VIDEO: mida me Berliinist suveks ostsime?

Käisime enne Türgi reisi kiirelt Berliinis, et lastele suveks mõningad riided haarata, sest no nad kasvavad liiga kiiresti. Ja ma olen loobunud sellest, et ostan soodukate ajal asju kokku, sest ma ei ole Kirsti Timmer, ma ei näe mis suurust nad poole aasta pärast kannavad, nii palju asju olen ostnud ja kui aeg käes, on väiksed.

Loomulikult hoidsime silmad lahti ka endale meeldivate riiete osas ning Meelisel õnnestus isegi sügiseks juba endale miskit head skoorida.

Mul on magamistoas kottide viisi sorditud riideid (ja mul on veel kappe ja kaste sortida!) ja ma ei tea, kas viia need kuskile kaltsukasse müüki või panna e-poodi või lihtsalt Paavlisse viia. Meelis arvas, et võiksime enda poes tuimalt kõik asjad mingi kindla summaga müüki panna, nt 8€ ja kui keegi skooribki siis Tanel Veenre 500€ kleidi selle rahaga, siis on lihtsalt hea päev. Kas tahaksite sellist välkmüüki meie e-poes?

Aga nagu öeldakse – oma silm on kuningas. Vaata videot, kus näitame asju ning räägime ka hindadest.

4 thoughts on “VIDEO: mida me Berliinist suveks ostsime?

  1. Haule alati hea vaadata ja no ikka oskate häid diile leida! Kuidas te kodus riideid hoiustate nii enda, aga eriti laste omi? Endal siuke tunne, et upun asjade sisse ja just laste riiete kapp ei püsi üldse korras.

    1. Hedonil on kallaxi sahtlid üldse – ühes sokid-aluspesu-ujukad-pidzzaamad, ühes jalkariided, ühes koduriided, ühes dressid, ühes kooliriided, ühes “linnariided” ehk need mida on vaja kanda siis kui ta meiega välja tuleb :D Hedelini kapp on suht kaos, kuigi kleidid kõik ripuvad siis muud riided suht hunnikus, ma just pean plaani mingi parema lahenduse jaoks.

      Meil endal on rippumas nö hooaja riided ehk talvel suveasjad hoiukastiga üleval riiulis ja suvel vastupidi. Ma suht tihti ikkagi revideerin ja müün maha ka. Üle viie korra ma väga midagi ei kanna. Mõni üksik asi :)

  2. Aitäh nippide eest, miks ma ise kallaxi peale ei tulnud? :D Laste riideid ikkagi kuidagi nii lipa lopa, et leian õige asja üles siis, kui suurus juba vahetunud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga