Bränditutvustus ja loosimine: Linea Natura juuksehooldustooted

Mäletate, talvel saatis Linea Natura mulle oma pakikese, et ma nende toodetega tutvuksin. Mälu saab värskendada siin!

Ja ma olen jätkuvalt seisukohal, et need on ülihead tooted. See beebidele mõeldud mandliõli on endiselt mu lemmik ja juba läheb teine pudel. Ainult millest mul megakahju on, ma kinkisin ära ühe juuksemaski, mida mu juuksed praegu hädasti vajaks, sest see roosa alla blondeerimine ei olnud neile kõige parem teene. Aga see selleks.

Linea Natura on bränd, mis ei ole lihtsalt turule tulnud ja end Facebookis reklaamib. Nad reaalselt investeerivad reklaami, osalevad üritustel, jagavad kingitusi ja näitavad ka reaalses maailmas, et nad on olemas. Ma tean, et nende suur soov on jõuda ka poodide ja salongide lettidele, aga juuksehooldustooteid on Eesti väiksel turul niivõrd palju, et see pole lihtne. Peagi aga on valmimas e-pood ja siis saab tooteid lisaks Facebookile ka sealt osta. Nad on minu meelest võrreldavad Woltiga, kes üsna jõuliselt kampaaniat tehes oli kõigile internetikasutajatele teada juba enne kui neilt veel tegelikult süüa tellida sai. Väga hea turundus, pole midagi öelda.

Aga Linea Natura on näiteks ka blogiauhindade üks sponsor, nad olid Malluka lastekarbi sponsor, nad on toetanud väga erinevaid noorte- ja spordiüritusi alates kooliballidest, lauatennisest kuni iluvõimlejateni ning nad on alati avatud huvitavatele projektidele. Sealjuures on tähelepanuväärne, et tegemist on veel väga väikse, paari naise, ettevõtmisega, kus kasuminumbrid ja turunduseelarved pole meeletud, aga kui on tahe ja hea süda, siis ilmselt on kõik võimalik.

Linea tšikid, kes käisid ise Roomas Linea Naturaga kohtumas, et hakata tooteid Eestisse tooma ja siin turustama.

No minu meelest on nad väga edukalt oma turuletulekut alustanud. Ja kuna need tooted on tõesti head, loodan, et nad leiavad oma koha siin kirjus maailmas ja jäävad püsima.

Miks ma neid jälle promon?

1. Nende tooted ongi head, nii need juuksehooldustooted  (link!) kui ka beebidele mõeldud tooted
2. Sest seda veab minu uus sõbranna, blogi kommentaaridest leitud inimene kusjuures, kes on sajandi tore!
3. See sama uus sõbranna on ka blogiauhindade tiimis. Käsi peseb kätt, eks. Maksta mul ju talle pole :D Nali. Tooted ongi head ja sõprus kui selline ei mängi siin sellessuhtes olulist rolli. Mulle on mitu sõbrannat oma tooteid pakkunud, aga kui need mulle pinget ei paku, siis oma teed nad minu blogisse ei leia.
4. Nad on ka Eesti Blogiauhindade üks sponoreid ja aasta uustulnukas saab endale… Ei ütle :)

Kuidas Itaalia bränd Eesti jõudis?

Linea Natura (Struttura) tooted ei ole tegelikult Eesti turul täiesti uued ja elasid oma elu siin juba mõnda aega. Küll ei olnud nad aga kahjuks eriti pildil ja vähesed teadsid, kuivõrd eriliste ja vau-efekti tekitavate toodetega on tegu. Praegused maaletoojad olid neid tooteid proovinud ja kui ühel päeval neid tooteid enam Eestis saada ei olnud, siis ei kujutanud nad oma elu ilma tõeliselt puhaste ja imepehmete juusteta enam ette. Nii ei jäänud muud üle kui käia ise Roomas, suhelda armsa perefirmast tootjaga ja katsuda sealjuures olla üle keelebarjäärist ning hakata tooteid ise Eestisse tooma ja siin turustama.

Miks nende tooteid proovida?

