Hüvasti kips ja traadid, tere Sharm El Sheikh

Kui keegi pole veel kursis, siis 21.11 kukkus Hedon nii õnnetult, et käsi jäi selja alla ja tal murdus küünarliiges pooleks. Kirjutasin sellest täpsemalt siin. Kui esmalt ennustas arst paranemist 4-6 nädalaga, siis täna möödus õnnetusest täpselt seitse nädalat ja täna oli ka see päev, mil me kipsist lahti saime.

Kõik oligi kogu aeg küsimärgi all, sest luu ei kasvanud nii kiiresti kokku kui arstid eeldasid. Aga see pidigi normaalne olema, sest kasvav organism – ta kasvab nagunii kogu aeg + samal ajal peab veel luud kokku kasvatama. Arst ei lubanud midagi, ütleski, et elame päev korraga ja vaatame, kuidas kasvab ja kas saame reisile või ei.

Viimati käisime arstil enne aastavahetust ja siis peale vaadates ütles ta, et kaks nädalat kipsi veel. Võtsime vastu otsuse, et me ei lähe reisile. Tema arvas, et ei peaks kohe ära otsustama, et vaatame kuuendal uuesti. Kui on paranenud, saame reisile ja vesi on vaid hea sellele käele, mis on kangena mitu nädalat kaelas rippunud.

Ärge muretsege – me uurisime kõiki variante, infektsiooniohte jne ja arst selgitas meile kõike ja ütles, et ei näe reisil probleemi, seda enam, et merevesi on käeraviks parim. Ainus mis ta ütles, et kui käsi kokku ei kasva, siis traatidega ta reisile minna ei soovita.

Täna hommikul selgus, et luu on kokku kasvanud ja saame traatidest ja kipsist lahti. Hedon pidas vapralt vastu kui traadid lihtsalt naksti välja tõmmati. Nüüd pole muud kui võime hakata asju pakkima.

Infoks: sel ajal kui me reisil oleme, on meie Instagram lülitunud @gotravel.ee kontole kus anname ülevaate Rixose hotellist ja oma tegemistest Sharmis. Seega, kui tahate kohe teada, mis me teeme ja ei malda järgmise nädala lõpuni oodata, et blogist lugeda, siis pange kohe follow Go Traveli instale ja saategi meie tegemistega kursis olla. 

4 thoughts on “Hüvasti kips ja traadid, tere Sharm El Sheikh

    1. Esiteks: Kui ma pean surma saama, siis on see järelikult nii määratud ja kui ma seal pommi ei saa, jään siin võibolla auto alla… Jumal seda teab eks, kui on surm mulle määratud, siis ilmselt pole vahet kus ma asun.

      Teiseks: selles loos on selgelt kirjas: Nii et kuigi Eesti inimesed reisivad aasta-aastalt üha rohkem Euroopast väljapoole, ei ole praegu tegemist kümnete tuhandete eestlaste reisiplaane ohustava konfliktiga. Nagu oli Egiptuse rahutustega 2010. aastate esimeses pooles.

    1. Kuna ta traadid olid nö välised, siis paluti kodus anda valuvaigisti sisse, et kui röntgen korras.. siis tõmmatakse lihtsalt tangidega välja ja nii oligi.

      Luu oli kokku kasvanud ja tangidega naks-naks. Esimene tuli ilusti, teist pidi sikutama. Natuke tuli verd ka, aga arst ütles, et see pigem vererõhu tõusust, et appppiii emotsioon lapsel.

Comments are closed.