Kindad pudelis, oled kuulnud?

Blogijatele saadetakse tihti kingituseks tooteid, mida neil ehk isegi.. vaja ei ole.. ja meie tavaliselt siis pakume neid oma sõpradele, kellel nendest kasu võiks olla. Näiteks saame me tihti ühest sarjast kõik tooted, mis võib tähendada viit huulepulka või kolme sarnase toimega kreemi, mida me lihtsalt ei jõua ära tarbida – seega pakume osa ka sõpradele-tuttavatele. Nüüd kui meile saadeti kreem, mis peaks olema tervendav nagu Jumal, pakkusin ma seda kohe naabrilapsele, kes põlve katki kukkus ja sõbrale, kellel kulmud kestendavad, sest tal on psoriaas..

Tegemist on siis kreemiga „Gloves in a bottle“, mille nime ei saa sõna-sõnalt võtta, sest pudelis oli kinnaste asemel ikkagi nö tavaline kätekreem. Ma ise kätekreemi väga tihti ei kasuta, pigem kreemitan ennast pärast pesu ja see niisutab ka käsi, laisa inimese 2in1. Panin kreemi kapinurgale seisma, kuni tuli üks sõber külla ja meenus, ta on kahjuks üks nendest õnnetutest, keda ka psoriaas kiusab, seega pakkusin kreemi kohe talle – äkki aitab!

Tuli aga välja, et aitaski. Kuna psoriaasi ja muude sarnaste nahaprobleemide all kannatajad otsivad tihti meeleheitlikult „seda ühte päriselt aitavat vahendit“ siis minu sõber paluski seda kreemi julgelt blogis soovitada. Ka tema on endale koju ostnud mitmeid erinevaid vahendeid ja neid järgemööda proovinud. Pärast koroonakriisi tekkinud käte pidev desinfitseerimisvahendiga määrimise harjumus on muidugi naha olukorra kahjuks veel halvemaks teinud. Gloves in a bottle kreem on aga oma nime saanud just selle järgi, et lisaks naha olukorra parendamisele võib ta kaitsta nahka ka väliskeskkonna mõjutajate eest – nagu kindad oleksid käes.

Kätekreem pidi käsi sügavalt niisutama, samas ei jäta käsi kleepuvaks ja kätele ei jää sellist.. nö paksu kleepuvat kihti, mis paljude kätekreemidega tavaline on. Pärast mõnekordset kasutamist just kuivade psoriaasilaikude peal muutusid need pehmemaks ja ketendus läks vähemaks. Vähenes ka ebamugav kuivus- ja sügelustunne. Pärast kreemi nahale kandmist ei tekkinud ka punetust ega kipitust, mis pidi paljude kreemidega tavaline olema psoriaasi puhul.

Mina vaatasin eraldi kätekreemi hinda, mis tundus mulle suhteliselt keskmine või pigem isegi kallis – 13 eurot ühe pudeli eest. Samas väitis mu sõber kohe, et see on „päriselt ka toimiva“ kreemi eest väga normaalne hind ning apteegis maksavadki sarnast toimet lubavad kreemid umbes sellist või kallimat hinda.

Seega, mina ei soovita see kord midagi! Küll aga panin sõbra soovituse kirja ja äkki aitab see kedagi tõepoolest. Gloves in a bottle kätekreemi (ja ka seepe jms) saab osta mugavalt nende kodulehelt. Seal on kirjas ka kreemi täpne koostis – kellel seda vaja täpsemalt teada on. Koodiga marimell saab alati 20% soodukat ka :)

#KOOSTÖÖ

4 thoughts on “Kindad pudelis, oled kuulnud?

  1. Üks välismaa profikoristaja keda sotsiaalmeedias jälgin, peab ka seda imeasjaks (ta miskipärast ei kipu kemikaalidega töötades kindaid kandma) ning hoiab nii käed korras. Ilmselt võiks siis ekstreemsetes tingimustes tegutsejale kasuks tulla. Samas võiks ka praegusel intensiivsel desotamise ajal kasuks tulla..?

  2. Kood ei taha enam soodukat anda :(, kas kuidagi on võimalik sellele pikendust saada?

Comments are closed.