No kui te ei usu minu juttu, või Birgit Sarrapit või Tanjat või Elina Borni või Getter Jaanit või Maia Vahtramäed või Tanel Padari pruuti Kristel Mardisood, kes on Linea Natura enda lemmikuks ristinud, siis minge lugege nende Facebooki lehel kasutajate tagasisidet, kus päris reaalsed inimesed jagavad oma kogemusi ja südamest siirast tänu toodetele.

Nende lehelt leiab palju infot ja inimeste tagasisidet sellest, kuidas juuksed püsivad kauem puhtad ja varasemalt näiteks iga päev pead pesnud inimesed saavad piirduda 1-2 korraga nädalas, kuidas juuksed on kasvanud uskumatu kiirusega, kuidas juuksed on nii pehmed, et peale pesu tahaks neid ainult silitada. Need ei ole väljamõeldud lood ja naised seal, vaid päris inimesed reaalsete siiraste lugudega.

Linea Natura (Struttura) juuksetooted on parimad, sest tegemist on võimalikult puhaste looduslike koostisosadega toodetega, mis ei varja juuste vigu kemikaalidega, vaid tõesti päriselt pesevad juuksed puhtaks ja hakkavad neid ravima juurtest kuni otsteni. Kõikidele klientidele lähenetakse individuaalselt ja üritatakse leida suhtluses sobivaimad tooted – lausa nii, et mu sõbranna kutsub ennast vahel seal juuksemendiks :) “Kui meile kirjutab mõni klient kelle juuste olukord on natukene tõsisem, siis tihti arutleme unetundide arvelt ühiselt kolmekesi millist toodet kliendile soovitada ja kuidas talle parimad lahendust leida. Kõige olulisem on aga see, et veidi katsetades ja endale valikust sobivaimad tooted leides ning seejärel järjepidev olles, saavad su juuksed kindlasti parima võimaliku abi!”

Keegi ei luba, et ime juustega juhtub üleöö ja kahest pesust piisab. Nad ei ütlegi, et neil on mingi maagiline šampoon, mis imet teeb. Aga nad ise usuvad enda toodetesse ja on näinud imesid juhtumas. “Rõhume ka kliendile alati, et kuigi meie juuksehooldusvahendid on väga-väga head, siis tuleb ka endal juuksehooldusele tähelepanu pöörata – kasutades kasvõi õiget kammi, kuumakaitset, lastes juustes piisavalt puhata, värvides neid kvaliteetse värviga ja usaldades head juuksurit.”

“Me rõõmustame ise siiralt alati iga kliendi positiivse kogemuse üle ja elame kaasa tõsiste muredega inimestele, kes meie tooteid proovida julgevad. Me proovime vastata kirjadele nii kiiresti, kui võimalik ja abistada alati nagu oskame ja saame. Me ei soovita kunagi kliendile toodet lihtsalt sellepärast, et midagi maha müüa – meie eesmärk ei ole lihtsalt raha teenida, vaid pakkuda inimesele rõõmu juuksehoolduse näol. See tundub nii väikene asi aga tegelikult on nii palju inimesi kellel on probleeme peanahaga, juuste väljalangemisega ja kõõmaga. Need asjad võivad naisterahva elu teha väga keeruliseks ja vahel täitsa kurvaks ning just selles osas me tahamegi aidata. Et selline mõnus tegevus nagu peapesu oleks ikka nauditav, mitte ei tekitaks muret.”

Mis põnevat veel teoksil?

Hetkel on neil Facebookis käimas Miss Raplamaa missidega kampaania, kus saab valida enda lemmiku ja kõikide hääletajate vahel loositakse välja auhindu.

Miss Raplamaa missid ja ees Linea Natura Kristi ja missivõistluse üks korraldaja Maris

Õige pea käivitavad nad midagi eriti põnevat, kus saavad osaleda kõik kaunid naised, miks mitte ka mehed, aga juukseid peab lihtsalt olema. Stay tuned! Pane igaks juhuks nende Facebooki lehele like (siin!), siis ei maga põnevat infot maha.

Ja selle sama postituse alla, kes jätavad kommentaari, millist toodet nad proovida sooviks, loosime üheskoos Linea Naturaga kolmele õnnelikule ühe toote mida nad soovivad.

