#koostöö

Hedon soovitab: Taibutera

Kes meie vanemad jälgijad on, need teavad, et juba aastaid oleme me teinud koostööd mänguasjade poega, kust on viimased kolm aastat kõik Hedoni ja ka meie pere sõprade laste kingitused pärit. Kui mitte muul ajal, siis jõulude ajal kindlasti.

Tavaliselt hakkan juba septembris-oktroobris nende poes ringi piiluma ja asju nö vaikselt ostukorvi lisama. Esiteks olen ma alati öelnud, et kulusid on hea hajutada, mitte et detsembris kõik kokku osta ja teiseks oleme me viinud üldse kingituste tegemise miinimumini. Pigem oleme kõik “kingitusteks” kuluva raha suunanud reisimisse ja nüüd on ka Hedon selle pisikuga piisavalt nakatunud ja tal on oma purk kuhu ta hetkel korjab Tai jaoks raha, et poksimist vaatama minna. Ta veel ei tea, et tal on see raha koos viiekordselt (sest kõik tema mänguasjad, mis me maha oleme müünud – raha on liikunud tema kassasse!).

Tere, Taibutera!

Igal juhul. See pood muutis nime. Oli mis ta oli enne, nüüd on ta Taibutera. Tegemist on siis arendavate mänguasjadega ja Eesti lasteaiaõpetajate lemmiktoodetega, sest nad varustavad päris paljusid lasteaedasid oma kraamiga. Ka need asjad, mis Hedonil seisma on jäänud või millest ta nö välja kasvab, leiavad oma tee alati tema lasteaeda. Kas siis nende rühma mängimiseks või muudele rühmadele kasutamiseks, oleneb nö raskusastmest ja vanusegrupist.

Mulle meeldib just see, et need mänguasjad kõik panevad mõtlema. Igasugused matemaatilised ja arendavad mänguasjad panevad loogiliselt mõtlema ja lahendusi leidma. Üks siiani kõige populaarsem „toode“ meie majas oli magnetiline joonistamistahvel, kus sai tähti jäljendada pliiatsiga ja siis magnetpallid vupsasid välja sealt tahvlist.

Praegu on totaalne hitt (mida ta suuremate sõpradega kokku pusib) ahelreaktsiooniga kuulirada. Neid on erinevaid ja neid saab nö täiendada, sest nad sobivad omavahel ja neid saab nö kasvatada. Kindel see, et midagi sellest sarjast sel korral ka Jõuluvanalt juurde tuleb.

Kuna ma sel korral ei peatu niivõrd tootevalikul, sellega te saate ise Taibutera e-poes tutuvuda, kuivõrd sellele, et selline vinge pood üldse olemas on. Hinnad pole teab mis soodsad, aga asjad on vastupidavad ja arengule kasulikud, siis pigem ma olen nõus investeerima 40€ näiteks arvutamiskätesse kui suvalisse arvutimängu :) Aga eks see ole igaühe enda valik. Koodiga marimell saab alati, olenemata kampaaniatest jne, 10% allahindlust ka.

Taibutera plussid:

#KOOSTÖÖ