#elulineblogi

Kannatamatu nagu ma olen…

… uurisin ka teise kirurgi aegu ning mis juhtus – sain konsultatsiooni aja juba 30. augustiks ning natukene ootamist, käisin ta juures ära.

Kuna Meremeeste haiglas nii pikka järjekorda kui Mustamäel ei ole, siis andis arst lootust koheseks operatsiooniks.

Paraku on Tallinna Televisioon minu tööandjana jätnud pool tööd tegemata ning mul katkes vahepeal haigekassakindlustus, mistõttu saan uuesti arstile minna alles pärast 11. novembrit. Kusjuures, kui mul oleks kindlustus, siis saaksin operatsioonile ilmselt juba homme.

Nii, 15. novembril on mul siis analüüsid ja 21. november on paika pandud ka operatsiooni aeg.

Arst palus endale helistada oktoobri keskel ja proovida selleks ajaks juba kaalu langetada.

Loomulikult ma annan endast kõik, aga teadmine, et veel ei ole see „kaks nädalat enne“, ma ikka vahel patustan. Kaks nädalat enne on kindel värk – midagi ei söö, ainult larbin oma valgujooke ja asju.

Hetke seisuga olen ma ilmselt umbes 105 kilo ja ma tahaks saada vähemalt pool. Tahaksin ideaalis kaaluda 50kg. Aga 62 on see, millega ma oleksin ka hädaga rahul.

Lootus on, et kaalu alanedes tekib energiat juurde ja jõudu ka liikuda rohkem jne. usun, et kõik käib step by step ja käsikäes.

Ma ei ole ikka veel 100% otsustanud, kumba operatsiooni ma tahan. Kas seda, et magu lõigatakse ära või et mul suunatakse toit teistmoodi ümber. Selle pean ka otsustama selleks ajaks, kui oktoobris helistan.

Aga nüüd on mul plaanis võtta üks pilt ja lisada sinna juurde kõik mõõdud. Siis on tulevikus hea mõõta ja vaadata, palju kadunud on. Algse pildi panen siia!