Lasteasjad Londonis

Ma pole mingi eriline brändipede kunagi olnud, aga Hedoni puhul on asju, mis on jäänud, näiteks POP joped, Didriksoni kombe ja kindad (no parim leid ever!). Mulle kohe meeldivad need disainid ja värvid on ka sobinud. Samas jalanõudega olen ma.. ma ei saa öelda hädas, aga ma ei tea väga brände.

View this post on Instagram

#chill #winterchill #hedon3 #lastnight

A post shared by marimell.eu (@marimell.eu) on

Lemmikkindad:

Need paelad võtsin ma ära, sest never ei kinnita neid kuskile külge, aga need krõpsud ümber käe.. Idekas, never ei kuku käest ära. Ja soojad on nad ka. Käed pigem higistavad sees kui külmetavad. Oktoobrist saadik neid kandnud, ülihästi vastu pidanud.

Tal on kolmandad Ecco sandaalid, sest talle need endale on meeldinud, mulle meeldib disain, nii ongi kamba peale jäänud nii, et neid ta kannab.

Kummikutest on jäänud kasutusse nii POP kui Crocs, kuigi viimased on jalas isegi paremad ja soojemad.

Samas suvel kannab ta lihtsalt Javere nagu me isegi. Ühed Viking tossud olid tal ka kunagi, mis ma kuskilt soodsalt skoorisin, need talle endale meeldisid ja mulle tundus, et on lasteaeda head. Ja siis mingid saapad ja asjad, mis lihtsalt olen ostnud, sest on meeldinud ja tema kannab, mis tal üle jääb, eks.

Nüüd kui oleme Londonisse minemas, siis ma tean, et paljud tellivad UKst igast kraami. Aga kui ma juba minemas olen, võiks ju talle jalanõud sealt osta. Ja no kindel see, et ostan lademetes riideid ka.

Oleks vaja – kevadeks mingeid normaalseid jalanõusid, mis oleksid kerged, head puhastada ja mugavad tal endal jalga panna. Mingid tossulaadsed asjad :) mida soovitate? Ma hea meelega ootaks nö Londoni soovitusi, et kust osta ja vaadata. Mingit lasteasjade kaubamaja, kus hinnad on alla 100 naela, ka leidub? Peale Primarki?

18 Comments

 1. Sooviks infot, kust kaudu ja mis himmaga piletid ostsid? Plaanis samuti lähiajal Londonisse šopimgu reisile minna.

 2. Mina jälle ei saa aru sellest Didriksoni fenomenist- kellele krt meeldivad need koledad, luitunud ja läbipestud muljega kombed ja joped- eriti laste omad

  1. Palun näiteid, milline see kole luitunud ja läbipestud välja näeb?

   Didriksonsi viimase aja probleem on see, et tänu tohutule populaarsusele on kvaliteet oluliselt langenud, aga VÄLIMUSE kohta ma küll ühtegi etteheidet tuua ei oska. Värvid püsivad ikka väga hästi, ei pleegi ei kulu.

  2. Mulle küll sellist muljet pole Didriksonidest jäänud. Kuid sellega olen nõus, et värvivalik on kehv. Võiks mingit mustritki natuke siin-seal olla. Erinevaid mudeleid on palju, aga oma lapsel vaatan seda seljas ja no jumala stiilne kombe on! Ei ole nagu mingi suvaline michelini mehike, kes kubujussiks riietatud. Lisaks loevad oamdused ka väga palju ja Didriksoni kombe omadused vastavad just sellele, mida ma ühelt kombelt ootan.

  3. Mulle meeldivad mustrid, aga pigem eelistaks kombet sellist tavalist. Ma ei ole ühtki ilusat kirjut poiste kombet vist näinudki veel :D Ja didri plussiks on see, et see tõesti peab vett isegi kui laps kolm tundi poriloigus istub, tuled tuppa, lased dušiga üle ja nagu uus. See on minu jaoks ka, mustrist olulisem :)

  4. Mhm, no seda jah. Mustrilisi kombesid pole ma ka eriti ilusaid näinud, v.a. LegoTecil mõned… Aga jope-püksid komplektis on küll joped enamsti kenade mustritega. Mõtlesin pigem, et võiks olla mingi tagasihoidlikum mustergi mõnes kohas. Või siis jah, vähe suurem värvivalik, rohkem ka pooltoone vms. A noh, lõppkokkuvõttes pole see ka üldse oluline, vaid et kombe ise on üli hea. Ning näeb sealjuures ka väga kena seljas välja. Ei pea sinna mingit sadat kihti selga laduma.

 3. Soovitan Oxford Street või kui on soov suurde ostukeskusesse siis Stratford on koht kus shopata. Asub East Londonis, punane liin. Seal ka hästi palju soogikohti ja keskuse taga asub olümpialinnak. Kvaliteetsed poed on John Lewis, M&S, Boden, kus kvaliteetsemad asjad lastele.

 4. Kui saate,minge Lakeside ostukeskustesse,kui on kõik poed koos. Kui ei ole aega trippida,siis soovitan – TKmaxxx, Baby Gap ja Next. Tkmaxx on lahe ja võib nii mõndagi leida (brändikad heade hindadega jne) ja Gap on hea kvaliteet mõistliku hinnaga. Primark ei ole enam eriti odav ja eriti arvestades kvaliteeti,see on mahavisatud raha. Isegi Nextis saad odavamaid asju,kui Primarkis.

 5. Oxford Street-ile küll ei soovita shoppama minna. Meeletu rahvamass ja väike valik poode. Küll aga soovitan Westfield London ostukeskust mis näeb väga ilus ja avar välja ja kus on ühe katuse alla üle 300 poe. Avatud ka kella 10-ni õhtul.
  https://uk.westfield.com/london

 6. Londonis on pop laste jalanoude koht Clarks – jalanoud on hea kvaliteediga aga suht disainilt pigem igavad. Sketchersis tasub ringi vaadata ja Office muub koiki spordi brande kes teevad laste jalanousid (Nike, Puma, Adidas, Converse jne jne).
  Dr Martens teeb ilusaid saapaid mis peavad vaga hasti vastu.
  Kindlasti tasub ule vaadata John Lewise kinga riiulid, seal tavaliselt midagi leiab…

 7. Matalanis on ilusaid laste asju soodsalt. No ja GAP, eriti kui juhtub seal ale olema :) Matalan on Oxford str-l, GAPe on terve linn täis. A ja muidugi Next, kõigi eestlaste lemmik :D .

Comments are closed.