KINDLUSTUSEST: Kas tahate teada, kui kiire on kiire? Ja kes ei ole kiire!?

Kui kiire on kiire? See, kui saadad Salvasse meili kell 11:51 ja kell 13:31 on kahjukäsitlus positiivselt lõpetatud.

Ma nüüd tutvustan teile kuidas kindlustused on nii erinevad ja miks valida Salva. Asi ei ole selles, et ma olen influencer, ma olen nii palju Salva kohta tagasisidet saanud, et nad on megakiired ja südamega asja juures.

Kuidas on võimalik, et mul on juba kindlustusest rahad käes ja mu lapsehoidja vahetab veel kirju teemal, mida on vaja esitada kui me alustasime samal ajal asjade ajamist.

Mis juhtus?

  1. Meie lend hilines
  2. Jäime lennust maha
  3. Lennufirma rebookis meid uuele lennule
  4. Võtsime Singapuris hotelli
  5. Ostsime endale uued puhtad riided selga ja elementaarsed hügieenitarbed (deodorant, hambapasta-hari)

Mida me tahame?

Et kindlustus kataks sellega seotud kulud:

  1. Taksoarved
  2. Uute riiete ja hügieenitarvete ostmise
  3. Hotelli arve

Selleks tuleb kirjutada oma kindlustusele, mida me tegime mõlemad kohe esimesel päeval kui tagasi olime (reedel 26.01), kes avavad kaks kahjukäsitlust – pagasikindlustus katab selle, et pidin Singapuris meile puhtad särgid selga ostma ja esmatarbekraami nagu deodorant näiteks. Ja reistõrkekindlustus katab meile hotelli ja takso Singapuris.

Salva:

Reedel kell 11:51 saatsin kirja ja vajalikud dokumendid (lennupiletid, pardakaardid, lennujaama info väljalennu kohta, hotelli arve, riiete arve, taksoarved), avati kaks toimikut. Kell 13:31 tuli kiri, et pagasikahjukäsitlus on lõpetatud.

Teisipäeva hommikul tuli kiri, et ka reisitõrke kahjukäsitlus on lõpetatud.

Kindlustusrahad on arvele laekunud.

Erinevalt minu lapsehoidjast, kes SIIANI vahetab alles kirju, sest temaga tegeleb (kindlustust nimetamata, aga kindlasti pole see Salva) mingi inimene, kes vist ei loe ka mida kirjutatakse, vaid saadab oma kopi peist kirju järjepidevalt, telefonile ei vasta, üld number ütleb, et ta on kolmandat päeva lõunal ja lubavad, et ta helistab tagasi.. „Palume saata: lennufirma tõend lennu edasi lükkamise või tühistamise konkreetse põhjuste kohta; uute lennupiletite eest tasumist tõendav maksekorraldus; hotelli arve.“

Kui sada korda on seletatud, et me ei ostnud uusi pileteid, vaid lennufirma rebookis meid, tahame vaid hotelli ja taksoarvete hüvitamist. Kas ma päriselt pean nad avalikult ära mainima, et nad talle uue halduri annaks, kes asjaga tegelda viitsiks ja neli päeva lõunal ei viibiks? Ausalt, kus me elame? E-riigis. Jah, Salva elab e-riigis, ma ei tea kus see If pesitseb.

Niibet, jumal tänatud jälle, et mul see aastane Salva kindlustus olemas oli. Ja ma ei jõua ära kiita just seda aastast kindlustust, mis lihtsalt kehtib ja sa ei pea muretsema, kas ikka on või ei ole, kas see või teine on kaetud.

Hea uudis on see, et kohe varsti on Tourest ja eelmine aasta sain ma just selle raames aastast kindlustust 30% soodsamalt pikendada. Ma ootan nüüd sama. Just vaatasin, et meil lõppeb see 21.04 ja peaks uuesti pikendama, sest koolivaheajal lähme lastega basseinireisile.

Nii, ja see lennu hilinemise hüvitis

Sellega me veel tegeleme. Aga tore oleks saada küll seda, saaks uusi lennupileteid broneerida!

Flagito oli nõus meid esindama ja lennufirmalt hüvitist nõudma, kuigi üks firma üritas meile selgeks teha, et seekord puudub õiguslik alus seadusjärgse lennuhüvitise nõudmiseks, kuna lennureisija õigusi kaitsev ELi määrus 261/2004 ei laiene olukordadele, kus lennutõrge toimub kolmanda riigi lennufirma lennuga väljumisel kolmanda riigi lennujaamast.

Minu teada on nii Lufthansa kui Swiss EL lennufirmad. Aga eks näis, vaatame, mis sellest saab.

 

One thought on “KINDLUSTUSEST: Kas tahate teada, kui kiire on kiire? Ja kes ei ole kiire!?

Comments are closed.