Blogiauhinnad 2016 #3 kokkuvõte

Eesti blogiauhindade esimene voor, ehk blogija, pane end kirja, on täies hoos! Veel täpselt 27 päeva on aega end kirja panna. Seega, armas, blogilugeja, anna oma lemmikblogijale teada, et ta end ikka kirja paneks. Ja blogija, ära maga maha võimalust osaleda nii khuulil üritusel nagu seda on blogiauhindade jagamine ja pane end kirja. Seda saab teha siin! Ühtlasi, broneeri 11. juuni, sest siis saame kõik kokku!

Blogide registreerimine läheb lukku 1.05.2016 kell 23:59 – siis kuni kuuendani, ma koostan nimekirjad, sorteerin välja need, kes on topelt kirjas, uurin maad ja lisan üles lõplikud nimekirjad, et rahvas saaks oma hääle anda.

Hetkeseisuga on kirja pandud 290 blogi (hetkel on sinna sisse arvestatud ka fännide/pahatahtlike lisamised ja osad blogid korduvad erinevates kategooriates, aga õnneks pole see arv suur); kõige populaarsem kategooria on elulised blogid (94 kandidaati); kõige vähem on kirjs loodusblogisid (2 kandidaati); poliitblogisid (3 kandidaati) ja haridusblogisid (3 kandidaati).

Eelmisel aastal nomineeriti kokku 257 erinevat blogi, ma loodan, et suudame selle numbri sel aastal ikka üheskoos ületada ja blogijad on varmad ka kohale tulema ja auhindade jagamisest osa saama.

28st sponsorist 24 on leitud! Veel eelmisel nädalal oli see number 15. Seega, tänan kõiki sponsoreid, kes on õla alla pannud ja blogiauhindade tegemisi toetavad.

Sel aastal ulatavad meile abikäed nii kinnisvarabüroo REMAX, kui ka EPICENTER, lisaks toetab meie tegemisi LEPROFIT koolituskeskus, SAKU Õlletehas ja kohvik Wabadus.

Kategooriaid toetavad: HairFreePesutark.eeDermosilGemoss.eeExit RoomSportlandFabulaVivacolorSeesamCrocsNordelectronics; minuprint.com; Nikon; Ülemiste kaubanduskeskus; FiskarsAnnie Ene Design StudioAll Green BagsTeletornPuulipsraseerija.eeValioHotelliveeb.eeApolloGurmeesool.eeSokisahtel.eeOriola.ee; BlanxAvon ja Manuela Maitsete Maagia.

Firmade esindajad, kui soovite õla alla panna ja blogijaid auhindadega toetada, andke endast märku info(@)bestblog.ee; alljärgnevad kategooriad ootavad sponsoreid:

tervise- ja kaalulangetusblogid (ainult tervislikust toitumisest, kergest trennist ja kaalulangetusest)

elu välismaal blogid (blogid, mille kirjutaja elab mõnes välisriigis ja peab selle kohta blogi, ala vahetusõpilased, vabatahtliktöö jne)

poliitblogid (poliitikute endi blogid või ainult poliitikast pajatavad blogid)

haridusblogid (olgu kirjutajaks õpilased, õpetajad või õppejõud, kui see harib, on see haridusblogi)

Ja kohustuslikud lingid:

Pane like Eesti Blogiauhindade Facebooki lehele (siin!) ja ole esimesena kõigega kursis!

Blogiauhindade ametlik lehekülg – siin!

Anna teada, kas oled üritusele tulemas – siin!

 

19 Comments

 1. Sa kirjutad, et loodusblogi kategoorias on ainult laks kanditaati. Blogiaugindade lehel aga on vastav kategooria tühi. Kas sa ennem jõuad ka neid liste uuendada või alles siis kui registreerimine on lõppenud?

