LOOS: Samsung Galaxy Watch Active2

Mõni aeg tagasi saatis Samsung meile oma uue nutikella Samsung Galaxy Watch Active2. Loomulikult tegime kellast unboxing video, mis on kenasti YouTubes vaatamiseks üleval.

Kuna kõik pildid ja videod on tehtud, siis otsustasime selle kella oma lugejate vahel välja loosida. Seega, kui sind ei häiri, et antud kella on Leenu paar korda käe peal hoidnud ja et sellel ei ole uusi kilesid peal (neid polnudki, PR kelladel polegi vist), siis keri allapoole ning saa teada, mida tuleb teha, et kell endale saada. Kui see eelnev (kiled ja Leenu käepeal käik) sind häirivad, siis ei pea osa võtma.

Selleks ei tulegi muud teha, kui kommentaaridesse kirjutada, milline hetk aastast 2019 oli sinu jaoks kõige meeldejäävaim. Mis on see sündmus või emotsioon, mis jääb sinuga igavesti kaasas käima sellest aastast?

Võitja selgub siin samas blogis 7. jaanuaril 2020!

Kuna selgus, et saame siiski reisile minna, teeme kõik kiired asjad ära! Ka loosimise paar tundi enne 7.01 :) Palju õnne, Evalyna! Mõnikord võib ikka korralikult vedada!

Peale 15 koos oldud aastat ja 2 last sai lõpuks ka pulmad peetud augusti kuus. Minu tütar oleks uue kella üle üliõnnelik seda enam et kuulsus on seda käe peal kandnud. Kui liiga paljuks ei lähe siis oleks imetore kui võidu puhul saaks Hedoni autogrammi ka sest ta mu pliksi lemmik teie pereliige.
Aga eks see unistuseks jääb sest kahjuks õnnemängudes mul ei vea. Kuid õnneks veab armastuses.
Toredat vana lõppu ja veel ägedamat uut teile!

403 thoughts on “LOOS: Samsung Galaxy Watch Active2

 1. Reis elukaaslasega, üleüldse postitiivsetes toonides ja harmoonias veedetud aasta tulgu sellised rohkem

  1. 2019 jääb kindlasti meelde. Kuni 13 detsembrini olin kindel ,et see oli supper aasta. Väga vinge suvi, kaks kuud puhkust. Üleüldse palju seiklusi ja siis…..kahjuks 13 detsembril sai väga lähedane inimene insuldi. Taastumine on keeruline ja pikk. Nii, et kindlasti jääb meelde

  2. 2019 aasta oli minu jaoks väga keeruline aasta.Ei leidnud enda õiget kohta,ei olnud rahul oma töökoha ega sissetukekutega.Vahetasin mitu korda töökohti.Ja ikka otsin seda “kõige paremat”,ideaalsemat,südamele rahu pakkuvat.
   Mis rööpas hoidis,oli just spordiga tegelemine.See aitas mõtted selged hoida.

 2. No üks meeldejäävamaid hetki oli kindlasti see, kui juba teine minu laps kooliteed alustas. Ainult üks veel ja siis on nad kõik koolilapsed :D
  Lisaks meeldis väga meie perereis Sardiiniasse, koos oma heade sõpradega!
  Üleüldiselt möödus see aasta rahulikult ja pererütmis!

  1. Meeldejäävaim hetk oli see kui mulle reaalselt jõudist kohale, et ma vahetan töökohta. Olin seal olnud seitse aastat, uuel kohal sain ametikõrgendust. On olnud keeruline kohanemine aga samas põnev ka.

  2. Üldiselt oli väga raske aasta. Kuid oli ka imelisi hetki: tütar lõpetas põhikooli ja läks edasi gümnaasiumisse.

