Asjad, mida ma ei mõista – homofoobsusest valgete sokkideni

Ebapärlikarp tegi postituse asjadest, mida ta ei mõista – peamiselt tarbeesemetest. Mõtlesin, et mõtleks siis, mis mulle ei meeldi.

Nõustun airmaxide, retuuside ja osaliselt haaremipükste osas. Mina ajab ikka suht närvi, kui ma täiskasvanud inimesi retuusides näen, eriti kui mingi lühem pluus, veel hullem nabapluus peal, ja nad ei ole nii trennisaalis, vaid tänaval. Mul on alati kombeks ikka kõva häälega kommenteerida, et retuusid ei ole püksid! Kodus ma isegi kannan neid vahel, aga tänavapildis mind ikka naljalt retuusidega ei näe. Rasedana kandsin, aga alati oli midagi pikka peal, et nad tundusid pigem nagu paksud sukkpüksid.

Haaremipüksid on mugavad ja kodus kanda, why not! Poodi ja linna ma nii ei läheks. Aga see selleks. Mis mulle siis ei meeldi?

Vahemärkus: jess, jälle üks halapostitus! Meenus mingi kommentaar, et mulle ei meeldi miski ja ma ainult vingun…

Tegelikult kui nii mõelda, siis asjadest ma ei oskagi välja tuua, mis mulle ei meeldi. Mul patsikummidest ja kõrvarõngastest suht suva. Kannan klassikalist kraami ja need suled ja lipsukesed ja.. Sobivad stiilikale või tiinekatele. Aga nii räigelt mind ei häiri, kui keegi kannab.

A, mulle ei meeldi kui inimesed kannavad igapäevaselt klassikalisi tosse. Kuigi viimasel ajal on see aina suurem trend, kantakse isegi ülikonnaga. Tossul ja tossul on vahe – tenniselaadne vabaajajalanõu on igati ok, aga klassikaline toss kuulub ikka pigem trennisaali.

Hakkasin siia sobivat pilti otsima, ma tean, et näiteks Koit Toome kannab hullult tosse – aga ma ei leidnud ühtki “kohatut” pilti ja siis meenus, et paar nädalat tagasi oli Kroonikas Jüri Pootsmann, kelle jalas mind need häirisid.

Foto: Ardo Kaljuvee | Kroonika
Ma vihkan, kui mehed kannavad valgeid sokke mujal kui trennis. Sokkidest ja sandaalidest ma ei räägigi, kuigi ma tean, et tervislikust seisust on nii parem, aga… Sandaal ja sokk ei käi kokku. No ei ole ilus! Minu pärast olgu sokk kollane, sinine, täpiline või kasvõi Simpsonitega, aga mitte valge! Valge sokk kuulub trennisaali või tenniseväljakule, aga mitte igapäevaseks kandmiseks. Moemaan on rääkinud :D

Ja teine asi, mis mulle ei meeldi, kui sokid on liiga lühikesed! See oleneb, kui sul on teksad ja madalad sokid, on okei. Aga kui sul on ülikond ja siis jalga üle põlve pannes välgub soki ja püksiääre vahelt säär.. Iuuu!

Hakkasin jälle pilti otsima. Mul on silme ees üks kaader Savisaarest, kes kuskil saates istus jalg üle põlve ja siis sokk oli küll pikema säärega, aga ikka jalg välkus. Enam seda probleemi vist ette ei tule. Inimesena mulle üldse ei meeldi näiteks Taavi Rõivas aga sokivalik on tal alati viis pluss.

rõivas_sokid
Pildid google otsingust :)
Ma ei kannata silma otsas hilinemist. Mismoodi ei suuda täiskasvanud inimene oma aega planeerida ja õigel ajal kohal olla? Jah, ma saan aru, kui troll läheb katki, auto ütleb üles, tuleb lumetorm.. Aga on inimesi, kes mitte kunagi ei ole kokkulepitud ajal kohal.

