hädavajalik minu jaoks. Tasub õigesti planeerida õppimist, eesti keele kursuseid, et oleks rohkem vaba aega

Comments are closed.