Eksperiment: mida saab 20€ eest?

Koostöös ABOUT YOU’ga sain valida endale teatud summa eest riideid, aga et mitte suvalt asju kokku kahmata, võtsin vastu otsuse tellida ainult neid asju, mis maksid alla 20€.

About You valik on suur, arvestades, et seal on üle 600 brändi, siis tuli ikka korralikult lehti lapata. Välistasin sokid ja aluspesu, aga kleidid, särgid, püksid, kotid, kampsunid läksid kõik läbivaatusesse.

Sel korral kehtib e-poes kood MARIM25 – sellega saate 25% hinnas alla (kood kehtib 48h!), ka nendelt minu valitud toodetelt. PS! Hinnad lehel muutuvad, sest praegu linke lisades ma näen, et osad asjad ei ole enam sooduses, osadel on hinnad madalamad/kõrgemad, aga tellimise hetkel mahtusid kõik tooted 20€ hinnapiiri sisse.

Videos näed kõiki tooteid ka lähemalt:

Lingid videos olnud toodetele (kliki tootenimel):

Kollane pluusPuhvis varrukatega kleitSädelev kleitSinine pintsak. Must kleit. Roosa hõlst. Valge “lähen sauna kütma” kleit. Kollane kampsun. Hall särk. Velvet püksid. Maskid. Kohvri organisaator. Seljakott.

#KINGITUSEKS SAADUD

 

15 thoughts on “Eksperiment: mida saab 20€ eest?

 1. See valge kleit on megalahe! No mitte kontsakingadega, aga tennistega Balta turule TÄIEGA! Ja selle roosa hõlsti peaks ka endale vist hankima, tundub täiega hea pekipeidu hõlst:D

  1. No ma eile ütlesin juba Meelisele, et ma pean selle valge sulle tooma.. kui ma just ei genereeri sellest midagi lahedat, kuidas see MULLE KA SOBIKS :D

  2. Minule ka see valge kleit meeldis. Super ilus kleit. Kannaks arvatavasti selle just heameelega ribadeks

 2. Väga meeldis lilleline sinakas kleit just koos roosa jakiga ,ilma jakita nii ilus ei ole.
  Tahtsin küsida ka
  1. Kui palju te koos Meelisega viimati dieediga alla võtsite algkaalud ja lõppkaalud ?
  2. Kui palju tuli kaalu tagasi ja kui kiiresti?
  3. Mitmes raseduskuu hetkel on?
  4. Kui palju oled rasedusega juurde võtnud?
  Parimat soovides Anni .

  1. Vastused oma küsimustele leiad paljudele blogist.
   1. https://marimell.eu/dr-simeonsi-dieet-kokku-305kg-pekikaotust/
   2. PÄRAST ESIMEST RINGI OLID TULEMUSED: Meelis: https://marimell.eu/simeonsi-dieedi-kogemus-ja-tulemused/ ja Leenu: https://marimell.eu/dr-simeonsi-dieet-mis-on-olulisem-kas-kaalunumber-voi-umbermoot/
   3. Saad ise ka arvutada :) https://marimell.eu/pool-rasedust-labi-juba/ Aga täna täpselt 22 nädalat ehk 2:4 = 5,5 kuud rase
   4. Hetkel kaalun 74 (enne rasedust olin 62, koroona tõi paar lisakilo (ma enam ei mäleta palju need õhtused laivis õigimised juurde tõid ja siis jäin rasedaks)

 3. Kas päriselt see seljakott maksis ka alla 20euri tellimise hetkel?
  Megailus aga 80e praegu…

  1. See kott maksab 79.90.
   Marimellidele anti ilmselt teised hinnad, osa kleite on ka kõvasti kallimad kui 20 eurot.
   Aga no reklaam on reklaam- kõik ei peagi tõele vastama.

  2. No ma ei saa rahu. Okei, see kott ja valge kleit on tõesti kallimad. Võimalik et need olid sel xn hetkel allahindluses kui ma tellisin vms, süsteemierror või jumal teab mis, aga teiste asjade puhul – kas me näeme erinevaid hindu???

   Kollane pluus: 15,90
   Puhvis varrukatega kleit: 9,90
   Sädelev kleit: 21,90
   Sinine pintsak: 26,90
   Must kleit: 10,90
   Roosa hõlst: 26,90
   Meelise kollane kampsun: 29,90
   Meelise hall särk: 17,90
   Velvet püksid: 19,90
   Maskid: 6,90
   Kohvriorganisaatorid: 4,90

   Kui siit veel 25% allahindlust teha, mida meie kood hetkel annab, siis on ju alla 20€ (ma eeldan, et ma võisin tellides näha, kuna me ei telli otse lehelt, vaid eraldi süsteemist, juba neid -25 hindu). Tulevikuks õppetund, ei saa eksperimente teha :D

 4. Minu meelest ka väga head leiud sellest poest. Käisin ka juba uurimas,et mis head pakutakse.
  Endal tekkis selline küsimus,et kuidas nende suurustega on seal ,kas tasub võtta sama mõõt mida kannad või suurem/väiksem, kas on kuskil selle kohta infot?

 5. Sel lehel hinnad muutuvad suht kiiresti-seega võis tõesti selline hinnaerinevus vahepeal olla. Algul tegin sealt tellimusi probleemideta, tuli õige kaup ja kõik sujus. Viimased 2x on väga halb kogemus. Tellisin ühe mantli, mille hind algselt üle 200 ja tol hetkel oli 60% soodukas-mantel tuli aga hoopis teise firma toode, mille hind oligi ca 70€. Saatsin tagasi ja ootan raha juba 3 nädal. Siis tellisin veel 2 toodet, millest 1 tuli ja teine mitte. Tol puhul helistasin neile ca 5x enne kui raha tagasi kanti. Kolmas kord ei taha enam proovida.

  1. Mul ka 1x pandi 1 mitteoleva toote pärast kogu tellimus cancelisse. Raha tuli paari päevaga arvele tagasi samas..

Comments are closed.