 3. See aasta on minu jaoks olnud üsna teguderohke ja emotsioone on olnud palju. Esimene suurem emotsioonide virrvarr tuli siis, kui saime teada, et saame pangast üsna arvestatava summa laenu oma kodu leidmiseks ja meie soovitud piirkonnas algas just uusarenduse ehitus. Oli rõõmu, kahtlusi, muremõtteid, aga lõpuks ikkagi otsustasime teha sissemakse ja praegu oleme küll oma otsusega rahul, eks paistab mis siis saab kui korter valmis on :D Teine suur emotsioonide virrvarr tuli siis, kui ma läbisin konkursi ning osutusin valituks oma tänaseks uuele töökohale. Tegemist on minu pikaajalise unistusega ja tööga, mida ma tahan teha, aga ainukene miinus on, et see asub hetkel teisel pool Eesti otsas kui see koht, kuhu me korteri ostsime. Samas on lootust, et uuel aastal on võimalik vahetada asukohta. Seega see aasta oli väga paljudeks asjadeks uus algus ja loodan, et järgmisel aastal kõik loksub paika :)

  1. Minul on aastast 2019 päris mitu lemmikhetke. Üheks oli kindlasti see kui suvel oma ilusal pulmapäeval kallite sõprade ja pere ees mehega üksteisele kirjutatud vandeid lugesime ja teiseks kui beebiuudised saime. :)
   Aasta 2020 meeldejäävaimaks sündmuseks on kindlasti eesootav esiklapse sünd. #cantwait

  2. 2019 aastast jääb minuga kaasa käima kaks sündmust: mais sündis meie perre väga oodatud teine laps ja pärast 5 aastat unistamist saime sel aastal jõulud võtta vastu oma kodus ehk kolisime Tallinnast täitsa maale ja 2020 tõotab tulla väga aktiivne ja põnev! ☺️

 4. Kõige meeldejäävam hetk oli see, kui panime sõbrannaga maha vinge peo ja saime täna sellele palju lähedasemaks :)

 5. Positiivse emotsiooni on tekitanud lapsega kaasnev, tema esimesed sammud ja esimesed sõnad.

 6. See hetk, kui marimell mind instas jälgima hakkas. Ja siis hiljem follo maha tõmbas. Ja lõpuks siis, kui laomell instasse tuli ja ilmselt kõik maha laseb niiet polegi oluline enam, kes keda follob. Huvitav aasta oli see 2019.

 7. Aasta alguse Vietnami reis on kindlasti 2019. aasta tähtsündmus.

  Meeleolukat aastavahetust!

 8. Julgesin lõpuks vabaks lasta asjadest mis haiget tegin ja sain teada, et maailm ei kukugi kokku kui ma elan endale ja ei kannata hambad ristis. Ja sain kinnitust kui head mu perekond ja sõbrad on.Tegelt oli palju vaatamist enda sisse ja tõdemist, et ma saan hakkama ja kõik on hästi.

 9. See hetk, kui doktorikraadi kaitsmine lõppes ja esimees luges ette protokolli ja tunnistas edukaks. :)

 10. Minu selle aasta kõige tugevam emotsioon on seotud mu jalaluu murruga. Mis ei ole mitte kuskilt otsast meeldiv sest üks arst ei näinud üldse murdu ja teised ei näinud kolm kuud, et oli kaks murdu.

  1. Riias Ed Sheerani kontsert.
   Soojendajaks mu lemmik- James Bay- kelle pärast tegelikult sinna konsale läksin. Lihtsalt awesome!

 11. Minu kõige olulisem hetk oli septembri alguses, kui nädal aega oli alakõht valutanud parenalt poolt ja juba mõtlesin, et äkki on pimesoolepõletik. Siis aga tuli küsimus, et kas ka raseduse tunnuseks võiks kõhuvalu olla ja ostsin testi. Ja testile ilmusidki kaks triipu ja siis ma neid jõllitasin ja naeratasin pool tundi, sest ometi sai pikaaegne unistus teoks. Ma olin neid triipe oodanud kolm aastat ja juba lootusegi kaotanud ja leppinud, et ehk siis peab nii minema. Siiani tundub see kõik veel uskumatu :)

  1. Noh, polnud just parim aasta kahjuks, aga meeldejäävaim positiivne mälestus on kui esimest korda palgatõusu välja rääkisin endale

 12. Meeldejäävaimaid hetki on päris mitmeid, kõik lapsega seotud ja ei oskagi ühte kindlat välja tuua. Ütles esimest korda emme, sai aastaseks, hakkas roomama, kõndima jne :)

