#jõulukingiidee 2

Mida aastad edasi, seda enam ma saan aru, et kingitusi pole vaja teha sellepärast, et peab. Võimalik, et mind on blogielu ära hellitanud ja ma saan kingitusi aasta ringselt ja siis tundub kuidagi kohustusena jõuludeks ja sünnipäevadeks ja tähtpäevadeks nende tegemine, aga minu meelest võib inimest üllatada ka suvalisel hetkel. Selleks ei pea olema jõulud.

Okei, pulma võiks ikkagi kingitusega minna, aga näiteks jõulud ei pea kindlasti olema aeg kui kingitused peavad miljon maksma. Ma alguses mõtlesin, et teen mingi listi asjadest, mis on odavad, siis mõtlesin, et pigem toon välja asjad, mis mulle endale meeldiks saada ja siis mõtlesin, et teeks lihtsalt erinevad postitused kingiideedest.

Koostasin seda listi nii, et mõtlesin, kui ma teeksin kingituse.. oma sõbrannale, raamatupidajale, mehele.. saate aru, eks. No et mõtlesin reaalse inimese peale, kellele ma kingituse teeksin ja mis talle sobiks.

#jõulukingiidee 2 – paarile sobilik

Mul on kõige rohkem vist kingiideid vaja paaridele. Ma tegin esmalt paberile nimekirja inimestest, kellele ma võiksin teha jõulukingituse, sain kokku 18 nime. Neist neli või viis võiks vabalt teha nö paarikingituse. Ma ei pea siin silmas mingeid seksmänge vms, vaid nagu saaks teha kingituse paarile.

Kui ma kujutlen endale ette, et ma pean kingituse tegema oma sõbrannale ja ta mehele (tervitan Kärri ja Mihklit siinkohal), siis neile kahele sobiks ideaalselt mingi spa. Oleme me nendega koos enne käinud, on nad mõnikord Hedoni kaasa võtnud kui on spaatama läinud ja.. Kärrile me kusjuures sünnipäevaks kinkisime Kalev spa oaasi kahele.

Me ise oleme ka juba paar korda Kalevis käinud ja no on mõnus!

Me kõik tahame oma aega, korraks juhtme seinast välja tõmmata, korraks lõõgastuda, korraks sellist zen-hetke, et akusid laadida ja üksi või kahekesti olla. Meie võtame selle oma aja paar korda aastas ja lähme Berliini või leiame mõneks tunniks lapsehoidja ja olemegi lihtsalt kodus ja räägime, või lähme koos restorani sööma või lähme..

Kui sul pole raha Berliini jaoks, siis…