Blogimisest – kes tegelikult kade on ja teistele kaikaid kodaratesse loobib?

Naljakas, kama kaks millest ma blogin, ikka ma olen debiilik. Ikka ma olen kellegi peale kade, või ma parastan kedagi, või teen kedagi maha, või ärplen, või olen ülbe..

Ma lihtsalt olengi selline, koos oma teemade ja blogimisega. Jumala ees, kas ma käsin relv meelekohas see blogi igal hommikul avada ja lugeda? Ei. See on inimeste vaba valik – kellele meeldib, see tuleb ja loeb, kellele ei meeldi, see ei tule enam tagasi. Lihtne.

Kirjutan Taist – näljane räägib ikka leivast, mine juba sinna, mida sa heietad, nagunii tegelt ei lähegi!

Kirjutan Kivisaarest – haha, kade oled vä?

Kirjutan koristamata linnatänavatest – daun, osta endale normaalne käru, mida sa halad!

Kirjutan modellisaatest – teised kirjutavad ja sa ütled, et saage üle, ise ka ei saa, kirjutad ikka ja jälle!

Kirjutan kuidas ma pitsat sõin – raudselt reklaampostitus!

Kirjutan meist – jajah, idüll kestab, kindel see!

Kirjutan lapsest – mida sa sest paksust ikka kogu aeg kirjutad ja kõigile üritad selgeks teha, et ta paks pole!

Kirjutan mingist üritusest – nojah, nagunii said kõik tasuta, mis seal ikka!

Kirjutan Ilvestest – jumal, mis see sinu asi on, kes Ieva lapse isa on?

Kirjutan mingist sisustuselemendist – haige rott, ostad sellist paska kokku!

Kirjutan kaaluteemadel – no kellele sa valetad et sa 70kg kaalud?

Kirjutan SheInist või Romwe tellimustest – nahhui sa kraabid seda Hiina paska kokku? Osta endale riided, mis sobivad ja ei kisu!

Kirjutan mida oskab aastane laps – jumal, ta ei kõnnigi veel? Arstil oled ikka käinud?

Kirjutan kingitustest – selliseid kinke ikka ei teeks!

Vahet pole, millest ma kirjutan, ikka on kellelgi häda. Ja siinkohal mul on küsimus – kellel on paha tuju? Kes kellele kogu aeg midagi ette heidab? Kes tegelikult kade on? Mul on tunne, et see pole mina :D

Eks ta tõsi ole, et kõigile ei saagi meeldida, aga kui mina avan blogi, mille poole postituse pealt ma tunnen, et holy shit, mis sitta ma loen, siis ma panen selle akna kinni ja kõik. Okei, Kivisaarest ma kirjutasin, aga ta on staar ka :D

Ja tegelikult ma teen palju postitusi ju ikkagi tagamõttega, äkki keegi kunagi guugeldab ja see teema on talle abiks.

Olen saanud lugematul hulgal kirju rinnapiima puudumise kohta ja ehk olen tõesti kellelegi abiks olnud sellega, et ausalt sellest probleemist omal ajal kirjutasin.

Saan pidevalt kirju Tai kohta, kust lende otsida, kust hotelle bronnida, mis piirkonda elamine üldse võtta, kas kaasa võtta bahte või eurosid, kas rentida roller või sõita tuk-tukiga. Seega ma otsustasin, et ma teen ühe reisiblogide sarja, kus ma kirjutan igasugustest Tai teemadest, see tähendab, et enne meie reisi saab päris ülevaatliku reisiks ettevalmistuse…

Samamoodi kirjutan ma tihti neil teemadel, mida blogilugejad minult palunud on – ala kirjuta mingitest söögikohtadest või räägi oma suhtest Meelisega vms.

Ma olen üsna vastutulelik ja mis ma vastu saan – rändom tontide sõimu!

Aga noh, selline see blogija-elu juba on. Õnneks tuleb ikka häid sõnu ka, mis motti juurde keeravad! :)

Ilusat nädalavahetust, mina tõmban sõbrannaga spaatama ja homme tulevad mehed-lapsed järgi! Tšaokakao!

2S8A4608

 

20 Comments

 1. Ma ei viita sinule, et oleks kohe selge…
  Aga kui inimene ongi debiilik, siis ongi kama kaks, millest ta kirjutab, see paistaksi igalt poolt välja :D

 2. On erinevad inimesed ja erinevad arvamused. Kahjuks päris kõigil inimestel ei toimi filter aju ja suu (klaviatuuri) vahel ning iga pähe tekkiv mõte tuleb kohe kindlasti välja öelda või kommentaari kirjutada. Mulle ka kõik inimesed ja asjad ei meeldi aga ei tunne tungivat vajadust oma “tõde” ilmale kuulutada.
  Ajage aga rahulikult oma asja edasi. Las need hauguvad, kes arvavad, et niimoodi käibki eneseteostus.

 3. Mina ka kohati ei nõustu sinu arvamuse ja elluvaatega. Aga lugemas ma käin, sest endalgi laps ja teinekord siin häid kogemusi ning soovitusi toodete/teenuste/restoranide kohta. Imestama panevad mind need kommentaarid, ikka iga postituse all mõni negatiivne leidub. Milleks? See blogi lugemine on vabatahtlik!!! Te ise tulete siia leheküljele. Ja kommenteerimine ei ole kohustuslik!!! Või on :D

  Kriitika ja soovitused on teine teema ja ma leian, et ka seda saab viisakalt teha.

