#elulineblogi

Kaua see Triin Tulev nagu jaksab?

Nagu päriselt. Saame üle. Elame edasi. Okei, ma saan aru, et Rasmus palus (ilmselt käskis ja ähvardas uue kohtusaagaga, mille Triin kaotaks), et tunnista oma väljaütlemised valeks..

Ajendas mind kirjutama see Elu24s ilmunud lugu, kus on Triinu Facebooki postitus, et ta on seda teist ja kolmandat valetanud.. Siinkohal võiks asjal punkt olla. Aga ei.. Ta peab ikka edasi saagima…

«Kahjuks on kahe inimese vahelised nii head kui halvad suhtlemised tõendamatud, kui need toimuvad suuliselt. See ei tähenda, et seda tegelikult toimunud poleks, aga jah – kohtus tõendada pole seda võimalik. Pakkumine kriminaalasjast loobumise ja vaikimise eest toimus vahendaja kaudu summas 15 000 eurot, me ei jõudnud kokkuleppele, sest mu valu oli suurem. Jah, minu tervisekahjustuste tõttu ma olen tunnistatud töövõimetuks, aga mul puudub tõend, et see oleks 100 protsenti Rasmus Vesiloo peksmise tagajärg. Ise lihtsalt tean, et enne seda olin terve nagu purikas.

Fakt on see, et Rasmus Vesiloo peksis mind jõhkralt, kui elasime koos ja ma ootasin meie ühist last. Kolmes kohtuastmes on see tõendamist leidnud ja Rasmus Vesiloo on peksmise eest süüdi mõistetud. Rasmus Vesiloo peksis oma rasedat elukaaslast ja seda ei tee olematuks miski. Kahjuks ei tee mitte miski olematuks ka seda, mis minuga sellest tulenevalt juhtus ja mida ma seepärast siiani tunnen. Minu läbielamised ei ole lõppenud. Aga ma lähen eluga edasi ja oleks tore, kui see õnnestuks ka Rasmusel.»

Nagu päriselt? Kuidas sa ise, naine, viitsid kammida sel teemal? Ma oleks ammu väsinud sellest jamast. Teeks, mis meeldib ja elaks elu edasi. Nagu ta ütleb, lähen eluga edasi.. Ei lähe ju. Ikka vaja torkida. Saan aru, pidid tunnistama, tegid seda. Punkt.

Kas see on mingi naiste teema lõputult kammida ikka ühel ja samal teemal ja ikka toonitada, et oli mis oli, ma ei saa tõestada, aga vat, peksis mu vigaseks. Ega te pole ikka unustanud, et ta jäi kolmes astmes süüdi ja on räme tont.

Mida rohkem ma selliseid avaldusi loen, seda enam olen ma Rasmuse poolt. Ma ei õigusta peksmist või pole selle poolt, aga sellist kammimist pole ka üks inimene ära teeninud. Punkt.

Ja ilmselgelt, hea kui need kaks ise kogu tõde teavad ja mäletavad.

31 arvamust: “Kaua see Triin Tulev nagu jaksab?

 1. selle inimese vihast ma pole kunagi sul aru saanud?! kust ta sulle jala peale n.ö astunud on..
  las ta olla.
  ning naise peksmist ei õigusta mitte miskit.

  1. Ma ei vihka kedagi. Lihtsalt veider, et üks inimene kammib ja kammib ja kammib…

 2. Ja imelik, et just Teie peksmisest rääkimist hukka mõistate :( Topeltmoraal v mis õigustused siit nüüd tulema hakkavad?

  1. ma ei mõista seda hukka, ma ei saa aru, miks on vaja sellest seitse aastat kammida. terve eesti teab, kuidas ta molli sai, lapse kaotas, kõrvast ei kuule jne. Miks on vaja seda kogu aeg meelde tuletada? kas eluga edasi minna ei saa?

  2. Kas Meelise ema teema on ka nüüd igaveseks lukus järelikult?

  3. Mismõttes? Ega seda olematuks ei tee, mis ta tegi. Aga elu läheb ju edasi? Mida sest ikka enam kammida? Kuigi mul on üks postitus mustandis juba mõnda aega.. Aga mida see endast välja kirjutamine ikka aitab? Ega see teda ei muuda ju?

