Uued asjad meie uues kodus

Kuna meil on nüüd kolitud ja uude kohta sisse end seatud, siis vahetasime mõned asjad välja ja mõne asja soetasime juurde ka, sest noh – uus kodu ju, teine planeering jne.

Näiteks oma suurt IKEA riiulit me kaasa vedama ei hakanudki, see küll oleks mahtunud, aga kuna uues kodus on kaks maastlaeni sisseehitatud garderoobikappi, siis tundus suhteliselt ruumiraiskamisena seda riiulit vedada, et neid kaste tühjadena hoida.

Küll aga võtsime kaasa kaks väiksemat, millest ühest sai telekaalune kapp uute kastide ja  sahtlitega ja teine jäi Hedonile. Riiete jaoks oleks garderoobikapp tema jaoks ebamugav ja teiseks on ta ilmselt ka harjunud, et kogu tema tavaar on samas kohas. Nüüd ongi nagu vanasti, lihtsalt poole väiksemas riiulis. Olgem ausad, ennegi olid pooled kastid meie nodi täis. Aga etteruttavalt olgu öeldud, et ühe ostsime hiljem juurde ka.

Kohvimasin ja veeautomaat | Saku Läte

Meie koostöö Saku Lätega on kestnud juba pikalt, aga meil ei olnud varem ruumi JURA kohvimasina jaoks, rääkimata veeautomaadist. Nüüd on. Kohe kui me kolitud saime, siis ma kirjutasin, et meile nüüd mahuks kui neil on jätkuvalt huvi.. Sealt rentimine on ülilihtne. Tellid ära, tehnik tuleb, toob ja paigaldab. Kuigi see ülespanek pole mingi tuumateadus, siis parem ikka kui asjatundja ära teeb.

Uued vannilinad | Lartusi

Kuna meil on nüüd saun ja kui ma sõpru kutsusin appi kolima, et dinner meie kulul, siis kõik soovisid sauna. Kuna mul on terve hunnik erivärvi ja disainiga vannilinu, siis mõtlesin, et see on asi, mille ma tahan välja vahetada. Tegelikult juba ammu tahtsin, aga mõtlesingi, et pole pointi enne oma kodu. Aga kui tuli uus ja suurem üürikodu, võtsin selle ikkagi plaaniks.

Meil on olemas väikesed tumehallid Hugo Bossi käterätikud, mis ma ostsin Berliinist paari euroga, mõtlesin ma, et.. ilus oleks kui need oleksid sarnased. Ja kui mulle tuli Lartusi uudiskiri, et kõik vannilinad on -25%, valisin kohe uued välja, et saaks kolimisvaeva vähendada.

Jah, need on kallid, täishinnaga 40-65€ (oleneb suurusest), aga samas.. kui kaua need vastu peavad. Mu eelmised vannilinad olid julgelt sama vanad kui kaua meie Meelisega koos oleme olnud, st ca 10-12 aastat.

Nii uskumatu kui see ka pole, siis Lartusi poes teatakse mind nägupidi. #aastafänn – igaljuhul pakkusid nad, et kuna veebruaris on neil minu lemmik kruuside, st NewWave sarja, Eesti kruusidele eripakkumine, sest noh.. Eesti kuu ja kuna neid ei tehta enam kunagi juurde, siis hea võimalus alustada kollektsioneerimist või üks lisaks osta. Paljude toodetega ongi nii, et tehakse mingi hulk ja kõik. Sama teema on iga aasta jõulukollektsiooniga, on põhikollektsioon ja igal aastal nö aastapõhine kollektsioon. Kes veel jõuab, siis meie Instagramis on kruusidele loos ja ühtlasi ka soolaleiva vlogi all YouTube’is.

Mulle sõbranna konkreetselt helistas poest paar päeva enne soolakat, et nii.. millised kruusid sul olemas on, ta on meile alati kruuse toonud tähtpäevadeks jne. Ta teab, et need mulle meeldivad ja no õnneks on siin uues kodus ka ruumi neid välja panna kenasti.

