Appi! Vajan abi! Kardinadraama!

marimell

Mul on paanikaosakond ja ma ei kannata kaost :)

No selleks, et värvida seina, tuli seinalt maha võtta ribikardin. No ega sellest midagi polnud. Naabripoiss võttis alla. Ja kogu muusika. Kuna see oli üleval olnud puhastamata kujul vähemalt sama kaua kui meie siin elanud oleme (2011 aasta aprillist), siis otsustas Meelis selle ära pesta.

Saate aru, see hakkas suisa läikima puhtusest. Aga see pole ka suurem asi uudis. Tahtsime selle siis tagasi panna. No naabripoiss, hea pikk, tuli külla ja pani ribikardina tagasi.

Mina ei tea, mis kurat juhtus, aga see ribikardin on tuksis! Selle nöörid on nagu Kosmosemuttide tissid, mingi nöör on katki läinud kuskil sisesüsteemis või mina ei tea. Igaljuhul on meil nüüd kaks varianti, kas me ei ava ribisid enam kunagi (praegu on nad pandud selliselt, et nad on asendis, mis jätab mulje, nagu me hakkaks magama minema..) või siis peame me sebima kaks uut ribikardinat. Sest meil on kaks akent kõrvuti ja erinevad need olla ei saa!

Kiire guugeldamine näitas mulle küll palju kardinaid, aga vähe hindu. Palun soovitage, kust saab ilusaid ribikardinaid ja normaalse hinnaga!

Tänks!

7 arvamust postitusest “Appi! Vajan abi! Kardinadraama!

  1. Oleneb, millised ribid sobivad ja mis mõõdus aknad on. Jyskis minu meelest on valik ruloosid, ribisid jm aknakatteid. Ja suhteliselt odavalt. Vähemalt kunagi oli.

  2. Miks just ribikardinad? Minu arust pole need just väga kodused vaid pigem leiab neid koolidest, kontoritest, arstide kabinettidest jne. Parem mõelge ruloo peale äkki, või ma ei tea kah :D. Oleneb vist sellest kus ja mitmendal korrusel elate. Vanematekodu on mul esimesed korrusel ja privaatsuse pärast on seal küll igas magamistoas ja köögis ruloo + veel tavaline kardin. Minu Tallinna korter on aga neljandal korrusel ja teised kortermajad pole väga lähedal ja seal mul on ainult tavalised poolläbipaistvad kardinad ja ruloost ei tunne puudust ka. Ei tunne et keegi vahiks või luuraks mulle tuppa.

  3. K-Rauas on igasuguseid, nii ruloosid kui ka ribikardinaid, hinnad sõltuvad paljuski, et kui laia kardinat vaja ja mis materjalist. Neil kodulehel tooted väljas ka, saab vaadata, kas oleks midagi sobilikku.

  4. Mis teil akna mõõdud on? Kui on väiksem aken, siis max 15 eur akna kohta läheb. (Lähtusin Jyski hindadest). Jyski ribikardinate suurused ja hinnad on siin:http://jysk.fi/ikkunaan/kaihtimet/alumiini/salekaihdin-alu-60x130cm-valkoinen/family
    Rulood küll ei soovita, eriti kui väike korter ja I korrus näiteks, sest kui see on ees, siis on pime ja ei näe välja. Kui ees pole, siis vahivad möödakäijad sisse. Ribidega annab rohkem mängida-nii privaatsuse, kui ka valguse osas. Meil on ribid kahe aknaklaasi vahel ja siis ei lähe tolmuseks ega katki ka. Ma ei tea, kas kõiki ribisid saab nii kinnitada, oleneb vist aknast…

  5. Bauhausis on suur valik igasuguseid aknakatteid, kvaliteetsed, superhinnaga, ilusad värvid. Aasta tagasi ostsin sealt rulood.

Comments are closed.