Jälle see Napsie

#KOOSTÖÖ

Ma tean, osadel inimestel on Napsiest juba rohkem kui küll, sest tundub, et Eestis pole inimest, kellel Napsiet ei oleks. Või Napsie tekki või patja või voodipesu. Uuest voodipesust ma teile kohe räägingi.

Jah, see on ainus koht kus ma olen brändiprostituut, sest ma tavaliselt ei tee koostöid kahe samalaadse firmaga – ehk et ma olen lojaalne oma klientidele ja koostööpartneritele, aga selle voodipesuga on nii, et mul on kodus kõik Napsie tekid-padjad-madratsid ja ka voodipesud. Tavaliselt annan need Hedonile. Ja tal on alati nii hea meel kui voodist uue voodipesu leiab. Eile ka, kui olin selle uue talle voodisse pannud ja ta õhtul naabrilaste juurest tuli oli… “Ooo, mingi uus voodipesu!”

Mis on ühes voodipesus nii erilist?

Mulle täiega meeldib selle kontseptsioon. Ja oodake vaid, mis suve teises pooles tulemas on. Napsie muutub aina khuulimaks, ma luban teile ja ma loodan siiralt, et varsti pole eestimaalast, kellel kasvõi ühte Napsie toodet poleks. Napsie igasse koju ja igasse Eestimaa nurka!

Kui ma oma sõbrannale selle voodipesu kirjelduse saatsin, siis ta küsis, et kas sellega magada üldse saab või laguneb see voodisse ära. Sest see on nii looduslikult toodetud ja nii looduslikust kiust, et.. tõesti võib selline mulje jääda nagu magaksid lehehunnikus.

Nimelt on see uus voodipesu valmistatud EcoVero kiududest, mis on saadud taastuvast puidust ja tselluloosist ja seda omakorda on toodetud säästvalt majandatud metsade jääkidest. Ühtlasi on tootmiseks kasutatud 50% vähem vett ja CO2te.

100% keskkonnasõbralikud EcoVero kiud uues voodipesus vastavad seega kõrgetele keskkonnastandarditele, kogu nende elutsükli jooksul, alates tooraine kaevandamisest ja tootmisest kuni lõpuni välja. EcoVero kangas laguneb looduses kolme kuuga, samas kui muudel kangastel kulub selleks sadu aastaid. Kui see ei ole äge, siis mis on?

Kuni aprilli lõpuni saab koodiga LOODUS selle voodipesu 20% soodsamalt :) Ja ma kinnitan, see ei lagune voodis ära – see on materjalilt umbes nagu makosatiin, mu lemmik!

 

 

2 thoughts on “Jälle see Napsie

  1. Mulle hirmsasti meeldiks, kui saaksin koju Napsie voodipesu osta, aga kuna mu imehea tekk on oluliselt suurem, kui nende pakutav tekikott, siis paraku pean edasi unistama :(

  2. Nad võiksid ka suurendada valikut, mis mõõdus tekikott on. Põhinetteliselt üks võimalus kaheinimese tekile

Comments are closed.