Koristusvahendid Bio Mio

See koostööpakkumine tuli enam kui õigel ajal. Just siis kui olime lepingu allkirjastanud saime päringu looduslike kodupuhastusvahendite BioMio osas. Mulle meeldib ikka see blogija elu, ma muidu oleks kinni oma vanades stampides ja kasutaks juba mällusööbinud tooteid kui prooviks uusi. Aga nüüd oli hea võimalus kõiki erinevaid tooteid proovida, alustades nõudepesumasinakapslitest ja lõpetates pesugeeliga. Kohe kui meil aega juurde tekib (ma ei tea millal, juba nädala pärast lendame Tenerifele), siis kirjutame neist lähemalt.

Lisamööbel | IKEA

Kuna meil on juba see kastiharjumus sees, siis näiteks oli ülimugav kui Hedoni jalanõud olid kõik ühes kastis ja igasugused mütsid-sallid teises, et tal oleks endal neid mugav võtta. Võtmete ja ehete/kellade jaoks polnud ka õiget kohta. No mida teeb marimell? Tellib muidugi uue kastiriiuli IKEAst :D

Lisaks tellisin ühe taburet/astme, et Hedon saaks minuga koos kokata ja mul ei oleks iga kord vaja tooli tarida, et kõrgemalt riiulist midagi kätte saada. Või kui ta juua tahab, ei pea ta mingit tooli vedama, vaid saab kergelt ise kätte nii klaasi kui kraaninupu.

Aga ostukorvi rändasid ka seinakell, WC hari, nagid ja toolivildid.

Raha raiskamine? Otsustasime, et paneme asjad müüki, mis meist vanasse korterisse alles jäid ja sama raha eest ostame uusi. Et rohkem ei raiska. Samamoodi saime kusjuures tasa tagatisraha ja esimese kuu üüriga – kuna ma võtsin selle raha säästukontolt, siis oli eesmärgiks müüa piisavalt kraami, et see raha sinna tagasi saada. Tehtud! Mõlemal juhul!

Madrats | Napsie

Siin ei olnud küsimustki. Kohe kui ma nägin, et uues korteris on suur voodi, teadsin ma, et Napsie meie majja tuleb. Omal ajal neid testides mulle väga meeldis Napsie madrats. Aga kuna meil polnud seda kuskile panna, siis teadsin, et küll see aeg kunagi tuleb. Tuli :) Madratsitele kehtib hetkel ka sooduskood EV102, mis annab mis iganes suuruses madratsile 102€ allahindlust!

Hunnik kodukraami Top Shop

Lõpetuseks kõige pikem osa koos videoga. Me käisime mingi päev (ammu enne kolimist) Rocca Top Shopi poes ja Meelis nägi mingit moppi, et seda on küll uude koju vaja.. Mõtlesin, et uurin, kas Top Shop koostööd ka tahab teha nagu talvel ja meie õnneks – tahtis. Ühtlasi sain võimaluse valida lisaks mopile veel ühtteist. Võtsin kõik soodushinnaga asjad. Mul on kohe kombeks alati “eripakkumised”, “soodushind” jne peale klikkida.

Meelise nõutud pihustiga Rovuse mopp. Lisaks saime veel ühe aurumopi – Rovus Nano.

Seda peab küll ütlema, et see aurumop on supertoode. Ta ainsaks miinuseks on natuke liiga lühike juhe ja veidi väike veepaak, aga vannitoas teeb imesid. Isegi katlakivise dušiklaasi ja saunaukse tegi puhtaks. Soeneb ülikiirelt üles ja hakkab nö kohe tööle, et ei pea ootama siin pool tundi, et koristamisega alustada.

Ja kuigi keegi kommenteeris, et seda ei ole soovitatav kasutada parketil, siis.. ma ei tea, mida see inimene kasutas, aga Rovus Nano ei tee parketile midagi. Peale selle, et teeb selle puhtaks :D

Kuna meil on nüüd magamistuba ja voodi, siis kulus marjaks ära ka üks ilus voodikate, mille valisin Dormeo alt – All Year pleed sai valituks just materjali tõttu. Meil tegelikult on kaks fliisist Dormeo pleedi ka ja ausalt, nii pehmeid ja mõnusaid kui need Warm Hugid on, pole teisi mina veel näinud.

Votex House saatis meile uue voodipesu ka. PS! Koodiga marimell saab sealt voodipesu alati 20% soodsamalt.