  4. Kui Meelise teemat puudutada, siis minu meelest olid sa ise ka see, kes rõhutas koguaeg, et välja endast välja kirjutamine aitab. Mäletan valesti?

  5. Mitu postitust Meelis ja sina lapsepõlves aset leidnud peksmisest kirjutasite? Isegi oli mingi raamatu idee? Muus ei kuulnudki. Kas eluga edasi minna ei saanud? Tööl ei saanud enam käia?
   Olen topeltmoraali mainijaga lihtsalt nii nõus! :(

  6. Saan ja siin ju olengi! Sellega olen vägagi nõus, et tuleb eluga edasi minna ja mitte pommitada kogu Eestit sellega enam! Aga see kehtib sellisel juhul ka teilegi!

 3. Teema ongi selline, et peab kammima, kui vaja. Mitte nii et “ah, muidu ju tore poiss ja minuga oli küll korra klubis sõbralik”… Inimesele peaks jääma selga igavene taak nagu pedofiilile või vägistajale ja kokkuleppementlus ei tee asja olematuks.

 4. Tulev väidab, et tal on 80% töövõimetus. Tasakaaluhäired jne. Siis tekib mul küsimus, et kuidas ta saab tegeleda selliste ekstreemaladega nagu tema? Väga ei saa. Mulle tundub, et see mees võis talle korra kolki anda, aga arvan, et see oli asja eest. Ja ka liiga ülepaisutatud on see lugu.

  1. Asja eest? Mis asi see on, mille eest lüüa võiks? Mõned näited, palun.

  2. No tõeline eesti naine oled ikka ! Kui sa mehele soovitud õhtusööki ei valmista ,siis võtad kohe vabatahtlikult püksid maha ,et no pane üks latakas ,asja eest , kannatan hambad ristis ära! Haha,fifty shades of estonian woman

 5. See eit peksab korralikult segast ja kõik kuulavad ja usuvad suu ammuli!

  1. Ah, eks neid ullikesi peab ju olema :D Igaühel ole keegi või miski jumal.

   Minu jaoks on naeruväärne lihtsalt kuidas see Tulev korduvalt selliste meeste osta satub, kord peksab, kord vägistab. Ja koguaeg juhtub temaga midagi halba ning alati on keegi teine süüdi. Kummaline lihtsalt…

 6. Kui peksmise tôttu lapse kaotaks kammiksin ka sajaga ja elu lôpuni. On asju, mida ei saa andestada ja unustada. Ei ole nii, et no vabandas ju, saa üle. Ei saaks! Vabandus on hea, kui enam sellist asja ei juhtu, aga 1) enamasti ikkagi juhtub ka hiljem ja teistega 2) see ei tee tehtut olematuks.

  1. Me ei tea keegi täit tõde. Oli ta rase või ei? Peksti teda 60x näkku või ei? See ilmselt pole nii must-valge lugu nagu siin paistab enivei.

 7. “Sellist kammimist pole keegi ära teeninud” on küll üks veider suhtumine . Et kui mees peksab oma rasedat naist näkku nii et teisel on eluksajaks armid (ka sisemised loomulikult) ,siis ärme ikka seda meest meedias maha tee ,ta pole seda väärt ✌️ . Jah eks see Triin ka mulle jätnud sellise totu tibi mulje aga seda just oma eelnevate sõnavõttudega ,Mul on siiralt kahju et ta pidi seda läbi elama ,minu jaoks ei ole vahet kas pekstakse läbi loll tibi või keegi teine naine ,valu on ikka sama.Pealegi see et seda naisepeksu teemat korduvalt üles võetakse ei pruugi olla Triinu enda soov ,sa ju peaks teadma kuidas kollane meedia töötab. Ja kui ongi siis tegelikult sellest pole ju midagi halba kui sellistest asjadest räägitakse kõva häälega ,ehk aitab see veel kedagi teist ja kolmandat ja ehk on ka Tollele rusikavennale hea meeldetuletus et nii ikka naistega ei tehta,sellised rusikavennad kipuvad oma tegusid kordama ja ega ta ka eluksajaks üksi ei jää ,tuleb uus elukaaslane ja uued suhteprobleemid ,millele vaja lahendus leida ,kuid ehk seekord rusikateta siis. Aga no elus on tavaliselt nii et mida ise pole kogenud sellest ei suudeta tavaliselt aru saada . Mind pole küll kunagi ei füüsiliselt ega vaimselt alandatud aga kujutan sisimas ette mis tagajärjed sellistel asjadel on. Just vaimsed . Ei tasu arvata et on lihtne edasi elada teadmisega et su võrratu mees osutus vägivallaliseks ,ähvardused jäävad ju kõik mällu,lisaks tekib kohutab umbusaldus teiste inimeste suhtes ,madal enesehinnang jne. Nii et ei tasu siin suure suuga etteheitlusi teha sellele Triinule .Eks sa siis ise tuleta endale meelde endi sõnu kui mõni selline juhtum peaks sinuga elus juhtuma ja käitu siis “targemalt” aga kindlasti ära tee teist inimest korduvalt oma blogis sellise traagilise teemaga maha ,see jätab mulje nagu sul oleks olematu empaatiavõime ja oma ninast kaugemale ei näe.

