EBA2016 kingikott

Ka sel aastal olid meil tublimatele blogijatele kinkekotid ja igal sealsel tootel oleks heameel jõuda kotisaajate blogisse, ühtlasi oleks kõikidel kaasalöönud firmadel heameel, kui nende tooteid tutvustataks ka teistele. Selleks ju koostööpartneriteks neid nimetataksegi :)

Kuna ma kedagi kirjutama sundida ei saa, siis teen ise kiirelt ühe ülevaate, mis selleaastastes kotikestest peitus. Kottide sisu oli erinev, sest blogijad on erinevad, inimesed on erinevad. Ja päris niru oleks, kui kümned inimesed kõik samadest toodetest kirjutaks, mis?

2S8A8555
Assistent Liis kinkekottide ja nimekirjaga

Sokisahtel puistas kottidesse erinevaid sokke/sukki – kellele mida :)

Gurmeesool jagas kottidesse erinevaid soolatestreid, et blogijad oma lemmikud leiaksid. Mulle meeldivad endiselt mustad soolahelbed ja suitsusool. Milline teie lemmik on?

Oriola pani kottidesse Absolut Dry antiperspirandi (link!), Blistexi kõige uuema kirsi huulekreemi (link!) ja Blistexi kätekreemi (link!).

Avon pani kõikidesse kottidesse lõhna.

Nutriless pani kottidesse erinevaid tooteid, müslibatoone, smuutisid, kanasuppi. Mõnes kotis on ka Gerimaxi või Möller’si vitamiine.

Blanx pani igasse kotti hambapasta ja harja, kusjuures Blanxi pasta on üks väheseid, mis mulle täiega meeldib.

Fazer poetas kõigile ühe uue šokolaadi.

Manuela Maitsete Maagia pani kottidesse erinevaid komme-maitseaineid.

Blogija Heli Künnapas saatis mulle hunniku erinevaid raamatuid, mis kõik tema enda sulest on ilmunud. Kellele mida – täielik loterii.

Altia lisas kottidesse uued ÖKO mustika-ingveri liköörid.

Lisaks leiab sealt Avoni kataloogi, ExitRoomi ja Elvogue voucheri.

2 thoughts on “EBA2016 kingikott

  1. Kotikesed ei läinud ju blogijatele, vaid esimestele, kes üritusele tulid. Siin on faktiviga :)

Comments are closed.