PILDID: beebinurk nagu Tallinna linn

Me beebinurk on nagu Tallinna linn, mis kunagi valmis ei saa :D Algul mõtlesime, et kuna beebi on uus, võiks ka korteris üks nurgake olla täitsa tuttuus – mõeldud tehtud. Kogu protsessi pikkus – umbes tuhat aastat. Okei-okei, mingi paar kuud. Tasa ja targu, eks! Ja tegelikkuses, pole see ikka päris see, mis ma mõtlesin ja päris valmis.

Augustis, saate aru, neli kuud enne beebi sündi, viskasin ma silma peale kahele voodile – üks oli valge Smartbed ja teine oli üks ovaalne tumedast puidust hälli nime kandnud voodi NaguUus poes.

Asja uurides, segus, et pole probleemi, meister Valgamaa metsade vahel asub meie beebile voodit meisterdama ja seda suisa kohalikest öko-kaskedest. Mis mul sai selle vastu olla. Kusjuures, ma enne ei teadnudki, et see Smartbed pole mingi uus toode, vaid juba täitsa pikaajaline ja sissetöötanud asi ja võitnud isegi disainiauhindu.

Samas kiikasin kogu aeg NaguUues seda ovaalset hälli. Seda ei ostnud mitte keegi kuude viisi, see oli alati seal nurga taga peidus, kui ma jälle läksin ja voodile vaikselt möödaminnes pai tegin.

No kuna Smartbed oli nö tellitud, siis teadsin kohe, et sinna on vaja erimõõdulist madratsit, sest tegemist pole mingi standartse voodiga. Tuli hakata uurima, kust saab ideaalselt sobivat madratsit. See oli päris raske töö, ei ole just paljusid kes teeksid normaalse hinnaga erimõõdulist asja. Keegi kommentaarides soovitas ja kiitis Madratsiparadiisi ja sinna ma siis ka pöördusin ja nii mõnusat suhtumist ja kiiret tööd ja tegemist poleks ma osanud oodata.

Meie beebi hakkab magama siis poroloonmadratsil, mida kiideti ka kommentaariumis, et tatar-kookos võib jääda natuke liiga kõvaks alguses, võib niiskust saades hallitama minna ja… Ma ei tea, mulle sümpatiseeris see poroloon rohkem. Pluss ma ei leidnud ka kohta, kust oleks saanud erimõõdulist tatra-kookosmadratsit tellida. Seegi seadis omad piirid ja no vedrumadratsit ma ei telli ju :) Kuigi seda saab ka erimõõdulisena Madratsiparadiisist soetada!

Paari nädalaga oli madrats valmis mis valmis ja mul kodus ukse taga! Jäi vaid voodi valmimist oodata! Mida ma ootan siiamaani!!!

Haiglast tulles lendasime otsejoones NaguUute, kust tahtsime osta hälli ja vannialuse ja laenutada beebikaalu (sest meie beebikene võttis alguses alla ja polnud väga hea imeja või õigemini polnud mu rinnad hästi imetavad, sellest tuleb eraldi postitus).

Loomulikult oli keegi käinud ja mu südamesõbra ära ostnud. Nii palju siis sellest. Ja valget hälli, mis mulle meeldis, neil ka enam polnud. Pakkumises oli pruun või siis terve rida moosese-hälle, millest mulle meeldis see, mingi megapehme sisuga ja üliarmas. Aga kuna voodi pidi reedeks valmis saama (saime haiglast välja teisipäeval), siis mõtlesime, et need paar ööd pole vahet, kas beebs magab oma Emmaljungas või moosese-korvis, ei hakanud seda soetama. Lõpptulemusena on ta maganud nüüd pooled korrad vankris ja pooled korrad oma beebipesas (selline mõnus pesa, mis käib tegelikult voodis emme-issi vahele, millel on kõrgemad ääred, et sul ei tekiks võimalustki talle peale keerata). Voodit ootame endiselt. Kui aega saan, käime NaguUuest ka läbi, uus kaup tuli vist eile :)

Kohvikarva ribikardinad Deverist

Samal ajal kui me seinu värvisime, tuli maha kruvida ka ribikardinad. Kuna neid ilmselt polnud keegi maha kruvinud alates hetkest kui siin kunagi seinu värviti ja need akna ette pandi, siis otsustas Meelis need ära pesta. No mõeldud-tehtud, aga millegipärast lagunesid need natuke ära. Kinnitusnöörid läksid lõdvaks ja kuigi ka varem olid nad juba natuke väsinud olemisega ja ei jäänud alati korrektselt paika kui nöörist tõmmata, siis nüüd olid nad kohe eriti väsinud moega.