Mina olen oma tüübilt jälle see, kes on alati varem kohal. Ma lähen varuga, kui peaks juhtuma, et troll viskab sarved maha või trammil saab elekter otsa või vahepeal on veeuputus vms, et ma jõuaks ikka õigel ajal. Võimalik, et see on mul sissekodeeritud lapsepõlvest, kui elasin Kakumäel ja buss käis reaalselt korra tunnis ja mahajäämisel tähendas see ilmselget hilinemist.

Loomulikult on ka minul ette tulnud apsakaid, eriti kui lapsega koos kuskile minema peab, ta näiteks roobib end enne minekut täis, või valab endale vett peale vms, siis ikka juhtub, aga nagu ma ennist mainisin, arvestan kõike varuga.

Ja no viimase aja valguses, need reklaamid linnas mis jälle paksu verd tekitavad – ma ei saa aru homofoobidest või nendest inimestest, kes ei saa aru, et homod sündisid homona nagu mõni sünnib vasakukäelisena või mõni üks silm sinine teine roheline või mõnel on jänesemokk ja teisel ei ole. Jumal küll, kui raske on aru saada, et nad on ka inimesed, mitte mingid hälvikud, kes peaks olema kuskil omaette eraldatud ja plekkkauss naelaga laua küljes.

Mingi päev kuskil kommenataariumis jälle keegi halas, et appi, nad on haiged ja vädjad ja pole vaja promoda, et nad on osa ühiskonnast. Ma ei saanud ka vait olla ja kirjutasin, et tema kahjuks nad on osa ühikonnast, elades temaga samas paneelikas, sõites sama bussiga, olles samas poejärjekorras. Kuidas suhtuksid heteroseksuaalsed inimesed sellesse, kui keegi hakkaks neid sõimama lihtsalt sellepärast, et neile meeldivad vastassoost inimesed? Täiesti haige ju! Kujutate ette, talle meeldib vastassugupool! Õudne! Ühiskonnast elimineerida, kohe! Kui hirmus!

Ja noh, kindlasti on neid asju veel, mida ma ei mõista ja mis mind häirivad, näiteks kui naisterahval on lahtised kingad ja varbad on üle ääre. JÄLE!

Kohe meenus Liis Lemsalu, kellel alati see silma tokab. 

liis_varbad
Pildid google otsingust :)
Ma praegu niimoodi kohe rohkem ei oskagi välja tuua. Mis teid häirib? Mida te ei mõista? Või mis on lihtsalt kole vaatepilt? Kui paks sööb burksi? :D

45 thoughts on “Asjad, mida ma ei mõista – homofoobsusest valgete sokkideni

 1. Ma ei kannata ka absoluutselt hilinemist, samamoodi olen alati varem kohal. Igaks juhuks. Üks kord sattusin tööintervjuule 15 minutit varem, sest noh mu meelest ei ole ka päris viisakas viimasel hetkel uksest sisse astuda. Kui ma siis reipalt sisse sadasin, heideti mulle üleolev pilk ja küsiti “oot, ma ei saa aru, kas meil oli intervjuu kell 8:45 või 9:00”. Vastasin, et ikka üheksa, aga kartsin, et ei leia kohta üles ja tulin varem, mille peale heideti VEELGI üleolevam pilk ja öeldi, et “ilmselgelt sa siis meie kodulehte enne ei vaadanud KUI SA ei teadnud, kus me asume”. Oh well, ma võin küll kodulehelt lugeda aadressi, kuid ega see tähenda, et ma kohe TÄPSELT tean, kus see tänav ja maja asub.
  Sellest ebameeldivast intsidendist hoolimata olen ma IKKA IGALPOOL VAREM kohal. Isegi kui ma püüan täpselt jõuda:)

  Ja sokkidega on nii, et ma näiteks enda jalas suudan kanda eranditult vaid valgeid sokke. Kõige hullemad on musta värvi sokid. Mulle küll meeldivad igasugu naljakate piltide ja tekstidega sokid, kuid siiski 99% jäävad need sahtlisse ja kasutusse lähevad valged.

