#elulineblogi

Vähem kui nädal enne operatsiooni

Tänasest on umbes-täpselt viis ja natuke peale päeva jäänud operatsioonini.

Täna käisin ka viimaseid analüüse tegemas – esiteks surkis õde mu vasaku käe veeni ja ma ei saanud aru, mis mõttes see veri juba voolama ei hakka – kunagi pole veeni leidmisega probleemi olnud, siis meenus, et minu paremal käel on veen palju parem. Vere andmiseks kulus paar minutit.

Siis liikusin edasi röntgenisse, kus ma pidin end ülakehalt alasti võtma ja röntgeni tegemiseks kulus umbes kümme sekundit ja siis astus sinna mingi suvaline vanamees, õnneks olid mu paljad rinnad röntgeni taga peidus, aga wtf need uksed sedasi avatavad üldse on…

Seejärel EKG – seda protseduuri pole mul au olnud enne teha. Mingid jubinad lükati ülakehale ja jalad pandi mingitele metallalaustele ja juba jooksiski räige paberihunnik masinast välja. Kõik analüüside tulemused lähevad otse kirurgile.

Neljapäeval on ees veel anestesioloogi konsultatsioon.

Ja juba viie päeva pärast kell seitse pean ma olema haiglas.

Pühapäevahommikune söök jääb mulle viimaseks. Pärast seda tohin tarbida vaid vedelikke, puljongit või vett. Esmaspäeva hommikul ei tohi ma midagi süüa ja kui aus olla, siis nii vähemalt kaks nädalat – võin lubada endale vaid lusika kaupa vett ja kolmandal nädalal juba puljongit ja viiendal nädalal ehk jõululaupäeval saan lubada suutäie sööki. Õnneks olen ma nädalavahetusel Pärnus ja üks väike armas Steffani pitsa mahub veel enne oppi minusse :)

Mu õde, kes käis samal operatsioonil on kahe kuuga väidetavalt kaotanud 15 kilogrammi, pole teda veel oma silmaga näinud. Ma tahaks rohkem alla võtta. Meil on erinevad operatsioonid ka natuke, ta võis varem sööma hakata jne. Ma tahaks enda sünnipäevaks ehk 23.02.2012 kaaluda 30 kilogrammi vähem kui alguses ehk enda sünnipäeva ideaalkaal oleks 80-81 kg.

Ja kui 44 kilo on läinud (kaalun 67 kg), lubas Meelis minuga tätoveerija juurde tulla ♥ See võiks juhtuda hiljemalt 1. juulil 2012, siis saab meil neli aastat!

Ja ideaalses kaalus (miinimum 45 – normaalne 52 – maksimum 60 kg) oleksin ma siis, kui kaoks 58 kilogrammi. See võiks juhtuda siis, kui aasta on möödas.

Esimese kuu ma suurt trenni teha ei tohi, ma ei tohi isegi raskeid asju tõsta. Aga loodan, et uuest aastast saan kuskile trenni minna ja kilod kaovad ka sellega.

Vasakpoolne pilt on siis selline, nagu ma praegu olen. Parempoolne ma võiksin olla!