Li-ning online – fashion weekilt otse Hedoni jalga

Mõni aeg tagasi tulid meil Ženjaga jutuks jalanõud ja ägedad brändid, ta oli vaimustunud oma värvilistest tossudest ja ütles, et Li-ningil on megavinge valik ja jalanõud on hullult mugavad ja kuigi ma olin peale vaadates veidi skeptiline, sest need pole ju eriti.. naiselikud?

Pildil Ženja lemmikud ja Hedoni lemmikud, lihtsalt need hakkasid 30 suurusest ja Hedon jäi seekord ilma.

Mitte, et ma ise meganaiselik oleks kogu aeg, aga ma näiteks tunnen, et mina isiklikult ei kanna välja mantlit ja tosse. Oot, oot – seda seni kuni sa seda kombot selga proovid.

Ma just nägin ükspäev tööl meest – konkreetselt ülikonnas ja samasugustes vabaaja tossudes ja ta nägi maksimaalselt äge välja. See ikka oleneb inimesest, kas sa kannad välja või ei, mitte, et kas nii sobib kanda või ei. Ma juba kujutan ette Eveliisi villases pikas mantlis ja sellistes minu proovitud tossudes ja ta näeks max level püss välja, samal ajal kui mina olen.. nagu ma olen.

Käisime mingi päev Li-ning Online’i showroomis/laos, sest olime Ülemistel ja sealt oli kiviga visata. Selge oli see, et need jalanõud olid maailma kõige mugavamad jalas, nagu sussid, pehmed, kannapehmendused on neil jalanõudel (!), aga no ma ei tunnetanud üldse, et see oleks minu stiil. Või Meelise. Me ei kanna välja lihtsalt.

Aga lasteosakonda kiigates oli selge, et sealt Hedon endale midagi saab. Ma tookord midagi ei ostnud, aga olin totaalselt üllatunud, et hinnad ei olnudki 130€ paar, vaid 28€, 35€, 38€ jne Laste jalanõud kuni 60€, aga see on mu meelest üsna tavapärane kui sa kvaliteeti ja kestvust taga ajad, kui sa niisama õues trööpamiseks tosse tahad, siis neid saab 15€ga igast suva poest.

Ja nüüd kui me haiglas olime, siis Li-ning kirjutas, et tulge tehke Hedonil tuju rõõmsaks ja las ta valib endale tossud. Või kahed. Või äkki tahab hoopis sandaale?

Kurb on asja juures see, et need mis meeldisid mulle, ei meeldinud Hedonile ja ta oli juba suht valmis lahkuma sealt roosade tossudega kuniks laost toodi veel kuus karpi.. Ja seal ta tegi küll parema valiku kui roosad, aga.. ma armusin ühtedesse neoonidesse.. No ma saan ju mõistusega aru, et meie kraagel on need puhtad ainult seni kuni ta üle ukse lävepaku saab, aga ikkagi. Niiii ilusad!

Sandaalide peale kehitas härra õlgu, neid pole vaja, talv on. Nojah, ta vist ei saa aru, et me lähme seitsme nädala pärast siiski Egiptusesse. Li-ning ütles, et no te teate kus me asume, saate alati läbi tulla.. Ilmselt peab minema, sest Hedoni jalg, okei, ta ise ka, kasvab praegu sellise mühinaga, et kõik asjad järjest on väiksed. Täitsa haige, ma ütlen.

Aga mis pood see Li-ning Online on?

Nagu ma aru sain, siis algas kõik aastaid tagasi sulgpallivarustuse müügist, millele lisandus õige pea Li-Ning brändi ainuesindus Baltikumis ja siis avatigi e-pood, kus on kokku üle 3500 toote ja enam ei ole tegemist ainult sulgpallile suunatud riiete/jalanõudega, vaid lihtsalt vingete omanäoliste riietega, mida sobib kanda nii kossu või sulgpalli mängides, jooksu kui fitnessi tehes.

Mulle meeldivad just nende julged disainid ja värvikasutused. Isegi lasteriietel on ülilahedad sloganid ja need nö vabaajariided olid täiega lahedad. Aga ma ise ei ole lihtsalt selline dressikandja tüüp. Äkki peaks?

Nende mure ongi see, miks nad nüüd showroomi on avamas, et e-poes ei saa edasi anda toodete tegelikku sisu. No näiteks on seal mingid riided, mis mõeldud talvel kandmiseks, need on seest pehmest soojast sametist, aga peale vaadates sa seda ei näe.

Nüüd ongi võimalik nende juurde ka kohale minna, et näppida ja katsuda ja proovida. Me vlogist näeb veidi lähemalt ka:

Mul oleks ülihea meel kui te räägiks kaasa, mida te nende tootevalikust arvate, sest ma päriselt olen jumala amazed. Nagu vinged disainid ja värvilahendused ja mis peamine – ülimugavad jalas. Tšekake kodukale, jätke kommentaaridesse kas teil juba on midagi sealt valikust, tellisite või plaanite tellida. Laste jalanõud on paljud hetkel sooduses ka, jumala hea mõte mu meelest kuuse alla panna :)

PS! Kood marimell20 annab kõikidele täishinnaga toodetele soodukat nii e-poes kui showroomis kohapeal!

#KOOSTÖÖ

5 thoughts on “Li-ning online – fashion weekilt otse Hedoni jalga

  1. Mul on need mustad mis sul ka pildil ja reaalsrlt nagu suled jalas, tekib kohe soov joosta

  2. Need, mis Hedonil viimasel pildil jalas on – need on küll väga ägedad! Peab siis kodukale uurima minema ;)

  3. Väga äge tundub. Ja seda just seetõttu, et siia Eestisse ongi rohkem värve juurde vaja. Muidu käivad kõik ainult mustas ringi. :D

  4. vaatasin viimast vlogi- mis tolmuimejat Meelis poes proovis? Kas on endal kogemust või niisama poes vaatasite? Julgete soovitada? Mõtlen, et teeks endale ise jõulukingi :) enamus aur läheb laste peale ja täiskasvanud meil omavahel kinke ei tee, see aasta tunnen, et olen kingi ära teeninud:)

Comments are closed.