Kes kella otsib?

Kuigi päkapikkudeni on natuke aega, saatis käekellad.ee meie maja Jõuluvanale ühe klassikalise Laco meeste kella (link!), et ta ikka väärikas Jõulumees oleks.

2s8a7168

Laco käekelladel on “eriline geen” – Saksamaal toodetud kvaliteedigeen. Laco kellasid käivitab kirg originaalsuse järele. Saksa täpsus, selgus ja karakter.

2s8a7166

Laco käekellad on tänaseni valmistatud kellameistrite poolt kes toetuvad oma aastatepikkusele kogemusele. Alates kavandist kuni viimase lihvini – kõik viimistletud käsitsi ja tohutu kirega. See esindab tõeliste kellameistrite olemust, see on Laco. See on see, mis muudab Laco käekellad nii tugevaks ja usaldusväärseks.

2s8a7161

Kas te kujutate ette, et tänapäeval on üks kell täiesti nullist üles ehitatud, ja kõik ongi mehhaaniline. Kõnesid sellega vastu ei võta, feissbukis ei surfa ja samme ei loe. See on vana hea klassika. Ma arvan, et mu vanaisal oli ka Laco kell.

2s8a7151

Kui mina selle kella esmalt kätte sain, siis naisena olin juba pakendist vaimustuses. Ja seda avades oli sellel nii palju pisikesi detaile, mida tahtsin pildile jäädvustada.

2s8a7130 2s8a7138

kell

2s8a7159

Meelis on enam kui rahul, et tema kellakogu veel ühe väärika kella võrra kogunes ja kes Jõuluvana tellib, võib vabalt kella küsida :) Sest seda näeb isegi pimedas!

2s8a7183
Kellal on helendavad seierid!

2s8a7186

Ühesõnaga, isadepäevaks ja jõulukingituseks ideaalne. PS! Stay tuned – varsti loosin ühe kella välja ka! Tšekka oma lemmik välja siit!

8 thoughts on “Kes kella otsib?

  1. Tõsiselt stiilne kell tõesti. Selline võiks igal vanaisal olla. Muidugi ka isadele sobib:)

  2. Mul mehel kohe sünnipäev ukse ees.Otsin juba paar kuud talle kella kingituseks.No ei leia kuidagi sobivat.See kell on kyll ilus.Nii hea oleks selline kellade võita.

Comments are closed.