Meelis kirjutab: kuidas ma marimellile merch’i otsimas käisin

Juba mõnda aega tagasi küsisin Facebooki postituses, et otsin uue marimell merchi jaoks ideid. Meil on omanimelist nänni juba aastaid olnud, aga me lihtsalt tarbime ja kanname neid ise ja laiemale ringkonnale ei paku. Kuna see pusa on mul olnud juba mõnda aega ja olen seda ka usinasti kandud, siis tundsin et vajan vaheldust.

Üleskutse selles mõttes luhtus, et mingit uut innovaatilist ideed ma sealt ei saanud. Kuna mul oli kohe tulemas peale Turunduskonveretsil esinemine, siis minu ideaal oligi selleks ajaks mingi laheda disainiga pealmine riietus saada. Mõtlesin mis ma mõtlesin ja täiesti suvalisel päeva kui ma kodus olles jõin märkasin ma kõrre peal olevat logo…

Siis oligi selge, et lähen uurin otse nende käest, et mida head pakkuda on. Okei, üks asi on see, et kodukal on hunnik asju üleval, aga ma tahan ka näha ja näppida. Tunda materjali ja seda sobivust. Eriti riiete puhul. Ma tahan, et see oleks mugav. Või siis ilus.

Lendasin neile kontorisse (kuhu võite teie ka minna, pole mingi blogija privileeg) ja palusin näidata, mis neil oleks. Kodukal on valik metsik ja suuremale osale asjadest on võimalik ikkagi printida või graveerida.

Palju oli sellist klassikalist pusamaterjali, aga siis eristus see üks. Prügipusa nagu mina nimetasin. Ehk siis bränditav/prinditav pusa ookeaniprügist. Mu meelest on see juba oma ideelt nii lahe.

Aga see polnud ikka see ja nö pusata ma jäin, vaatasin veel ringi, mida põnevat seal silma hakkab. Ja juhtus see mida ma arvasingi juhtuvat. Mulle hakkasid pooled asjad meeldima. Seal oli tegelikult nagu nii palju lahedaid asju mis ma kõik kaasa oleks krabanud. Need oli reaalselt praktilised ja kasulikud asjad. Okei ma toon paar lahedat näidet ka.

Lillepott-Bluetooth kõlar – üllatav lillepoti juures on, et kui puudutate taime, siis aktiveerub kõlar ning teil on võimalik kuulata muusikat. Nagu mida? Kuidas saab üldse sellise toote peale tulla?

Värvimuutev vihmavari! – tavaliselt on vihmavari selline nagu ta on, aga kui see veega kokku puutub, siis muutub see värviliseks. Lihtne asi, aga täiega lahe.

Kokkupandav kauss (lemmikule) – esialgu kui see koos oli siis ma vaatasin, et see on mingi mini-lendavtaldrik, aga selgus hoopis muu asi. Tegelikult ei pea sinna lemmikule süüa panema vaid saab ka edukalt ise kasutada. Näiteks satud metsa ja korjad marju.

Kiip/otsija Chipolo – idekas kingitus neile, kes pidevalt midagi ära kaotavad. Ja samas see ei ole ka nii suur asi, vaid viskad kotti, sinna see jääb ja siis kui ära kaob, meenubki, et ahaa, mul oli see asi ju.

Veel vinget kraami

Teate ma lihtsalt panen siia nüüd hunniku pilte, sest neid asju, mis mulle meeldisid ja silma paistsid oli liiga palju.

Aga mida te siin muidugi ei näinud oli pusa, eks? Jah, seda ma sealt ei saanudki, sest mõtlesin mis ma mõtlesin, otsustasin, et nii kiiret mul sellega ka ei ole. Kui ei ole praegu seda “õiget”, siis ei ole.

A mis ma siis sain?

Samas ei lahkunud ma seal tühjade kätega. Kuna ma olin just seal käigu ajal seotud ühe konverentsi korraldamisega ja see ka jutuks tuli, siis oli mul oluline end varustada korralikult vastu pidava akupangaga. See kõik ühes akupank mul juba on ja no ma ei jõua seda ära kiita. Ilgelt hea ja praktiline. Aga kuna mul sellel nädalavahetusel oli filmimist ja pildistamist ja postitamist kordades rohkem, siis mõtlesin et võtaks ühe juurde. Aga millise?

Aus vastus on see, et ma ei võtnud tegelikult kumbagi, sest minu tähelepanu kadus hoopiski ühele vidinale, mis seal nurgas oli ja sellega ma sealt ka minema jalutasin. Okei, ma ei saanud seda päriseks vaid niisama katsetamiseks ja mängimiseks, aga see oli seda käiku nende juurde väärt.

See osutus loomulikult ka nädalavahetuse suurimaks abiliseks ja hitiks. Seda vidinat kodulehelt ei leia, see oli logo.ee omaniku oma, kes selle endale tellinud oli ja lahkelt mulle laenas.

Aga suures plaanis olen ma ikkagi nagu siga aia vahel, sest pole mul seda pusa, mille järgi ma läksin. Mulle kohutavalt muidu sellised logodega ja brändimisega asjad meeldivad. Aega ajalt käin lihtsalt nende lehel vaatamas, et mis uued tooted tulnud on või mis on selleaastased jõulukingi ideed. Sest kunagi ei tea, millal vaja võib minna midagi.

9 thoughts on “Meelis kirjutab: kuidas ma marimellile merch’i otsimas käisin

  1. Hetkel on populaarne see korduvkasutatav termos. Kus ma saaksin ilusa, praktilise termose? Mul ainult ühte vaja, samas tahaks ka peale lasta kirjutada.
    Help needed

  2. See lillepott-kõlar on VÄGA halva helikvaliteediga.

    Ja kui see välja lülitada, siis ta ütleb väga jõhkra aktsendiga power off, aga see kõlab, nagu ta ütleks sulle lihtsalt fuck off

Comments are closed.