128 Comments

 1. Sooviksin oma lapsele sampooni! Vana kohe-kohe lòppemas ja sooviksin midagi uut proovida!:)

 2. Mu sõbranna on ise neid proovinud ja talle väga bambuse šampoon meeldib.
  Sooviks ise ka seda kurikuulsat šampooni oma juustel proovida!

 3. Kuna ma pole facebooki kasutajaja loosimistel enamasti ei võida siis ootan väga millal e-pood avatakse!
  Loodetavasti juhtub see enne kevadet muidu teeb mõni lind mulle pähe pesa arvates , et tegemist on heinakuhjaga.

  1. Tere L!

   Kuna e-poeni läheb ilmselt mõned nädalad ikkagi aega, siis alati võid kirjutada meile e-mailile: info@lineanatura.ee ja vastame Sulle esimesel võimalusel. Me ei tahaks üldse, et keegi Sulle juustesse pesa teeks, sest me pole kindlad, kas meie tooted ikka lindude pesemiseks sobivad.. ;)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 4. Ma oskan lugeda küll ja sain aru, et üks toode, aga panen ikka kirja – JUUSTE VÄLJALANGEMISVASTANE ravisari. Kui saaks ka ühe toote, oleksin üliõnnelik. Kahjuks on gümnaasiumiaegsest rusikajämedusest hobusesabast saamas kerge mälestus. Ülikool võtab kogu mu jõu ja mu juuksed :D Tegelikult veel päris nii hull ei ole, aga juuste väljalangemine on minu jaoks tõesti probleem, millele tahaksin lahendust. Olen kasutanud Placent Activ Shampooni ja palsamit, aga nii head tulemust, kui ma tahaks, veel näinud ei ole.

 5. Sooviksin väga proovida nende bambusešampooni! Peanahaga juba pikemat aega kohutav jama, mitte ükski šampoon 100% ei sobi ning pea kõõmab pidevalt ning sügeleb tavaliselt juba teisel pesemata päeval. Olen igasuguseid erinevaid šampoone juba poolteist aastat katsetanud, aga miski pole täielikult aidanud ning iga kuu ka uut šampooni osta ei saa: nii võib vaeseks jääda… Potentsiaalse šampoonipudeliuputuse jätan üldse mainimata.

  1. Tere O :)

   Kui probleemid peanahaga on tõesti suured, siis bambuse sarja tooted oleksid ilmselt abiks küll.

   Lisaks korralikule rahasummale, mis Sa nende toodete alla paned, koormab see kõik tegelikult ju peanahka veelgi enam – pidevalt uus toode erinevate koostisosadega ei ole ka neile väga hea. Kuigi saan aru, et mure on suur ja seepärast proovidki ju sobivat leida.

   Kui loosiõnn Sulle naeratab, siis loodan, et saad meie tootest abi. Kui ei, siis kirjuta meile kunagi kui tunned, et sooviksid tooteid ise soetada :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 6. Prooviks hea meelega bambuse sarja šampooni, kuna värvin jukseid tihti ja ega föönitamine ka väga hea ole neile

  1. Tere Kristi!

   Kui loosiõnn Sulle siiski ei naerata aga soov proovida tekib, siis soovitaksin pigem kuumtöödeldud ja värvitud juustele linaseemneõliga sarja :)

   Tervitades,
   Kristi ;)
   Linea brändijuht

 7. Mina enam toidupoest šampoone ei osta ja jälgin pudeli taga olevaid silte. Olulist vahet ma aga siiani märganud pole prof toodete vs toidupoodide vahel v.a hinna osas. Soovin loosimises osaleda ja soovin sellist šampooni, mis on mõeldud paksematele, kohevatele (kuivad juuksed), väga lokkis ja mittevärvitud juustele. Kommentaare lugedes tundub, et midagi agaavia ja mesilapiima poole, aga jätaks spetsialistide otsustada. :)

 8. Mina oleks õnnelik siidiproteiini shampooni üle, sest juuksed on tihedast värvimisest kahjustunud.

 9. Kingitud hobuse suhu ei vaata :) Et prooviksin meeleldi ükstakõik mis toodet, kui veel teadjad kiidavad kõike :) Aitäähhh!

