Mis Naistepäeval teete?

marimell

Kas te üldse tähistate Naistepäeva? Minu jaoks tähendab Naistepäev punaseid nelke. Ma ei teagi, miks, ilmselt 90ndatel muid lilli polnud ja sellest ajast alates ma seda päeva mäletan.

Üldiselt me tegelikult ei tähista igasuguseid päevi, nagu sõbrapäev ja Naistepäev ja jaanipäev on tegelikult sama rändom. No me oleme neid tähistanud ja lilli olen saanud, aga üldiselt ma ei tea. Meil on aastas kuus muud päeva – Hedontsi sünna, minu sünna (no plaanisin ka seda mitte tähistada), meie pulma aastapäev ja meie kohtumise aastapäev ja Meelise sünna ja jõulud.

Ülejäänud päevad on suht lambikad, igast lihavõtted ja hingedepäevad ja asjad. Me jah, paneme küünla põlema jne aga meil pole neil päevadel mingeid erilisi traditsioone ja ma ei tea iialgi, millisel päeval neid mune värvitakse, miks kolmandal (ma ei tea tegelikult), ma tahaks alati esimesel värvida jne

Sel aastal saatis mulle aga minu pikaaegne koostööpartner Shokobox lustaka kingituse, mida tahangi teiega jagada.

Shokoboxi avastasin ma siis kui ma iseendale babyshowerit korraldasin. Siis tellisin sealt pisikesed šokolaadid…

Ja hiljem olen tellinud nimelisi šokolaade või kommikarpe. Üldiselt alati leian sealt midagi uut ja põnevat kui nende e-poodi lähen. Mulle meeldib, et hinnad on suht soodsad, mingi viiekaga saab juba kingi kätte, üle 10€ pole ma millegi eest vist maksnud. Ja iga kord mõtlen, et peaks tellima ühe hunniku pisikesi marimelli šokolaade, et hea lugejatele saata ja jagada. Peab ära tegema.

Aga Naistepäevaks on neil terve kollektsioon erinevaid tooteid. Milline teile meeldiks? Miks mitte töökaaslasi selliste natuke lustakate kommidega üllatada?

Või siis kinkida klassikat…

Lihtsalt tahtsin äriplaanist korra pea välja tõsta ja millestki muust hetkeks mõelda… Mis te Naistepäeval teete? Minge ostke Shokoboxist kommi :)

11 arvamust postitusest “Mis Naistepäeval teete?

 1. Miks Abielusaate laivid FB àra kustutasid? Tahtsin hiljem vaadata ja ops, läinud

 2. Mees toob ikka lilli kuigi seda teeb aastaringselt üllatusena, meie päevadeks ja mu nimepäev ning sõbrapäev üllatab..pluss sünnipäevad. Mul iga aasta läheb mõtetes jaanilaupäeva lõkke päev ning kingi avamise päev jõuludel sassi 23, 24. Tegelt vahel olen lillekuhjadest väsinud a samas poseerin fotole tema valitud õite kimpudest need on alati hea maitsega, südamest tehtud ja pastelsetes toonides. Õrnad armsad nagu mina haha vahel ka võimsad pikad roosid tumedad nagu meie väga pikk kooselu üle 13a. Lisaks toob kuhja head süüa lemmik puuvilja, shoksi, lihasnäkke jms. Mina meisterdan vahel kaarte talle ning üllatan omamoodi.

 3. on need šokolaadid siis reaalselt head või ainult välimus on äge? selles mõttes, et kas korralikust toorainest või sellised kleepuvad, mis jäävad suulakke kinni nagu mingi….noh tead küll, kui oled halba šoksi saanud :D

  1. Jumala normaalsed šokolaadid. Ma muidugi söön üldse vähe magusat, aga ei midagi sellist, et tahaks oksendada :D

 4. Nii hea lehekülg! :) sain nii emale, ämmale kui ka endale naistepäeva kingi! :)

 5. Tere

  Mul on väga offtopic teema, aga kas Sa tead, kas mina kui lapsega kodune (6-kuune) saan ka end töötuks võtta? Olgugi, et hetkel saan vanemahüvitist? Minu tööleping lõpetati. Mul ka mõlgub peas oma ettevõtte loomine, töötukassaga tunduks see lihtsam. Ja millal on mul õigus kas siis töötutoetusele või hüvitisele (mis nende vahe on?) Kui Sa vastata ei viitsi siis muidugi hakkan ise uurima ja helistama, aga millegipärast ma arvan, et Sa seletad seda 10X lihtsamalt ja kiiremini.

 6. Nuu punaseid nelke..ikka nartsisse enamasti sai viidud naistepäeval. Mõned korrad tulbid sekka.

 7. Lilli olen ikka alati saanud sel päeval, reeglina valmis kimp v6i siis roose/tulpe. Nelke pole veel siiani keegi toonud, ma ei fänna neid… Täielik mälulynk nyyd, et kas ja mida kingiks olen saanud naistepäevaks. Hmm… reeglina Valentinipäevaks on suurem kink tulnud, et naistepäeval pigem restosse sööma vms. Mu jaoks naistepäev ei ole nii oluline. J6ulud on nr 1, synnad (teiste omad, enda oma ei pea nii oluliseks :D), tutvuse-kihlumise-pulmaastapäevad on saanud alati tähistatud. Jaanipäevad nii ja naa, minu jaoks pole nii oluline, aga midagi on ikka alati grillitud ja möllatud. Villaavslutning ehk suvila-hooaja l6petamine on teisel pool lahte ja eriti rootsikeelsel läänerannikul yks aasta tähtsyndmusi. Lastakse rakette ja pannakse veneetsiakyynlaid ymber suvila ja vette (syyakse vähke jne). See on selline pyha, mida ise ka tähistan. Samas Halloween jms ei ärata tundeid…
  Mulle meeldib see m6te, et iga päev on natuke nagu pidupäev, et ei pea olema mingit suurt p6hjust, et lihtsalt otsida paremad lauan6ud esile ja kokata mitu tundi ja siis nautida seda hea veini ja seltskonna seltsis. Ise loome oma elu ilusaks, miks mitte kuhjata ilusaid hetki rohkem kui vaid ametlikel pyhadel.

 8. On kaks kuupäeva aastas mil ma suure rõõmuga neist mööda vaatan ehk Sõbra- ja Naistepäev. Minu jaoks täiesti mõtetud kuupäevad, sest sõpradega möllan ma aastaringselt ja mulle ei ole absoluutselt tarvis et mind üks kord aastas miskipärast eriti meeles peetakse, seda tuleb teha ikka ükskõik mis ajal aastas, mitte ettenähtud ajal :) Lisaks ma vihkan lõikelilli!

Comments are closed.