  1. Registreerimine – https://surveer.com/s/BM5YR8YJ
   Ja bestblog.ee lehel olevad blogid ei ole sünkroonis vms.
   Esimeses saab ennast kirja panna, et osa võtta blogiauhindade jagamisest. Bestblog.ee lehel on lihtsalt blogijad, kes tahavad ennast jagada ka teistega. Sinna nö ülespanemiseks tuleb saata meil info(at)bestblog.ee oma nime, blogi aadressi, tutvustuse ja pildiga.
   Kes aga soovib võistlustules osaleda, peab end registreerima surveeris!

  2. See link ei tööta ei siin kommentaaris ega ka postituses endas, vähemalt minul, kes ma pole seal kordagi käinud, lööb ette “Suur tänu vastamast!
   Küsitleda aitab Surveer” ja kõik :D

 2. Hei!
  Mul on üks väike küsimus, nimelt tahaksin teada, mitu blogi on ennast kirja pannud kultuuriblogide kategooriasse. Kas seda oleks võimalik teada saada?:)

  1. Seda saab teada siis kui asi lukku läheb ja 6.05 uus hääletus käima läheb :)

 3. Tekib küsimus, et kes ennast üldse sinna registreerida võib? Kas enne peaks saatma endast pildid ja siis teie vaatate oma ülikriitilise pilguga üle, et kas on ikka piisavalt nägus ja kas läbib teie ilufiltri?

  Kas see kehtib ka näiteks tehnikablogide puhul? Et kui inimene on liiga kole, siis ta teie arust nagu autodest kirjutada ei tohi? Või kirjutagu siis Nissan Juke’st, et siis on vähemalt ise sama kole kui ta auto?
  Mis saab siis, kui kirjutan raamatutest? Kas inimesed üldse loeksid neid raamatuid minu soovitusel, kui ma kole olen? Või kui olen elublogija, aga üdini kole inimene? Kas ma siis tohin oma ilusast elust üldse kirjutada? Pole ju loogiline, et koledal inimesel on ilus elu? :(

  Palun täpsustusi teie ilufiltri asjus!

  1. Miks ajada segamini kaks asja? See Meelise blogipostitus oli TEMA isiklik arvamus, mitte KORRALDAJATE arvamus kellegi kohta. Ja registreerida võiks/peaks iga blogija, kui ta tunneb, et ta tahab osaleda ja 11. juuni on vaba, et kohale tulla ja omadele kaasa elada ja teiste blogijatega kohtuda ja lugejatega kohtuda jne.

  2. Kas ma kirjutasin, et ilublogijad on koledad? ma küsisin, kas ilublogija peab olema ilus :)

  3. hahah, ma tahtsin täpselt sama asja kommenteerida! aga eks siis hiljem saab galeriist vaadata, et kuidas kõik ikka ilusad olid ja saab õppust võtta – olen ammu tahtnud blogimist alustada, aga olen veits rõve veel… :(

 4. “Miks ajada segamini kaks asja? See Meelise blogipostitus oli TEMA isiklik arvamus, mitte KORRALDAJATE arvamus kellegi kohta.”

  Ah tõesti, jah? Ma mäletan nagu hiljutist postitust sel teemal FBis. Täitsa SINU poolt postitatud, kusjuures :)

  1. Kas ma kirjutasin, et ilublogijad on koledad? Ma küsisin, kas ilublogija peab olema ilus!

 5. Lahe oleks kui eelmise aasta võitjad see aasta osaleda ei saaks. Kirjum ja huvitavam, uued tulijad saaksid ka valgusesse. Muidu ühed-samad näod, meeldivad! näod aga siiski ühed-samad näod.

  1. Või lähtuvalt eelmisest kirjutajast, uued valdkonnad mis eelmisel aastal olid esindamata.

 6. Meelis ärgu võtku nii palju sõna, kui sa tahad, et su üritus õnnestuks. Nii mõnigi blogija kaalub mitte osaleda, paljud ei osalegi ja mõni on/astub tagasi.

  Ja üleüldse, krt ta neid ilublogijaid torgib, kui kogu postituse oma krdi sitastest hilpudest kirjutab :D aasta moeblogija wannabe.
  Häbi.

Comments are closed.