  1. Ma alati kui ostan mingi komplekti sokke, kus on valged sokid, annan alati sõbrannale. Ma ei salli neid üldse. Pigem kannan musti/tumesiniseid või siis eriti idiootlike arbuuside ja ananassidega :D

 2. Kuidas saab kellegi Teise riietumine “närvi” ajada? Minul isiklikult küll täiesti savi kuidas keegi riides käib või on. Vahest ajab mingi asi muigama küll, aga, et ma selle peale ärrituksin?! Ntks “sokkide ja sandaalide” teemaga nõustun 100%. Samas ntks jälle on naljakas vaadata kui neiud/naised kannavad värvilsi sokke ja siis mingi baleriinake jalas. Isiklikult kannan ainult sukasokke või siis trennis valged sokid(lühikesed). Aa tossud ja ülikond, üldse tossude kandmine on minu arvates nii cool.
  Samas minu araves on need nii lambised asjad, et mille pärast ma never ei viitsiks “kellelegi kõva häälega kommenteerida”, tekib olukord kus inimesel on ebamugav ja kindlasti halb tunne/meel. Pelgalt seda kirjutades on mul juba paha tunne..
  Lõpetuseks jah homofoobe ma ka ei mõista, samas liigitaks ma Sinu nendega samasse gruppi. Nemad ütlevad homdele halvasti, sina teed parastavaid kommentaare kellegi riietuse kohta..

  Jätad väga kibestunud ja ebameeldiva inimese mulje. Loodan, et mu arvamus Sinust on vale ja oled tegelikult hea inimene! ☀️

  1. Ma olengi hea, aga aus :)
   Ja see lillelised sokid ja baleriinad – kohutav :D

  2. Täpselt minu mõte! Kuidas saab kellegi riietus kedagi nii tohutult häirida, et mingit asja lausa vihatakse või halvimal juhul kõva häälega kommenteeritakse?
   See ei ole õnneliku inimese jutt :), aususega pole siin mingit pistmist. Järelikult oled ka ise väga ebakindel.
   Ma vist reaalselt märkaks alles siis kui keegi paljalt ringi jookseks :D

  3. Need pole klassikalised jooksutossud, vaid tennised/vabaajajalanõud, mis ongi ok :)

 3. Hehe, ma olen ka see, kes kõikjale varem kohale läheb. Algklassides läksin iga päev vabatahtlikult (!) kooli nii palju varem, et sain tükk aega ukse taga istuda – garderoob polnud nii vara lahti! Ja kui tunnen, et hakkan hilinema, siis kipun paanitsema, hilinemine on minu jaoks üks ebaviisakamaid tegevusi. Kohtumistel-koolitustel on kaks varianti: kas istuda pool tundi varem kohal või teha ukse ees aega parajaks, et oleks normaalne aeg sisse minna :D

 4. Mina nõustun tavaliste tossude osas. Need on nii koledad tänavapildis. Eriti kui veel veidi määrdunud ka.

 5. minumeelest kombinatsioonist valgesokk+sandaal on veel rämedam mustsokk+sandaal. Küsisin kunagi ühelt isaselt, et miks… WHYYY?! ja sain vastuseks, et sandaaliga varbad higistavad ja valged sokid määrduvad eriti kiiresti. Ma igaksjuhuks ei hakanud küsima pesemise võimalustest.
  Aga üldiselt ega see, kui inimestele ei meeldi miskit, ei tähenda, et nad kohe vastikud ja halvad on. Topakad on need, kes lähevad tänavapeal näpuga näitama ja kommenteerima. Arvamus võib igalühel ikka oma olla :)

 6. Sandaalid ja baleriinad (minu maailmas) võivad olla vaid palja jala peal.
  Retuursid ja tuunika mulle meeldib, eriti kui retuuri äär kas gladiaatori jalanõu sees või kand ka retuusi sees (nö poolik sokk). Aga see retuusid ja tussu auk nähtaval ajab oksendama küll..
  Alibaba püksid meeldivad täiega ostan hästi sigridmigrid ja värvirohked ja kannan ühevärvilise topiga- mulle meeldib.
  tossud jäägu tõesti spordisaali- jalale parem ja näeb parem välja.
  Noored emad miniseelik/kleit peaegu, et tutt paistab tahaks oksendada.
  tohutult häirivad need ?sokksaabas (need ugg jne) kui sul ikka lampjalg siis milleks piinata enda jalgu ja minu silmi häirivad ainult siis kui ärakantud..