Uurides erinevatest kohtadest pakkumisi, õnnestus Deverist tellida vaid nädalaga uued, imekaunid piimakohvikarva ribikardinad. Kohe näha, et uuema ajastu omad. Neid oli megalihtne seina panna, vaid klõps- ja klõps. Nagu Meelis ütles: isegi rase naine saaks sellega hakkama :)

Nüüd on meil lisaks uuele valgele seinavärvile ka uued puhtad ja ilusad ribikardinad, tehtud täpselt meie mõõtudele (kusjuures Deverist just nii saabki tellida, täpselt oma mõõtudele ja värvivalik on niiiiii suur!).

Vahepeal käis meil Heidi maalimas ja beebinurka disainimas ja me panime kokku IKEAst ostetud riiuli.

heidisign

Muuseas, te teadsite, et Tallinnas, Lasnamäel, Ida Keskuses, on IKEA pood! Päriselt ka! Ma sain sealt endale riiulikaste juurde ja täpselt samas toonis lambi. See on pisike pood, nagu salong ja ma ei tea, kas sealt saab tellida vms, aga igaljuhul kohapeal on ka üht-teist ja samade hindadega, mis IKEAs :) Nüüd lahvatas meedias skandaal, et litsentsita pood ja paha-paha, mina soovitan IKEA sõpradele ikka külastada :) Feik asju nad ei müü, täpselt samad asjad mis IKEAs ja.. Ma ju ostsin sealt! :)

image (2)

Niih, ja ühesõnaga selline ta nüüd meil on – ikka veel poolik, aga vähemalt on kõik beebsi asjad ühte nurka koondatud ja elu on lill, sest beebs tudub hea meelega oma pesas või Emmaljungas. Küll see voodi ka tuleb, kiiret pole.

photo (6)
Kui voodi tuleb, siis… tõstame veits ringi, aga hetkel on nii :)

Special thanks to Mallukas, kes tõi meile Amsterdamist beebi esimese kingi – see kaunistab meie seina auga!

2S8A4333

nordelectronics

8 thoughts on “PILDID: beebinurk nagu Tallinna linn

  1. need kastid, mis mina ostsin, olid sama hinnaga mis suvel ikeas ja lamp oli lihtsalt odav :) ja isegi kui nad euri igale asjale juurde paneks oleks ikka seal soodsam shopata kui soome sõita :)

  2. Siis läks teil ju hästi! Aga kui saladus pole siis millal sa neid kaste shopasid sealt poest? Ma mõtlen, et nüüd jah skandaal selle poega, et varsti krt panevad kinni aga tahaks ka enne ära käia :D Soome sõita clubone soodustusega poleks tegelikult midagi, mis aga väga kallis on – autoga ülesõit :( ja no Ikeasse ilma autota naljalt ei lähe :D

 1. Me tellisime samasuguse voodi lapsele sealt samast kohast 4 aastat tagasi. Tellisime varakult ja õnneks,sest ka meil olid tähtajast kinnipidamisega raskusi. Õnneks saime ikka enne lapse sündi voodi kätte. Osad jupid olid valesmõõdus aga need tootja saatis hiljem oma kuludega tagnt järgi. Voodit kiidan. Mul laps juba 4ne ja magab seal endiselt,mitte küll enam võres. Issi tegi voodile hiljem pulgad ette,et laps välja ei kukuks kui voodi suuremaks tegime. Madratsi saime tarmekost kahes osas. Üks siiis nii suur nagu võrevoodi osa ja lisatükk mis hiljem sinna täpselt suurde voodi mahub.madratsi info andis tooaeg tootja ise. Mähkimis aluse(pehme) sain sama mõõtu mis mähkimislaual tulika tn. Kurepesa poest. Mujal olid kõik suurtes mõõtudes. Ühesõnaga kiidan voodit ja ütlen,et tasub ootamist.

 2. Ma loodan, et selle maalingu alla raha ei pannud :D Tundub täiesti pointless ja ei sobi nö nurgaga kokkugi.

  1. Ma just vaatasin, et väga lahe maal.
   Ega see beebiruum selliseks ei jää. Minu silma riivas ainult lapsevanker, sest seostan seda koridoriga, aga küll see magamitoast peagi ära liigub.

 3. Väga nunnu. Mum käis “pesapunumise” klõps u 24 nädalal ja siis said tapeedid seina ja tuba valmis. Aga laps kolis sinna alles 7 elukuul :D aga no..peaasi et tehtud. Küllap see voodi ka varsti kohal, alguses kasutad nagunii vähe.

Comments are closed.