LOOSIMINE: 20 päeva jutti

Kirjutas mulle Tartu Kontsertkorraldus, kes korraldab sel suvel Gunnar Grapsi 65. sünniaastapäeva puhul kontserttuuri „Põlemine“. Kõikidel mu lugejatel on võimalus võita pilet vabalt valitud päevale ja kontserdile.

Pühendusega Eesti rocki suurkuju Gunnar Grapsi 65. sünniaastapäevale

Anno Domini 2016 suvel käärib C-JAM koos Kristjan Kannukesega käised üles ja asub järjekordsele tuurile. Meie eesmärk on meenutada ja mälestada põlisest tšellomängijate perest pärit Gunnar Grapsi tema sügisel saabuva 65. sünniaastapäeva eel. Teatavasti oli Gunnar Grapsi isa nii Tartus, Riias kui ka Cēsises tegutsenud tšellist ja pedagoog Igors Gunars Graps-Grafs. Ka väikese Gunnari muusikaline teekond algas 6-aastaselt tšelloõpingutega. Nii otsustaski Eesti kõige väärikam tšellobänd anda Gunnar Grapsi kuulsaimatele hittidele uue kuue ja kutsuda endale abiks Eesti ühe omanäolisema hõbehääle – Kristjan Kannukese.

Mälestuslikus kavas tuleb esitamisele läbilõige Raudmehe loomingulisest teekonnast – alates bluusist ja lõpetades raju metal-rockiga. Samuti on kavas esitada muusikat Gunnar Grapsi lemmikbändidelt – The Rolling Stonesilt, Led Zeppelinilt, Scorpionsilt jpt.

Tulge ja meenutage koos meiega Eesti rocki tipphetki.

Iga päev võidab üks endale sobivas kohas kaks pääset. Kuupäevad ja kohad, millal kontsert sinu lemmikkohas on, leiab siit!

Selleks, et võita on mitu võimalust:

a) hakka meie jälgijaks instagramis (@marimell.eu)
b) hakka meie jälgijaks Facebookis (link!)
c) jaga sõpradega Facebookis, SEDA postitust, et tuleme Tartusse ja Pärnusse pildistama
d) jaga sõpradega Facebookis, SEDA postitust, et suvised välipildistamised Tallinnas maksavad suvel vaid 59€ tund
e) jaga sõpradega Facebookis, SEDA postitust, et nad annaksid hääle ühele kutile, et ta võidaks Originaal Suvechilli ja saaks sõbrannale üllatuspeo korraldada

Loosimises osalevad kõik, kes täidavad vähemalt ühe punkti eelnevast vahemikus 13.07-4.08 ja jätavad selle blogipostituse alla kommentaari, millisel kuupäeval sooviksid kontserdile minna, lisa ka oma täisnimi kommentaarile. Kui teed kõike, viiekordistad oma võiduvõimalusi :)

Igal hommikul ilmub Facebookis võitja nimi, kelle nimi läheb otsejoones valitud kontserdi listi.

Mõnusat jagamist ja veel mõnusamat suve jätku! :)

34 Comments

 1. Nüüd on sihuke värk, et ma pean võitma! 27.07 olen ma just Tartus, kontserdil pole sadatuhat aastat käinud ja lapsehoidja on ka võtta. Päriselt kohe, ühe korra võiks ma midagi võita ka.
  (igaksjuhuks siis “sõbralikele” kommentaatoritele täpsustan, et see ei olnud mõeldud väljapressimisena, vaid oli nii naljana mõeldud või midagi)

 2. 21.07 Haapsalu kuursaal. Minu ämm on vist küll kôige suurem C-Jami fänn ja no vahel võib ju ämma premeerida ka :) ( Olen Instagramis Teie jälgija)

 3. 22.07 Lohusalus oleks perfekto – saadame lapse just selleks nädalalõpuks laagrisse :)

 4. 04.08 Padise Mõisa õu – Oo universumi kõrgemad jõud, mis on koondunud aadressile random.org, tehke nii, et mina võidaksin, ja ma luban, et ma ei söö enam vannitoas laste eest salaja magusat!

 5. Mina tahaks teha üllatuse oma emale ning sooviks koos temaga minna
  27.07 Tartu Hansa Hoov ´i nautima mõnusat muusikat.

 6. Jagatud ! Toredat suvejätku :)
  23.07 Neeme Rahvamaja suvelava
  24.07 Käsmu Meremuuseumi õu

 7. Mina läheks suurima rõõmuga 30. juulil Viljandisse head muusikat kuulama! :)

 8. O5.08 tahaks mõnusa õhtupooliku Saku mõisas veeta C-Jami seltsis :)
  Kristina Argel

Comments are closed.