  Veel häirivad inimesed, kes pargivad halavasti ja valesti (ei arvesta teistega, seal kus ei peaks jne).

  Ma olengi suht kergesti ärrituv paha inimene ja teisi arvustada meeldib ka

  1. Noored emad ja tutt paistab? :D Ma vist tänu sellele kardan veel rohkem emaks saada, sest ema olemine tundub selline omaette ooper. Jumala eest kui on laps siis vist ei või pooli asju kanda, sest see vist muudab kuidagi asja, et hargi vahelt on laps välja pressitud ja siis kuidagi see tuti näitamine miniseelikuga on kuidagi veel hirmsam ja jälgim:D Ma ei mõista et miks ausaltöelda? Kas ma praegu lastetuna võin käia rohkem paljastavas riietuses ringi, aga kui lapse saan siis enam ei või nii? Loomulikult mulle ei meeldigi käia nii, et on juba aimatav mis mul seal hargivahel on ehk siis väga väga lühike seelik või püksid, AGA et just emadel on see veel jälgim, sellest osast ma ei saa kunagi aru.

 7. Ma olen küll homofoob.
  Kuna homondust promotakse kui normaalsust, siis väga paljud noored arvavadki, et peaks proovima. Eluski ei usu, et suurem osa nendest nn homodest on päris homod…see ei saa olla võimalik, et niipalju on geenirikkega inimesi. Ei saa.

  Kunagi ma suhtusin homodesse neutraalselt, aga peale seda kui tööalaselt olin sunnitud kokku puutuma hunniku lesbidega, ma pole enam sõbralik ja tore. Hakkasin ühele lesbile meeldima ning see kõik oli okseleajav ja vastik. Kari lesbisid koos oli ikka väga rõve ja vastik vaatepilt. See ei ole mingil juhul normaalsus ja pigem selle tolereerimine ja avalikustamine iga nurga peal toodabki neid juurde.

  Hilinemine ei meeldi, riietuspolitseinikuks teistele ei hakka, sest vahel on mugavus olulisem kui kellelegi suvalisele meeldimine.

  1. A millal sina valisid, et sinust heteroseksuaalne inimene saab ja sulle mehed meeldivad? Mingi geenirike, et mehed meeldivad? Ma ei usu, et sa päris hetero oled, lihtsalt kardad teisi naisi ja kuna suuremale osale meeldivad vastassugupoolest inimesed, siis lähed massiga kaasa, muidu oleks imelik :D Ise ka aru saad, kui totrat juttu sa ajad?

  2. Sinult ikka :) mis tunded sinus nemad tekitavad? Nad ei ole ei üks asi ega teine ju…ei eelista ühte ega teist aga ometigi kõike?

  3. Ära närveeri, ma olen täitsa hetero.
   Mulle ei paku naised tõesti huvi ja ma arvan, et see on normaalsus. Kui homondus oleks normaalsus, siis me oleks juba mitmeid sajandeid tagasi rahus välja surnud…see oleks tupiktee lihtsalt.

   Las need homod olla omaette, seda ei pea propageerima. Olgu ja elagu, kuid selleks ei peaks tulema seda avalikult tänavatelete hõiskama. Nii ongi.

  4. Maria, homod on ALATI eksisteerinud, ka ammusel hallil ajal, kuid siis olid kõik nii kitsarinnalised nagu Sina praegu ja sellepärast hoiti asja vaka all. Homod ei ole mingi uue aja nähtus, lihtsalt enamik inimesi on nende vastu tolerantsemaks muutunud ja aru saanud, et see ei ole valik, see on kaasa sündinud.

 8. OH mina ka olen see kes alati jõuab kohtumistele natuke varem. nu ei meeldi mulle ka hilineda :D

  sokid ja sandaalid ja lühikesed püksid ja siis mehe sääred on paksult musti karvu täis :D õudne õudne :P

  mis mulle veel ei meeldi on vaevu tagumikku ära kattvad seelikud. mida sa paned sellest vööst endale ümber tule kohe alukate väel välja kui niigi on neid näha, kui kõnnid ja kummardad.

