Kuukokkuvõte: -20 kg läinud nagu naksti

Kui arst ennustas mulle kolme kuuga -20 kg, siis täna olen ma üsna veendunud, et ta pani mööda :) Ma suudan rohkem.

Kuna ma eelmisel nädalal täheldasin, et jalutamine andis natukene miinusgramme juurde, siis sel nädalal üritasin rohkem jalutada. Teiseks oli sel nädalal mul väikese haigusega võitlus, mistõttu jalutasin natukene rohkem, kuna mul oli ettekujutus, et värskes õhus pole mul nii paha olla.

Igatahes, tegin täna ka jälle mõõtmise. Ja seisud sellised, et näiteks reielt on kadunud 11 sentimeetrit, kõhult 16 sentimeetrit ja rinnaümbermõõt on kahanenud 9 sentimeetri võrra.

Eelmisel nädalal sõin üsna korralikult, sest osalesin saates „Õhtusöök viiele“. Ma ei söönud palju, aga igat toitu ikka maitsesin. V.a siis sellel ühel päeval, kui ma üldse ei osalenud ja haiglas tilka käisin saamas.

Kui alguses kirjutas arst mulle välja tabletid 1tbl 2x päevas, siis nüüd pean võtma 2tbl 2x päevas. Kokku 10 päeva. Selline tunne on tablette võttes, et… kui ma söön, siis ma pean hullult läbi närima kõik.. ja ma ei tunne kui toit makku jõuab. Aga tabletid kukuksid nagu kolaki mao põhja, veits valus on umbes 10 minutit pärast ravimite võtmist. Homme pean arstile helistama, et kuidas edasi. Võimalik, et pean veelkord gastroskoopiasse minema. Iuuu!

Ahjaa, mulle helistas ju arst nr 1. ehk siis see, kelle juurde ma esimesena läksin, et operatsioonile saada ja tema aeg oli toona veebruar 2012. Aga ilmselt oleks ta nüüd mulle kahe nädala pärast aega pakkunud. Ütlesin, et ei soovi tema teenuseid.

Tänase seisuga siis kaalukaotus operatsioonipäevast: 13 kg
Tänase seisuga kaalukaotus dieedist alates: 20 kg

PS! 24 veel ja Meelis tuleb minuga tätoveerija juurde :) | 38 veel ja ideaalkaal saavutatud

PPS! Järgmisel esmaspäeval kokkuvõtet ei tule, kuna viibin Sharm El Sheikhis palmi all, ujun, võtan päikest, söön maasikaid ja füüsaleid ja tulen tagasi aasta alguses, eks siis teen kaalumised ja kõik asjad järgi :)