Täiega tahaks, aga ei saa

On asju, mida täiega tahaks, aga ei saa. On suuremaid ja väiksemaid asju, kallimaid ja odavamaid.

Näiteks tahaks ma reisida, aga ma ei viitsi reaalselt nende testide ja eneseisolatsiooniga jebida. Mulle tundub konkreetselt mugavam reisimine edasi lükata tulevikku. Ja kuigi ma olin veel paar kuud tagasi jumala kindel, et nui neljaks, mina seda vaktsiini ei tee.. siis mida päev edasi.. ma oleksin täna nõus maksma, et see vaktsiin saada, saaks vähemalt reisida.

Koht millest ma unistasin rasedana juba – Beautiful Me rullmassaaž. Kohe kui ma olin ära sünnitanud, pidasime naabrinaisega juba plaani, et kuhu salongi lähme ja otsustasin kirjutada neile, et kas ma ikka võin, sest raseduse ajal polnud see samuti soovitatud.. Ja mis selgus, ei või. Vähemalt kolm kuud. Õnneks ei ole mul palju oodata jäänud enam.

Aga nende uudiskirjad tulevad mulle ikka..

Ma ei tea, kas teie olete käinud varem rullmassaažis või ei. Mina olen ja see on megamõnus tunnike, mis veeta kas lõuna ajal või pärast tööpäeva või miks mitte alustada oma hommikut sellise värskendava vahepalaga.

Minge käige ära, kui ei ole varem käinud, öelge perenaisele kood MARIMELL ja saate tasuta proovida. Kampaania kehtib kuni kuu lõpuni, seega eriti enam aega pole mu koodi kasutada, aga kes kiire, see varsti rullib. Ja päriselt ka, ma soovitan sajaga. See annab korraliku energialaksu teile ja ma luban, see hakkab teile ka meeldima.

Broneeri aeg siit! Kohapeal ütle MARIMELL ja maksma ei pea :)

Kui te arvate, et ma reklaamin selleks, et 10€ teie pealt krediiti saada, siis ei, ma olen päriselt rullmassaažis käinud aastaid. Palun, siin teile pilt minust neli aastat tagasi rullmassaažis:

Kas te olete kunagi rullimas käinud? Kuidas esimene kord meeldis? Ma mäletan, et ma olin suht skeptiline (võid mu esimesest korrast siit lugeda!), aga nagu nüüd näha, käin juba aastaid vahelduva eduga. V.a siis kui ma rase olen :D

 

5 thoughts on “Täiega tahaks, aga ei saa

  1. Olen käinud, võtsin sooduspakkumise ajal 3 korda. Ei avaldanud üldse muljet, enam ei plaani minna, sest absoluutselt mitte mingit kasu ei tundnud enda peal. Lõõgastumiseks natuke tüütult palju võimlemist ja kiiret ühest asendist teise rapsimist ka. Aga muidu täiesti usun, et on kasulik ja hea ning kuulen igalt poolt kiidusõnu.

    1. Olen käinud 2x. Enam minna ei plaani. Ei lõdvestunud ega nautinud seda. Selline “ei liha ei kala” teenus. Pole ei massaaž ega trenn.

  2. Ühe korra olen käinud ning absoluutselt ei meeldinud – lõdvestuda seal küll ei saa, pigem oli üpris ebamugav ja tüütu.

  3. Olen 1 korra käinud. Tahaks veel minna. Hind suhteliselt krõbe sellele taha on jäänud

Comments are closed.