  Rohkem vist ei meenu hetkel

 9. Haha, seda lugedes, tuli mulle pähe, et ma just vihkan värvilisi sokke. Need ei sobi kohe mitte millegagi ja mitte kuhugi ja see Rõivase näide on veel eriti räme mu arvates :D Maitsed ikka nii erinevad, aga täiskasvanud inimesel värvilised- veel hullem piltidega sokid- big no :D
  Retuusid lühikese pluusiga on ka kindlasti EI. Airmaxid meeldivad väga ja uus stiil, et ülikond ja vabaaja jalanõud meeldib ka.
  Ei meeldi veel see kui meesterahvas nt poes kannab oma naise käekotikest. Suusapüksid väljaspool mäge on juuu–uubedad! Aktiivsuskellad (?) pidulikul üritusel ka riivavad silma ja eesti-estonia teemalised riided, aksessuaarid, mütsid jne-öök

  1. Suusapüksid ilma mäeta on tõesti out! Aga kella ma kannan küll, ei riku väga outfiti mu meelest:)

 10. Sokid peaksid just ainult valged või mustad olema mitte täiskasvanud inimesel mingid värvilised või piltidega.

 11. Riietest, reklaamidest ja tossudest on mul suva, aga ma ei talu purjus inimesi avalikes kohtades. Parme pargipinkidel, sõimlevaid- ülbitsevaid noori ja eriti kassasabas alksi ostvaid purjus vanemaid, kellel väikesed lapsed kaasas.

 12. Ilusad jalatsid ja hooldamata jalad, öäk. Ja oi oi kui palju suvel seda näeb, muidu viimase peal tibi ja siis satub pilk jalgadele, koorunud lakk, must küüne all, üle ääre küüned,… :( Üks asi on tänavatolmused jalad, teine hooldamata jalad.

 13. Hahha. Mulle meeldib oma poiste puhul valge sviiter, teksad, valged sokid combo. No mu kiiks :) aga mind häirib, kui mõnel mehel on nt püksid nii nii all et piinlik inimeselr otsa vaadata, kui kubemekarvad paistavad. Eriti moodne on see rannas, musklimeeste teema. Vastik. Dressid ja tossud on ka tänavapildis nii out. Ja muideks, mind häirib küll kui mingi 120kg mammi, koos oma ülekaaluliste lastega hessis burgerit mugivad. Olgu ema mis on , a lastele võiks küll eeskujuks olla ja nende tulevikku muudmoodi suunata.

 14. Ja mina ei saa aru inimestest, kes kannavad pika säärega sokke ja veel värvilisi…ökkkk! Kas valge või mittemidagi!

 15. Heh, ma olin ka sokkide ja sandaalide südamest vastane, kuniks luumurru tõttu oktoobri keskpaigani sandaalidega käima pidin. No ausalt, see jalg, mis polnud sidemes, külmetas. Sokk tundus täiesti arukas mõte.

  Mõelgem laiemalt, ehk inimesel on mingi põhjus sokkide ja sandaalide komboks?

 16. Mina ei mõista, miks on mõnel vaja teiste vastu õel olla? Endal hakkab siis parem?
  Ja siis ma ei mõista, miks osad inimesed koguaeg draamat tekitavad. Pidevalt on mingi intriig õhus.

 17. Mis nende air maxidega on? :D no on ikka palju paremad, kui tavalised ja lihtsad tossud. Tavalised tossud on mõeldud trennisaali. Nike üritab ka tossu tänavale tuua, et inimesel oleks mugav kōndida. Mina näiteks ei kannagi enam ühtegi suva jalatsit, sest jalad ei täna mind siis. Olgu siis see jalats air max, air, lihtne nike vms.. ta on mugav!! Ja ilus ka.
  Janoh. Valged sokid. Ma peale valgete sokkide ei kannagi muud. Ma nt heidin musti sokke. Mingid triibulised-ruudulised-mummulised on ka ok.
  Mind nagu ei häiri midagi. Üldjuhul suht suva nagu, mida teine inimene teeb/kannab. Vahel liht naljakas, kui keegi omale mingi erilise ämbri selga pand :D
  Üldjuhul olen ikka toleleeriv. Homosi, lesbisi, transasi, neegreid sallin ka. Mis nad ikka teevad mulle :D

  1. Nõus! Kvaliteetsed vabaaja tossud on lihtsalt niiii mugavad, et ei teki isegi mõtet tenniseid või baleriinasi panna jala piinamiseks jalga.