Ühe täitsa uue tootena valisin ma lugemisaluse – Pillow Pad, mis sobib nii ipadi kui telefoni kasutamiseks, ma mõtlesin, et äkki selle peal hea ka laive teha.

Hedonile valisin selle Magic Padi juurde mis ta eelmine kord Top Shopist sai, uue paki markereid ja ühe auto, mida on vaid viimased alles.

Kuna meie uus köök on punane, teadsin ma kohe, et tahan punast Airfryerit. Ja selle ma ka sain. Viimase. Suures plaanis on ta identne mustaga ja ma julgen seda 101% soovitada. See on kõige mugavam köögitarvik ever. Eriti praegu selle dieedi ajal, viskad oma paar kanajuppi sisse, 12 minti ja valmis. Ei pea midagi kuskil pannil jälgima. Küpsetab kuuma õhuga ja ei kõrveta kuskilt midagi panni põhja.

Lisaks võtsin ühe suurema Rossi küpsetusvormi, millega saab kokata nii ahjus kui otse pliidil. Ma Eveliisi juures katsetasin seda ja see oli nii mugav, et.. polnud küsimustki.

PS! Kõikidele tellimustele kehtib veebruaris sooduskood marimell10, mis annab ostukorvile 10%lise soodustuse!

PPS! Top Shop lubas ka teile midagi välja loosida, nii et andke video kommentaarides teada, millist toodet meie videost endalegi sooviksite?

Kõik videos olnud tooted:

Rovuse pihustiga mopp: https://www.topshop.ee/must-reede-vip/pihustiga-mopp-rovus

Rovuse Nano aurumopp: https://www.topshop.ee/kodu-ja-elustiil/koristamine/rovus-nano-floor-steamer

Dormeo pleed All Year: https://www.topshop.ee/pakkumised/dormeo-all-year-blanket

Ümmargune küpsetusvorm Rossi: https://www.topshop.ee/kook-tehnika-tarvikud/pannid-ja-potid/delimano-rossi-swiss-crystals-round-mould-28-cm

Delimano kuumaõhu fritüür: https://www.topshop.ee/kook-tehnika-tarvikud/delimano-air-fryer-3

Magic Padi lisamarkerid: https://www.topshop.ee/lapsed-ja-manguasjad/top-shop-magic-pad-additional-markers

Puldiga amfiibauto Speed Surfer: https://www.topshop.ee/lapsed-ja-manguasjad/top-shop-puldiga-amfiibauto

Lugemisalus Pillow Pad: https://www.topshop.ee/pillow-pad-grey

#PALJUKINGITUSI

56 thoughts on “Uued asjad meie uues kodus

 1. #paljukingitusi

  Mis te ise ostsite ja mis te kingiks saite? Mitte midagi ei saa aru…
  Videos jäi mulje, et Lartusi kinkis saunalinad, nüüd räägid, et tellisid kataloogist -25% soodukaga… Jne

  1. Kuumaõhufritüür võiks olla küll, tundub väga mõnus asi, eriti suurele perele.

 2. Delimano kuumaõhu fritüür kuluks täiega ära, sest tervislikult toidu tegemine ja söömine on väga vajalik :P

 3. Kuumaõhufritüür :)
  Kuna ostsime ka endale just oma päris esimese maja ja meil samuti punaneköök, siis minu üks unistus oleks ka see fritüür. Ise kahjuks ei saa lähiajal seda lubada, sest maja ostuga kaasneb pikka aega igasugu Suuri väljaminekuid :/

 4. See kuumaõhu fritüür tundub megahea asi olevat. Meil pole kunagi fritüür olnud kuna no seda õliga väga ei taha kuna siis terve korter õli lõhna täis. Ja no seda õhu oma pole veel ostnud kuna ka sta nagu reaalselt ka küpsetab hästi v? Et friikartulid jne ei jää lõdiks?
  Enyvei selle prooviks ära küll.

 5. See pleed. Tormasin kohe Insta story peale Top Shopi. Tundus ilmvõimatu sellisest materjalist nii suur pleed saad nii soodsad. Ja kurat, oligi võimatu . Pisike on 14,99€, suur aga 10€ kallim.

