Cyber Monday – ma ei oleks üldse tellinud..

Jätkame ikka šoppamise lainel. Ma ausalt, oleksin 14€ võrra rikkam kui ma ei oleks esmaspäeva õhtul Hedonile naabrite juurde järele läinud.

Ehk siis.. Naabrinaine: “oot, täna ju see cyber monday, huvitav, kas see jäänõu pole sooduses, mis sul on..”

Nii me siis koos Lekue lehe avasime ja terve hunniku “sale” osakonnas läbi lappasime. Kes ei tea, siis tegemist on Hispaania brändiga, kes toodab erinevaid köögi/söögitarvikuid. Mu meelest veits nagu Tupperware, aga odavam ja ilusam ja parema mainega :D

Mul on olemas mitmeid nende asju, mis elu lihtsustavad. Näiteks riisikeetja (seal lehel küll kinoakeetja nime all). Mul ei tule never ever pliidi peal välja sõmer riis. Ma ei tea, kellele tuleks?! Okei, ainult siis kui nendes kottides teha, aga need on mu meelest mõttetult kallid. Aga nii et ma paneks klaasi riisi veega keema ja saaks sealt ideaalse riisi – never gonna happen.

Vanasti tegin ma Jamie Oliver’i stiilis riisi ehk siis 1 osa riisi, 2 osa vett ja panin ahju hauduma 180 kraadi juurde 40ks minutiks. See oli ainus viis kuidas ma oskasin sõmerat riisi teha. Kuniks ma sain Tupperware riisikeetja, mida uunis kasutada, see oli supertoode, kuniks ma ta põhja kõrvetasin makaronidega.

Eelmisel aastal nägin ühe teise sõbranna juures seda jääkuubiku seti ja ma teadsin, et seda on mul vaja. Kui juba tellimiseks läks, tellisin veel asju. Noh, nagu eile.

Naabrinaine hakkas tellima jääkuubiku vormi, eks? Sellest sai kõik alguse..

Lõpptulemus: 65€ hiljem oli meil kahe peale ostukorvis jääkuubiku vorm, pastakeetja (sellega on nii, et kui see mulle mahub, saab tema mu kinoakeetja endale), kui ei mahu, peab tema mees talle uue uuni ostma, et see neile mahuks :D

Mina hakkasin soodukaga vaatama, kas leiaks silikoonist muffinivormi, mu vana metallist leidis oma tee prügikasti kolides. Miks mul seda vaja oli? Absoluutselt mitte traditsioonilisel põhjusel. Nimelt lubasin ma aastavahetuse peoks sülti teha ja kus oleks seda ilusam serveerida kui mitte muffinivormist.. Aga leidsin hoopis midagi paremat. Naabrinaine siis, ah, võta kaks, saad aastavahetusel süldi jaoks kasutada ja pärast ma teen kooke.. Diil.

Säästsime kahe peale kokku 25,39€. Mu meelest jumala hea diil, arvestades, et me oleks muidu need asjad ilmselt ka täis hinnaga ostnud.

6 thoughts on “Cyber Monday – ma ei oleks üldse tellinud..

 1. Lekue asjad on Kaubamajas oluliselt soodsama hinnaga kui nende ametlikul kodulehel. Müstiliselt suur, pea kahekordne hinnavahe.

  https://www.kaubamaja.ee/et/lekue-nou-riisi-kinoa-juurviljade-valmistamiseks-h0389166 vs https://www.lekue.com/eu/cookware/rice-grain-cooker-lekue.html

  https://www.kaubamaja.ee/et/lekue-muffini-fondant-i-vorm-single-h0224408 – ostsin selle eile, hind oli 13.90, 6 tk pakis vs https://www.lekue.com/eu/cookware/molten-lava-cake-lekue.html

  1. ooook, see oli küll šokeeriv praegu :D õnneks, neid asju mis me tellisime kaubsis pole, aga riisikeetja on küll hea hinnaga.

 2. 1 osa basmati riisi, 2 osa vett. vaiksel tulel keedad, paksema põhjaga roostevabas potis. ei ole võimalik, et EI tule sõmer.

  1. No kellele kuidas. Mulle potimajandus ei istu, ei tule selline nagu vaja. Äärmisel juhul suudan potis teha kaerahelbeputru ja tatart (kuigi viimast teen ka selles riisikeetjas) ja putru pigem hautan kui keedan.

 3. Teemaväline küss. kas teil enne jõule veel Taibuteraga ka mingi koostöö on? Sooduskoodi nt on tulemas?

Comments are closed.