#elulineblogi

Kollane kingitus

Teate, ma sain vahepeal veel ühe kingituse… Ja kuna lumi tuli maha ja termomeeter näitab paari miinuskraadi, on paras aeg sellest kirjutada.

Käisin kunagi oktoobris Crocsi esinduspoes intekat andmas “Naistesaatele”. Ja siis.. ma armusin.. KOLLANE Halti parka… Ma pidin selle saama.. Ja sain ka :) aitäh päkapikkudele.

Jah, ma kiidan täiega, sest see ei jää grammigi all Didriksonile või Helly Hansenile, mis on igal teisel seljas. Eriti viimasel ajal, ma muud ei näegi, HH või Didrikson. Ma ise ei taha olla nagu kõik teised, seega… valisin värvi järgi. Nagu ikka.

Aga kas ta on külmem või kehvem? Ei usu.

Okei, varrukad on mulle nats pikad. Keerasin varrukad veits üles nagu pildilt näha, mulle ei meeldi kui mu käel nö ruumi pole ja ta täitsa peidus on. Samas meeldib mulle eriti see soonikuosa. Isegi kui kindad koju jäävad, tõmbad käed soonikusse ja taskusse ja mõnus soe.

Selle parkaga ei pea salli kandma, mida ma alalõpmata unustan, sellel on MEGAkõrge krae. Ja kui ma ütlen mega, siis nii on. Selle saab alla keerata ja nööbiga kinni panna ja tuuleiil ka ei tule sisse. Mingi blogilugeja ütles tabavalt (etteeruttavalt, appi, mis ropud inimesed mind loevad), et ma näen välja “nagu vaataks põdrap***ist välja”. Ok! Aga ma arvan, et sama soe on mul selle Halti parkaga küll kui põdra üsas!

Ja sellel on megasuur kapuuts nagu pildilt näha. Kui tuulise ilmaga ma lihtsalt tõmban parka peale ja lähen välja jalutama näiteks. Siis kohe kui kapuutsi pähe tõmban, hakkab palav. See on ikka sajandi soe. Ma ei jõua neid Siberist tulevaid miinuskraade ära oodata, sest sel talvel mul küll külm ei hakka.

Lisaks parkadele leiab Halti valikust sooja pesu ja erinevaid komplekte, jopesid jne Läksin parka linki teile otsima, aga leidsin palju muud :) Soome lehelt leidsin: mul on see! Ja no eks ta kipub nii olema, et kiidetakse ikka seda, mis endal on. Noh, mina kiidan Haltit, iPhone’i ja Emmaljunga vankrit, Brittoni beebimonitore ja muu on minu silmis saast – noh näiteks Androidiga telefon ja Tako vanker. Aga igaühele oma, tean, tean.

Kusjuures mul pole varem parkat olnudki. Olen mantleid kandnud. Aga lapsega lumeingleid tehes ja kelgutades on parkaga nagu nats mugavam kui villase mantliga.

Millega teie talvel käite?

19 thoughts on “Kollane kingitus

 1. mu meelest on Halti väga hea firma, teadsin sellest varem kui neist teistest mainitutest.
  aga meil vist ei müüda :(

 2. See jääb kindlasti HH-le alla kvaliteedilt ja funktsioonilt, aga sulle võib muidugi see arvamus jääda. :D Didriksoniga pole kokkupuudet. Minu HH jope on MEGAkerge, aga hulllult soe, peab tuult ja vihma. Kui kapuutsi pähe panen, on see mul korralikult ümber, nagu oleksin toas, lisaks on kapuutsi kõrgus reguleeritav. Siin pildil on näha, et see kapuuts laseb eest korralikult tuult läbi, isegi kui luku lõpuni kinni paned. Ja lukk on ebamugavalt kõrge ka. Varrukaid, tundub, et ei saa kitsamaks tõmmata, st varrukas tundub lai. Kas alt saab reguleerida, et tuulise ilmaga saaks alt kokku tõmmata? Samuti keskelt? Lisaks on boonus, kui alt käib lukk lahti ka. Taskud on sul ebapraktilised. HH boonus ongi nt see, et enamasti on neil ka selline pealt lahti käivad taskud ka olemas lisaks küljeomadele. Nii ei ole mingit võimalust, et kunagi sealt midagi kogemata välja saaks tõmmata, nt telefoni.

