Koht kuhu läheksid alati tagasi?

#KOOSTÖÖ

Kunagi ammu kui palusin Instas meilt küsimusi küsida, siis keegi küsis ja see seisis pikalt ka mustandis, et kus me võiksime elada, kui me Eestis ei elaks vms. See oleks päris hea viktoriiniküsimus, kui teha seda marimelli kohta. Ma arvan, et umbes 90% teist, kes praegu selle postituse avasid, teavad ka vastust. Pakkuge – kus on see koht kuhu me alati tagasi läheksime? Kuhu me lendaks kohe 1. juulil kui piirid vaktsineeritutele avatakse? Kus me võiks elada aastaringselt, olenemata ilmast. Kus on meie jaoks maailma parim söök, ilusaimad rannad, mõnusaim rannaliiv..

 

Hiljuti võttis minuga ühendust Loko Desings, kelle abiga on sinu lemmikkoht alati lähedal ja kaasas. Nimelt on tegemist Eesti noorte ettevõtmisega, mis sai alguse ülikooli projektist. Teevad nad mõnusaid sooje ja ilusa disainiga pusasid, millele on trükitud graafiline asukoha kaart. Olgu selleks siis paik, kus oli esimene kohting või lapsepõlve kodu.

Meelis oli mulle kaks päeva varem öelnud, et kuule, kui keegi pusa koostööd pakub, siis ära jumala eest vastu võta, nii kopp on ees nendest kehva kvaliteediga pusadest. Ja isegi siis kui ma selle kirja sain, oli mu esimene mõte – “jälle mingid pusad” – on ju erinevate personaalsete piltide ja kirjadega pusasid saadaval iga nurga peal, siis nende kodulehte uurides avastasin eneselegi rõõmuks, et idee on lahe, disain ilus ja puhas. Saab ise vabalt valida värvi ja asukoha.

Mis on sinu lemmikkoht siin maailmas?

Muidugi on kallima käte vahel või lapse embuses hea olla, aga ma mõtlen füüsilist kohta. On selleks kodukant? Paik, kus kohtusid kallimaga? Ma usun, et kõigil on vähemalt üks koht, mis on südamesse pugenud. Minu süda jäi 2012 aastal Taisse. Ja kui ma pidin valima koha, siis oli selge, et selleks pole Kakumäe või Põlva, vaid just nimelt Phuket.

Kui pusad tulid, siis ma olin kvaliteedis enam kui üllatunud. Trükk on ülihea ja tundub, et ei lähe ka pesus krobeliseks. Pusad ise on seest megamõnusad ja pehmed. Kui aus olla, siis ma olen igasuguseid pusasid näinud oma elus ja.. Eestis on veel üks bränd, kellel nii head pusad tunduvad olevat. Niiet soovitan Loko omasid soojalt.

Suvi sai just alguse ja kipub ju meie suvi selline kehv suusailm olema, hea kellelegi koolilõpetamiseks või miks mitte pulmadeks, tüdrukute/poissmeesteõhtuks tellida. Minu arvates väga äge idee! Näiteks noorpaarile pusad paigaga, kus oli nende esimene kohting või nende jaoks tähtis koht. Või koolilõpetajale ülikooli asukohaga pusa. Need Narva, Pärnu, Kärdla ja muud linnad on juba nii mainstream. Kes olemasolevast sobivat ei leia – neile tehakse personaalselt valmis. Nagu meilegi. marimelli kood annab soodukat ka :)

Palun jätke kommentaaridesse, mis koha teie oma pusale teha laseksite? Varsti tuleb loos ka..

12 thoughts on “Koht kuhu läheksid alati tagasi?

 1. Ka meie südamed kuuluvad Taisse. Iga kell läheks tagasi ja no elakski seal❤️

 2. Minu südamest tükk jäi aastaid aastaid tagasi maha Ibizale. Ei käinud ma seal pidu panemas vaid lihtsalt puhkamas ja oehhhh.. küll oli ilus saareke :)

 3. Saaremaa … eriti nüüd kui oleme siin Norras kinni ja peret külastada ei saa! Lapsed oleks Saaremaaga Pusast nii vaimustuses! Nii armas on see kodusaar! ♥️

 4. Piirid ei ole suletud ka praegu, reisi, kuhu soovid. Ja 1. juulil lihtsustub reisimine EUs, muu maailm teeb ikka oma reeglid vastavalt olukorrale.

 5. Barcelona.
  Piisavalt randa, parasjagu sooja, linna, melu, kodule (loe Eesti) lähedal, vaid paar h lendu

 6. Meie koht on Siber :) see on koht kus kohtusime, armusime ja koht kuhu igal võimalusel läheks ❤️

 7. No Phuketile minekuks peab nõustuma täiesti absurdsete asjadega – testid regulaarselt (ka vaktsineeritutele), jälgimisäpp, jalavõru nagu vangidel jne…
  Muidu läheks alati tagasi Zakopanesse.

Comments are closed.