 4. Ma vahest loen blogisi ja siis juba igasuguseid, mis m6ne tuntuma blogija lugemislistis on. Sinu oma olen enamus ajast varsti peale avamist kinni pannud, sel lihtsalt p6hjusel, et ma saan siit negatiivse laengu. Olen mitmeid kordi sellele blogile nn teise (ja kolmanda ja viiesajanda) v6imaluse andnud, sest vahest on ka rahumeelseid postitusi, kuid pidev joon j22b, sest jah, t6esti, see oled lihtsalt sina ja see on vist sinu olemuses. Olla negatiivne, arvustav, rynnata, 2ra panna. Kahju! Laps on sul muidu armas, mees kah vist tore, ise oled saavutanud hea kaalu, vist k6ik olemas, et 6nnelik olla ja siis – p6maki! on vaja kellegile vesi peale t6mmata. No n2iteks see Alari blogi. Esimene postitus polnud ka minu tassike teed aga kas maksab kohe k6rri karata? Inimene alles alustas, anna talle v6imalus!
  Ma ei ole su peale kade, mul on raske m6ista seda pahatahtlikkust ja teiste kiusamist.
  Positiivsus, heasoovlikkus, s6bralikkus – see on edasiviiv j6ud ja pealegi nakkav :)

 5. Just- just ,
  Selline see Staarblogija elu just ongi :) !
  Ja reisiblogide sari on küll hea idee .

 6. No aga kaota anonüümse kommenteerimise võimalus ära? Näiteks, et saab kommida ainult Facebooki/gmaili vms kontoga :) Kel midagi viisakat öelda-küsida on, teeb seda ka siis, aga ebardid on ebardid vaid anonüümselt:P

 7. mind ajab närvi see, kui inimene iseeendaga vastuolus on … ütleb,et saage üle ja siis ise ei saa…kuidas sa nõuad kelleltki midagi, mida sa ise ka ei täida? :D aaga muude teemadega nõus ja sa juba vastasid ka, et see ongi blogija elu … niiet saa üle :D

  1. aaa siis küll :D sis kõik chill :D see hea kaval taktika, tekitab intriiigeee, mis on ägeeee :D

 8. Ära üldse põe. Mingite täiesti tundmatute ohmoonide pärast :D
  Peaasi, et teed seda mis sulle meeldib ja teed seda hea tundega. Igasugused mõtetud ebasümpaatsed ininad on pohhui. Blogija ei tohi enda hinge sisse lasta igasuguseid halvasti ütlevaid kriispsusuusid, neid jagub nagunii igale poole. Tahad või ei.

 9. Ausalt, see Kivisaare blogi mahategemine oli lihtsalt hale ja muud ei midagi! Sa pole veel inimesele võimalustki andnud – ta tegi esimese postituse alles!! See lihtsalt tundus selline – imelik! Arvatavasti said sa talle lugejaid küll juurde :)

  Muidu su blogi loen ja Tai teema on huvitav ning kõik söögiga seotud veel huvitavam :)

  1. Ma lihtsalt sain aru, et Kivikas on mitu nädalat blogi teinud ja siis ilmus üks postitus.. Minu viga – ta tegi blogi kui füüsilist lehte, mitte kui sisu..

 10. Üldiselt need kisajad, kellele mitte midagi ei meeldi ei ole lihtsalt oma eluga rahul ja elavad kuskil delfis, blogides jne. ennast välja.

 11. Tee nüüd täpselt sama postitus ja iga saadud negatiivse kommi asemele pane positiivne – vaata kui palju sõpru sul on:)

  Kirjutan Taist – lahe, nautige päikest, teineteist ja puhkamist!

  Kirjutan Kivisaarest – ma lähen ka seda konservi ostma!

  Kirjutan koristamata linnatänavatest – kurat, ma olen sinuga sada korda nous, et selle mudruga ei ole võimalik liikuda!

  Kirjutan meist – te olete nii ägedad!

  Kirjutan lapsest – Hedon on megaarmas ikka!

  jne jne jne

  Minule su plogi (uus staarsõna) meeldib:)

  1. kiku-vot see oli äge, Marimell, nii teegi mõnikord, just nii nagu kiku ette kirjutas. Mulle tõesti meeldis, ma sain aru, et loos on mingi väike iroonia olemas ja seda teadlikult, aga see oli ikkagi nii äge ja ma naerssin :) tee proovi marimell, vaata mis juhtub :) kaotada pole midagi- võita terve maailm

 12. Aga ootan väga Tai kohta reisiblogi sarja. Pane siis kiiremas korras oma usinad käed sellel teemal kirjutama :)

 13. Sa oled mitmel korral kirjutanud reality sarjadest, et seal pole reaalse maailmaga palju pistmist, vaid valitakse meelega draamat külvavad inimesed, sest muidu keegi ei vaataks saadet.

  Loen ise Su blogi just selle pärast, et ma tihti ei nõustu ma Sinu arvamusega, aga seda ongi just selle pärast põnev lugeda. Ma alati ei kommenteeri ega vaidle, kuid otsekohesemad inimesed kindlasti teevad seda ja ma usun, et sa ju kirjutadki intrigeerivalt just selle pärast, et keegi su blogi loeks. Olen üsna kindel, et kui Su blogis ei tekiks vaidlevaid arutelusid, siis lõpuks sureks Su blogi lihtsalt välja, sest ta oleks igav. Seega ka need halvasti ütlejad väljendavad oma arvamust nagu Sinagi ja see omakorda tähendab, et Sul on lugejaid, hästi tehtud :D Ja pealegi küsid Sa ju ise pea iga postituse lõpus teiste arvamust :D

Comments are closed.