 10. Mina sooviksin šampooni, mis ei lisaks juustele kohevust, aga samas ei teeks neid raskeks ning hoiaks mu koheva lõnga pikka aega puhtana. Nii et jätaksin tootevaliku professionaalide teha :)

 11. Argaania juukseõli oleks super hea pai mu blondeerimisest šokeeritud ja katkistele juustele :)

 12. Kuna neil on nii palju põnevaid tooteid siis praegu ei oskakski öelda, et millist tahaksin. Olen üldiselt shampoonide osas päris kapriisne ja kusjuures ideaalset pole siiani leidnud. Lootsin, et macadamia sari sobib aga see liiga raske minu juustele. Olen juba aastaid tegelt vaadanud Linea tooteid aga lihtsalt ei ole raatsinud osta, sest kardan et teen nende toodete seast äkki vale valiku. Aga kui võidaksin siis tahaksi konsulteerida Linea tiimiga ja olen kindel, et nemad juba teavad millist mulle soovitada :)

 13. Sooviksin väga proovida Linea Natura bambuse ja taimse platsentaga shampooni ja juuksekreemi.

 14. Kasutasin sõbranna pool tema taimse platsenta ja bambuseekstraktiga tooteid ja armusin esimesest kasutuskorrast :) Juuksed olid mitu päeva niiiiii ilusad ja siledad. Kogusin, et tulevaks sünnipäevaks endale kingitus teha aga kahjuks ei läinud sellega nii nagu plaanisin. Oleksin siiralt tänulik mõne taimse platsenta ja bambuseekstraktiga toote eest! Palju edu Linea tüdrukutele!

 15. Oleksin huvitatud taimse platsenta ja bambuseekstraktiga juuksehooldussarja proovimisest :) Kuna olen kuulnud, et see pidi üks paremaid olema ja peale 6 kuud sünnitust vajaksid mu juuksed selliseid tooteid. :)

 16. Mina katsetasin oma mega õhukeste juustega siidiproteiini sarjast midagi. Näiteks toitvat juuksemask

 17. Ma olen ammu silma peale pannud bambuse platsenta juuksehoolduse toodetele. Seega oleksin õnnelik ükskõik millise toote üle just sellest tootekomplektist! Hoian pöidlaid peos, sest võid oleks vahva sünnipäeva kingitus :)

 18. Mina sooviksin väga katsetada oma juustel siidiproteiini sarjast juuksekreemi või ampulle :)

 19. Sooviksin väga proovida Linaseemneõli šampooni, oma igapäevaselt sirgendatud juustele :)

 20. Mul on juustega juba pikemat aega probleeme olnud- juuksed on kahulised, lähevad kiiresti rasvaseks ja mis kõige hullem, langevad suurtes kogustes välja. Olen proovinud kõike erinevatest loodustoodetest professionaalsete toodeteni ja käinud isegi trihholoogi juures, kuid oma probleemidele pole päris lahendus leidnud. :( Seetõttu arvan, et oma stressis ja katkiste juuste puhul tahaks proovida Linea Natura bambusesarja tooted. Loodan, et need tooted suudavad mu juustega natukenegi imet teha

 21. Sooviks väga Linea toodete seast leida enda õhuksestele ja kuivadele juustele pai tegevat lemmikut

 22. Olen Linea brändil silma peal hoidnud juba pikemat aega ja plaanin soetada (kui õnn ei naerata :) bambuse sarja tooteid või midagi, mis hoiaks juukseid pikemat aega puhtana.

 23. Kuna mul on õhukesed ja õrnad juuksed, mis ei taha ka kuidagi kasvada, siis sooviksin tundub, et võils sobida bambuse sari. Ei ole enne Lineat saanud katsetada, aga sooviks vägagi.

 24. TAIMSE PLATSENTA JA BAMBUSEEKSTRAKTIGA sari stressis juustele:) mu juuksed on stressis

 25. Oi eelmine soov läks valesti :D Beebisarja vaatasin..
  Aga juuksehooldusest tahaks siidiproteiini juuksekreemi :)

Comments are closed.