Lastele tehakse ikka nii nunnusid asju

marimell

Esiteks käisime eile Meelisega poes ja mismõttes see Furby maksab 90€? Nagu 1500 krooni, mingi mänguasi!

Aga rääkides mänguasjadest ja lasteasjadest, siis noh, kallid on nad kõik, aga… Ma sain palju paremat kraami, palju soodsamalt!

Ma kunagi tellisin eBayst ühe nimega luti, lihtsalt prooviks, nagu ma mitmeid asju olen sealt eBayst tellinud, aga ükspäev leidsin FBst mingi lehe „Nimega lutid ja beebitekid“ – no loogish, et klikkisin.

Ja siis ma nägin eriti armsaid sini-must-valgeid lutte – appi, ma ei tea, mis teema mul selle sini-must-valgega on, ma ei ole muidu mingi jõhker patrioot, aga need olid täiega armsad. Ja noh, muidugi, pidin ma need saama. Kuna meil nime veel ikka pole, siis… Tellisin niisama vahvate tekstidega lutte :)

Ja kolm lutti maksis ainult 15€, peaaegu sama palju kui eelmine kord eBayst tellides ainult üks, mis pole üldse nii ilus. Ja vaid nädalaga olid need lutid kohal!

IMG_3244.JPG

Valikus on igas suuruses lutte ja kuna mul 0-3 kuud on olemas juba mitu tükki, siis võtsin 3-6 kuud suuruses, et sobiks selle sini-must-valge lapitekiga suve ajal nunnult pikutada :)

PS. Kas see on mul mingi esimese lapse vaimustus mingit manti kokku osta? Mul on terve kapi täis erinevat kraami kogunenud – peamiselt küll riideid/mähkmeid/mingit tilu-lilu. Kui palju teie esimesele lapsele asju kokku kuhjasite? Ja näiteks mänguasju ma ei ole ostnud…

7 arvamust postitusest “Lastele tehakse ikka nii nunnusid asju

 1. Ma ostsin enne tirtsu sündi kahte sorti lutte, kokku oli kodus 4 lutti, kuskilt sain veel ühe ja üks toodi veel kingiks, nüüd on 6 lutti, aga laps ei võta ühtegi :D
  Mänguasju ostsin paar tk-i, aga huvi nende vastu hakkab tekkima alles nüüd, kui ta hakkab kolme kuuseks saama. Muidu olin aga asjade ostmisel üsna tagasihoidlik, aga ikkagi on päris suur hulk riideid, mis selga ei saanudki, õnneks ostsin need kasutatuna ja suurt raha sinna alla ei pannud. Üldiselt ma arvan, et pigem ette vähem asju osta, sest alati saab juurde osta, kui miskit ikka puudu on.

 2. mina ostsin ka mõlema lapse ootusajal asju kokku. Teise lapse ajal oli mõttetuid asju juba vähem, inimene õpib ikka ka midagi oma vigadest :). Luttidest nii palju, et võib ju juhtuda, et ta ei tahagi lutti või ei meeldi talle selle kujuga lutid, mis sul varutud. Oma lastel proovisin kõiksugu otstega lutte ja päris sobivat ei leidnudki ning mõlemal oli seda luttimise aega kokku vast miski kuu.

 3. Minu tibu ka lutti ei taha hakkab oksele. Ostsin kokku 7 eri kuju/firma lutti aga ei taha ta yhtki. Sellegipoolest meie linna hokimeeskonna lutti ma ostmata ei jätnud ja see läheb mälestusena karppi… kyljes silt “sa ei tahtnud mind” :-D
  No minul ka esimene laps k6ik ytlesid ja sain isegi aru et 20 paari papusi lapsrle on ilmselgelt palju. Aga nunnud olid ja pankrotti pole ykski papu paar mind viinud.
  ja no tekke on ka omajagu aga no neid kulub. Emme voodisse. Enda voodisse. Diivanile. Kärru turvahälli. P6randale… jne. Mul oli nt 50 suurus bodysi 30tk. K6ik ytlesid et ma olen rumal. Aga mu laps syndis tervelt kuu varem ja need k6ik olid talle suured. Nyyd on ta kohe 4 kuune ja hakkan vaikselt 50 suurust ringi vahetama. Ja k6ik riidef on rohkem kui 2-3 korda selga j6udnud. Mis sest et beebi väike(minu oma oli syndides nt. 42cm) sellegipoolest ta higistab. Ja vahetad riideid. Plus su oma käed higistavad kui laps syles. Ja mina kyll tahan et laps oleks koguaeg “värskete” riietega nii et mina kuhjan ka asju kokku ja hiljem saab korralikumad kas kirparisse myyki viia v6i kirikusse heategevuseks.
  ahjaa samamoodi ei kiirustanud ma mänguasjadega.palusin et neif ei tuua katsikuteks aga jah ikkagi pooled t6id. Nt vend sest tema väike tytar tahtis ise titake kinkki valida.

  Nii et kuhja kuhja julgesti. Mina tegin seda samamoodi. Ja yldse ei kahetse.just vahva pilte vaadata et lapsel nii ilusad erilised ja omapärased asjad.

Comments are closed.