Kuidas kolme päevaga pildistamise jaoks vormi saada?

Seda, et me Anetega jälle jõulupilte tegema lähme, teadsime me juba ammu. Aga mida selga panna, oli natuke lahtine. Otsustasime siis, et Gowri riided on veel meil, venitame nende tagasiviimisega, sest stuudio, kus käisime Fitbiti pilte tegemas oli nii ilus, et tahtsime ka enda jõulupilte seal. Ja kuna seal oli parajalt glamuurne, siis tundusid Gowri riided ideaalselt sobivat.

Lisaks tegime tiiru Paavli kaltsukas, et vaatame, kas leiame tervele perele midagi jõulust ja kodusemat, et pole ainult perekond litter ja swarovskid.

Meelis tegi tiiru, mina tegin tiiru – kokkusaades oli mõlemal täpselt üks asi ja need olid toon-toonis. Ei, me ei olnud seda üldse kokku leppinud. Kuna minu kleit oli lihtsalt niiii ilus, aga tundus mulle kergelt öeldes kondoomina, siis tuli välja mõelda, kuidas paari nädalaga vormi saada.

Foto: Anete Toming, riided Paavli kaltsukas, ehted Wild Woman Ehtepood

Vahetasin hommikused võileivad kiirelt salati vastu ja tööl jätsin kohvi sisse suhkru lisamata.. Aga no ega see pekk üle öö ei kao. Ei aidanud siin isegi kuumade plaatidega rasvaimu. Pool kilo läks, aga tahaks ikka ilus peenike pildistamise ajaks olla, eks.

Mis toimib kolme päevaga?

 • Võta lahti naiselik.ee
 • Vali välja endale sobiv korsett. Ma valisin sel korral kleidi, kuna mul kaks korsetti juba on.
 • Telli ära.
 • Oota pakki.
 • Võta automaadist pakk.
 • Proovi selga.
 • Veendu, et see on ideaalne.
 • Ja mine pildistama.

Nii lihtne see ongi. Pildil nagu kaheksa kilo kergem. Kuskilt midagi ei sooni, pressi ega jäta kondoomi muljet.

Foto: Anete Toming, riided Gowri, ehted Wild Woman Ehtepood 

Jõulude ajal pidudele parim see kleit. Sööd ka siis jõulupeol kolme verivorsti asemel ühe ja nelja kartuli asemel kaks, sealihani sa ei jõuagi, sest kahe lusikatäie kapsa asemel on sulle sisse mahtunud vaid pool sellest.

Minu soovitus

Kanna seda juba paar nädalat enne jõulupidu, lõuna ajal sööd poole vähem kui muidu :) #testitud #marimellsoovitab

PS! Endiselt kehtib naiselik.ee e-poes ka sooduskood MARIMELL, mis annab ostukorvilt 10% allahindlust!

#KOOSTÖÖ

10 thoughts on “Kuidas kolme päevaga pildistamise jaoks vormi saada?

  1. Kumb kleit? Aga kumbki tegelt ei liigu üles. Gowri litterkleidi alla ei tasu aga kalleid sukkpükse panna, sest litrid teevad sukad kohe “karvaseks” :)

  2. Mõtlesin seda aluskleiti, aga ma juba koduleheküljelt nägin ka, et seal all ääres vist peaks miski silikoonist riba olema, mis seda takistab. Kuigi mul on olnud neid silikoonribaga asju ja mingi aja pärast armastavad need ribad elus alla anda.

 1. Ma veidike tüütan Sind veel Mul oleks sellist vaja, aga ma jäin hetkel kahtlema, millise suuruse ma peaks võtma. Kuidas see reaalselt on, kas venib palju või pigem mitte?

  1. Venib natuke ja tõmbab su pekid kortsu. Mina valisin XL suuruse, aga oleks võinud L ka võtta, oleks selga mahtund küll :)

 2. Tahaksin tellida endale kas aluskleidi või beeži body, sest kohe varsti jõulupidu ja kleit on kehasse / liibuv… Aga kardan tellida, sest kardan et riiete alt jääb paistma. Kuidas sul jäi ?

 3. Soovitus veel: vali figuurile sobiv kleit. Mitte ümber, liibuv ja sametine. Selles punases kleidis küll 8 kg kõhnem ei tundu :)

Comments are closed.