  1. Lukk käib lahti alt kui tahan. Kapuuts mul ju pildil niisama peas, pole lukk lõpuni kinnigi, kui lukk lõpuni kinni, siis paistavad ainult silmad välja. Kapuuts on samuti reguleeritav. Pildil esimene hetk kui parka selga panin ja pilti tegin.
   varrukas võib lai olla, aga soonik seal all on kitsas ja tuul sisse ei lähe.
   Parka on nii pikk, et mul polegi vaja seda alt kokku tõmmata või keskelt. Milleks?
   Taskud on megahead – külgedel suured lukkudega taskud, sisetaskuid on kaks, üks käib nö väljast ja ei pea igakord eest lahti tegema, et nt pangakaarti võtta. Ma hoian seal telefoni – tunnen kui heliseb ja kuulen paremini kui nö alt taskust.
   Meelisel on HH, tema kiidab enda oma. Ma räägingi, et eks igaüks kiidab oma :)

  2. Hea kapuutsi mõte on see, et kapuuts on mugavalt ümber ja ei lase tuult sisse ilma, et peaks luku silmadeni tõmbama. HH ja Didriksons teevad oma parkadele selliseid kapuutse, mis asendavad mütse ja samal ajal ei kata krae suud ja nina.

  3. ise pole selga proovinudki, aga juba teeb maha. See on nii nõme suhtumine. Kindlasti on ebamugav, ebapraktiline, pole soe, laseb tuult läbi jne jne. Ei kannata selliseid kritiseerijaid. Teine rõõmustab oma uue jope üle ja siis tuleb mingi tujurikkuja ja hakkab pihta…..

 3. Mina võitsin fbs sportlandi jagamismànguga endale Altitude parka na valisin ka kollase..kõige parem ja soojem parka yldse. Pole mul enne ka parkat olnud ja sellele pileks rahakott peale ka hakanud a jumal tànatud et loosiõnn naeratas. Samamoodi mega suur ja sygav kapuuts. Kannan hetkel ilma karvata aga kui karv kyljes ja lukk kinni siis ei tule yks tuul ka selga. Alla ma ei pane tavaliselt midagi peale t-sàrgi voi maika sest muidu hakkab palav. Ja see soonikuosa on tõesti hea..mina kiidan ka seda Altitude parkat taevani ja see kollane..mmmm…mega ilus..

 4. Tead ma tulin niisama kiitma, et su blogi on telefonist nii mugav lugeda. Mõnus suur tekst. Paljudel peab zoomima ja sättima hakkama enne, kui loetav on :) ja mul on suur ekraan isegi.

  1. Olen isegi seda mõelnud, et nii hea on siin lugemas käia ! Hea suur tekst.

 5. Minul on Didriksons Lindsey, no mega soe! Lapsega pikkadel jalutuskäikudel asendamatu. Olemas nii must kui valge ja üldse ei häiri, et neid nii palju linnapildis kohtab. Pigem on see just positiivne, et inimesed meie kliimas lõpuks hindavad sooja ja kvaliteetset parkat, nabakad joped on ikka ÕUDUS, jumal tänatud, et moest läinud!

  1. Ma mõtlen sama Timberlandide saabaste kohta :D savi, et kõikidel on, vähemalt inimesed ei külmeta (jah, ma muretsen tänaval võõraste inimeste tervise pärast :D )

 6. Ilus jope aga karvane krae on kole,nagu mingi odav tuust.
  Mul sel aastal Alttitude 8848 parka (nimes võin veidi eksida), super mudel ja värvid ka. Käisin Didriksoni jms katsumas aga ei kõnetanud need.

Comments are closed.