  Ei tea, kumb teil on – suur või väike, aga loosis osaleks pleedi soovijana.

 6. Delimano kuumaõhu fritüür oleks väga oodatud meie koju. Lapsed saaks koolist tulles ka ise endale süüa teha , ilma , et peaksin muretsema kuuma ahjuplaadiga põletamise pärast. Ka ise tahaks kiirelt ja mugavalt süüa teha.

 7. Top Shop kodulehel uurisin Rossi küpsetusvormi kohta tänu Teilegi, seega mind huvitab Rossi küpsetusvorm.

 8. Palju ilusat õnne teile uues kodus!

  Mina oleksin õnnelik ümmarguse küpsetusvormi Rossiga :)

 9. Delimano kuumaõhu fritüür tundub tõesti üks põnev asi mida tahaks katsetada :).

 10. Aurumoppi sooviks. Just valmib uus vannituba, kuluks ära selle ilusana hoidmiseks.

 11. Appiii, hullult tahaks seda kuumaõhufritüüri, ma pikalt juba vaadanud neid, aga no ei jää kuskilt seda raha üle, et osta :(
  #fingerscrossed

 12. Kuumaõhufritüür on juba pikemat aega olnud plaanis soetada, aga alati on midagi olulisemat vaja osta olnud niiet ei ole veel selleni jõudnud:)

 13. Fritüür ei ole varem üldse minu teema olnud, kuna nendest õlist nõrguvatest snäkkidest saaks ilmselt +30kg ;) .Kuumaõhufritüüri sooviks aga väga, kuna meil käib ka palju külalisi, siis kohe tahaks väga proovida, mida kõike maitsvat sellega nii igapäevaselt kui ka peolauale valmistada saaks.

 14. Kuumaõhu fritüüri tahaks vägaaa. Mulle meeldib musta värvi :)
  Ostsime kunagi multicookeri ja täielik pettumus, üle 100 euro maksis ka ja kogub ainult tolmu, oleks pidanud omal ajal parema otsuse tegema :'( mees ilmselgelt enam ei luba osta, juba ütles et sa nagunii ei kasuta kuigi hoopis teine asi..
  Ja nagu ikka teie videod on nii vahvad, mõnus vaadata samal ajal süüa tehes vms. Võiks neid rohkem olla :D

 15. Tere! Pleed. Lingil hind 140 × 200 cm 39.99€ ja 200 × 200 cm 59.99
  Kuskil teie hinnajutus jäi kõrvu soodsam hind?

  1. Eile jagasin storys, siis oli hind 14,99 mõlemal suurusel (mingi sõbrapäevakampaania oli), sama teema kuumaõhufritüüriga, eile kehtis 79€ hind, täna taas tavahind.

 16. Delimano kuumaõhu fritüür Seda oleks väga vaja, söögi tegemine on yle visanud äki see tooks armastuse söögitegemise vastu tagasi :)

 17. Aurumoppi oleks vaja. Siis ei peaks enam hambaharjaga plaadi vahesif vannitoas nühkima :D

 18. Oi, mul nüüd kohe kahte asja vaja. Pleedi ja kuumaõhufritüüri. Ma ammu otsin sellist mõnusat voodikatet, mis hingehinda ei maksaks, kuid samas ilus ja kvaliteetne välja näeks. Fritüüri kohta googeldasin ka ning jõudsin arusaamisele, et JUST SEE ongi mu köögist puudu. Nii, et väike lubadus iseendale, et kui ma võidan fritüüri, siis ostan pleedi ka lisaks
  Teile aga õnne uues kodus!

 19. Enamus asju poleks esmavajalikud, aga kuumaõhufritüürist ei ütleks küll ära, teeks elu mugavamaks ja ehk siis ka elukaaslane vahest kokkaks meelsamini. Esimese asjana valmistakski krevette, nägid nii head välja :)

 20. Auromopp oleks super kuna keemiat eriti ei kasuta ja oleks hea abi koristamisel.

 21. Aurumoppi oleks väga vaja, meil on koridoris mingi jama põrandakate, mis läheb ülikiiresti mustaks. Aurumopiga oleks lust seda puhastada

Comments are closed.