 18. Mulle ei meeldi värvilised ülikonnad :D
  Ja homod ka ei sümpatiseeri. Heterod ei tee paraadi, et reklaamida end aga homod küll.

  1. Ma olen üsna veendunud, et nad ei tee seda enda reklaamimiseks ja turundamiseks, vaid noh.. nagu kogukond? Keegi on kunagi mõnelt küsinud selle kohta?

 19. Mulle ei meeldi teisi halvustavad inimesed.
  Muidugi olen seda ise ka teinud,eriti nooremana.

 20. Valge sokk :D Ma parem ei ütle, mis värvi meil kodus mehega põhiliselt kõik sokid on ;) Minujaoks on valge sokk nagu puhtuse sümbol, kui sul on valge sokk jalas ja see läheb talla alt mustaks on viimane aeg koristada ja seda vaatan ma ka kõigi juures kellel külas käin, kas mu sokk ikka jääbki valgeks. Tunnen end musta värvi ja mis veel jubedam mingites värvilistes sokkides lihtsalt ebamugavalt!
  Aga jah, kui sa juba küsisid siis tõest minumeelest on jube vaatepilt kui mõni paks kõnnib tänaval pitsa või suur krõpsupakk käes!

 21. Mulle ei meeldi,kui inimene ei oska kätt suruda ala viskab süldi pihku ja raputab seda..minujaoks on käepigistus esimene mulje inimesest.
  Veel häirivad mind õudsalt need “nike” kulmud..okei osadele sobib ja on ilusasti viimistletud,aga blondid kiharad ja süsimustad monokulmud näos? Fuff.
  Poejärjekorras kuklasse hingamine ei meeldi ka..seal võiks kohe märgistatud alad olla..nagu nt lennujaamas..et järgmine ostja on joone taga..vahepeal nühitakse ikka normaalselt selga…
  Ja viimane asi mis mulle ei meeldi..seakombel matsutamine..vahepeal ühistranspordis närib keegi nätsu nagu mäletsev kits või lehm..

  Sokkidest niipalju,et kannan igasuguseid va pika säärega ja musta värvi ka ei eelista :)

 22. Mind häirib see, kui naisterahvas kannab kingadega sokke ja oleks need veel vähemalt kinga värvi, aga ei, mingid roosad ja lilledega, no mina ausalt ei saa aru, kus selle inimese pea oli.. või tõesti hommik oli liiga karm. Veel ei kannata meesterahval liiga lühikesi pükse ja pikki sokke samal ajal. Õu!..
  Aga sokkide kohta veel niipalju, et kui on sokk, siis see peab olema kas pükste või kingade värvi, see on kuldreegel! Välja arvatud juhul, kui on tõesti hea stiili taluvus sokkidega, nagu Taavi Rõivasel, aga see on ka pigem erand

 23. Mind otseselt ei häiri, aga ma ei mõista neid koeranäoga insta pilte.. :D Iga kolmas pilt, ilus inimene, aga koera nina ja kõrvad ette pandud.

 24. Sa oled imelik? Lähed teiste retuuse kommenteerima? Sa vaata kuidas su mees ringi käib, nagu tsirkusest p6genenud! Ega sa ise ka mingi moe guru just pole, et sul oleks vara teisi kommenteerida. Las igayks riietub nii nagu soovib, las paneb kasv6i 3 paari valgeid sokke jalga. Miks see sinu perset torgib?
  Et kui tohib otsekohene ja aus olla siis need kes arvavad et su laps kole on, siis tohivad ka tänaval juurde astuda ja öelda et ou kuule, sul on kyll nii kole laps v6i nii koledad riided….nagu tegelt?