 8. Kui sa ise sellest teemast omakorda kirjutad siis see ei kaogi ju kuhugi kunagi :D

 9. Ma olen ka eelkõnelejatega nõus. See pole teema mille kallal ilkuda. Kui sa pole tema kingades olnud, siis ära targuta!

 10. Teie kirjutasite ka kordi ja kordi Meelise ema tegudest. Võib ju sama öelda, et saa üle juba, 20 a möödas. Aga näe, ei saa ju või mis?

  1. Mu meelest on need kaks nii erinevat asja, aga las ta jääda…

  2. Kuidas need on kaks erinevat asja? :D issand hoia. Mu arvates võiksite ka sellest Meelise emast ju üle saada. Aitab küll eks. Naiste asi on kammida, no appikene on vaja kohe kõikide naiste külge see riputada. Ju siis Meelis ka oma kammimisega on paras eit eks!

 11. “Aga ma lähen eluga edasi ja oleks tore, kui see õnnestuks ka Rasmusel”.

  Ei poolda ka mingit naistepeksmist jms. Aga kui ta ise kogu aeg teemat uuesti üles kisub, siis kuidas on see eluga edasi minek ja kuidas peaks see õnnestuma sellel mehel, kui teema kogu aeg üleval!? Hüpokriit see Triin mu silmis.

 12. Võibolla sa ei mõista seda, jah isegi mina ei mõista. On külle kerge öelda, et unusta siis ãra ja mine oma eluga edasi.Kuid siiski nende jaoks, kes on selle valu ja trauma lãbi elanud, ei ole see nii kerge. See on yks suur protsess. Ma tean, ka minu elus on inimene kes on leierdanud oma samalaadsetest kannatustest juba 14aastat ja ei, ta ei kavatsegi mitte meenutada seda, ikka ja alati rãägib. Ja see on põhjus miks mina isiklikult sellest naisest vâga hãsti aru saan. Natuke ebaviisakas minu arust on seda arutada isegi. Las inimene râägib oma hingelt, kui see tal kergemaks teeb… Mind ei ole häirinud. Keda yltse hãirima peaks? ☺☺

 13. Kurb, et just siit sulest selline post tuli..See on tõesti ilkumine vale teema kallal..poleks arvanud.Ja tõesti sellist teemat pigem rääkigu ja korraku(olguniilolltibikuitahes), sest kui ühiskond ongi sellise suhtumisega, et ah saa üle , siis ei julgegi keegi abi küsida..Praegu jääbki mulje, et kuna tegemist Tuleviga, siis köigil savi.Oleks samamoodi naabri Maiu teinud , tunneks kõik kaasa ja kiidaks takka veel ka.

 14. Mina leian, et kui on kolmes kohtuastmes tõendamist leidnud, et mees peksis oma rasedat naist, siis on sellel naisel täielik õigus elu lõpuni nii palju mögiseda, kui ta heaks arvab. Ja sellised armid jäävad kogu eluks. Kõrvalseisja pidagu lõuad ja härra toimepanija peaks ühiskondlikus häbipostis olema, samuti elu lõpuni. Kui kohtus tõendatud, ei ole ühe sõna teise oma vastu olukord ning mis tahes õigustamine või ohvrisüüdistused on asjakohatud.

Comments are closed.