  Ma olen ka tänaval igast jubedikke näinud aga elusees ei lähe teisele niimoodi ytlema. Las igayks käib riides nii nagu ise tahab :)

 25. Nii lahe teema, haha:D Ma olen vist nii õel inimene, et tahan ka kohe arvustada ja kritiseerida :D Hakkan siis pihta- Ma armastan valgeid sokke ja vihkan musti sokke. Sellised värvilised ja pildikestega sokid on sellised enamvähem kui need on vastava riietusega. Ma üldse tegelikult jumaldan heledaid riideid nii meestel kui naistel, ise kannan ka hästi palju heldeat ja suvel üldse väga ei kanna musti riideid ja kui ma kujutan ette musta sokki siis tekib lausa vastikus selle vastu. Kui mees kannab valget sokki siis minu silmis on ta oma plussid juba kirja saanud. Üldse ka meeste puhul hele riietus on täielikuks nõrkuseks ja kui see on veel stiilne ka, ou gaad :)
  Ja jube on seda vaadata kui inimene ei oska riietuda enda kehale vastavalt, paksud topivad ikka igasuguseid imeasju selga, Soomes näeb seda kusjuures eriti tihti kui kellegi ripub reaalselt suur rasv üle püksiääre sedasi et kõht ongi paljas või poolpaljas ja ta ise tunneb ennast veel jumala hästi sealjuures. Nabapluusid tegelikult ka saledate inimeste puhul mulle väga ei meeldi, Soomes on jällegi see nii levinud trend, hea et Eestis pole…vist, ma pole näinud küll. Kuid jah olgu mis stiil tahes ja mis riided tahes, kui inimene kannab selle välja siis palun väga. Aga võib ka juhtuda kus inimene teeb ennast riietusega viis korda koledamaks kui ta tegelikult on.
  Isiklikult ma näiteks üldse ei kanna sportlikke riideid muul ajal kui sporti tehes. Igasugused tossud ja dressid jäävad tõesti minu jaoks ainult spordi ajaks ja muul ajal ei tunnegi ma nendega ennast mugavalt.

 26. Mulle ei meeldi:
  * ka põen kulmukiiksu – need süsimustad joonistatud või tätoveeritud jämedad vorstid silmade kohal on nii koledad! Kui ei ole loomulikku tugevat kulmu, siis äkki lepiks sellega, mis loodus andnud on, mitte ei teeks tola endast?

  * ei meeldi, kui inimene kannab liiga väikesi riideid tundub et lihtsalt selle põhimõttega, et kuigi mulle oleks paras nr 40, suutsin endale ikkagi 38 kuidagimoodi selga venitada, järelikult olen sale, kuigi varrukas kisub ja pekk igalt poolt esile rullib :)

  * ei meeldi ka juuksepikendused, sest ma ise küll alati näen ära, kust inimesel need feik juuksed hakkavad (ja tavaliselt on sinna paketti ka kõike muud kunstlikku topitud)

  * ei meeldi polüestrist riided, mis inimesest alati odava mulje jätavad, ma ise ei suuda neid plastmassriideid oma ihu ligi lasta

 27. Aa, meenus veel, et feik asjadest ei seedi ma ripsmepikendusi, sest mu meelest tibid ei oska üldse piiri pidada nendega ja mida pikemad ja ebaloomulikumad ämblikujalad, seda ägedam… tegelikult on need KOLEDAD.

 28. Ma vist olen imelik, aga mind ei häiri eriti miski :D
  Jaa, on asju, mis mulle ei meeldi ja ise ei kannaks/ ei teeks, aga täiesti ükskõik, kui teised kannavad/ teevad.
  ok, mulle ei meeldi ´lollid´ inimesed, aga ka sellele on lahendus- ma lihtsalt ei suhtle või lõpetan nendega suhtlemise. Tööalaselt on küll veidi raskem, aga eks tuleb üle elada :D
  Tänapäeva ühiskonnas on üldse liiga palju pseudoprobleeme ja kui kõigele mõelda ja kaasa elada, siis võib juhtuda, et vaimne tervis saab kannatada.

Comments are closed.