 13. Minu kindlasti üks meeldejäävamaid hetki oli teie kaudu/mõjutusel tehtud Simeonsi dieet – ma pole ennast juba aastaid nii hästi tundnud. Nüüd uuel aastal plaanin ilmselt 1 korra veel teha ja pean tunnistama, et sellega tõesti ei kaasne mitte ainult kaalulangus vaid ka mõttemaailma muutus toitumise kohta. Teine meeldejäävaim hetk oli kindlasti ristivanemaks saamine – ühel ilusal reede hommikul sõitsime ühte väikesesse kirikusse, et olla ristivanemaks minu sõbranna väikesele tirtsule. Kohal oli paar asjaga seotud inimest ja olgugi, et see oli tavapärane kiire tööpäev, siis see hommik tundus kuidagi idülliline, aeglane ja maagiline. Uskumatu hetk ja siiani nii helgeid mälestusi pakkuv. Loodan, et uus aasta tuleb sama tore ja emotsioone pakkuv. Ahjaa…Shishi müüb imetoredaid soovi(jõulu)kuule (keskelt lahti käivad), kuhu saab uueks aastaks soovi sisse panna ja siis järgmise aasta jõulude ajal koos perega neid lugeda ja tõdeda, kas soovid läksid täide või mitte. Meil sellel aastal juba kõik kirja pandud ja kuulid täidetud. Minu arvates nii äge idee. Head aastalõppu Teile ka!

  1. Lapse järjest suurenev sõnavara ning tunne, et ta on järjest tublim ning abivalmim väike inimene.

 14. Reisiemotsioonid on ikka kõige meeldejäävamad, eriliselt jäid meelde 2019 aastast seiklused perega Balil :)

 15. Üks hea hetk oli teie blogi avastamine :D aga tõsiselt rääkida, vist siis lapse 1.aasta sünnipäev jääb meelde :)

  1. Tööturule naasmine ja lapse lasteaeda minek, mis on väga hästi sujunud ning jääb meenutama aastat 2019

 16. Minu kõige meeldejäävam hetk aastal 2019 oli 20.juuni kui ma tegin maailma kõige julgema otsuse ja lubasin oma südame oma elu armastusele. Kuus kuud hiljem jõudsime me otsusele, et me oleme valmis ühiseks pisipereks.
  Ei jõua ära oodata! :)
  Ilusat vana-aasta lõppu ja saabuvat uut aastat!

 17. Minu kõige meeldejäävam hetk aastal 2019 oli juuni kuu kui ma lubasin oma südame oma elu armastusele.

 18. Yldjoontes oli 2019 stabiilne ja rahulik aasta ning mingit aasta s2ravat moment ei olegi v2lja tuua. Kyll aga on see aasta m2rgiline ses m6ttes, et kevadel tegime resoluutse otsuse oma finantsid nii kontrolli alla v6tta, et 2020 oma kodu ostuks omafinantseering kokku saada ning vahetult enne j6ule oligi meil minimaalne summa koos ning k2isime esimesi majasid vaatamas.

 19. Sõbranna pulm Kreekas. Need ehedad emotsioonid ja kohalikud traditsioonid olid nii toredad!

 20. 2019 oli mulle üsna rahulik aasta. Tähistasime oma teise lapse esimest sünnipäeva,esimest abieluaastat,viisime esimest korda lapsed välismaale(Rootsi kruiis)
  Saime olla abikaasaga terve ööpäeva vaid teineteise seltsis ja see hetk jääb mulle pikaks ajaks meelde. Armastan oma lapsi kuuni ja tagasi aga see oma aeg on nii eriline ja tähtis et olla parem vanem lapsele.
  Ilusat vana-aasta lõppu ja edukat uut aastat teilegi.
  Soovin ise uuest aastast parandada oma tervist(alandada kaalu)siis uus nutikell oleks supper hea abiline.

 21. Peale 15 koos oldud aastat ja 2 last sai lõpuks ka pulmad peetud augusti kuus. Minu tütar oleks uue kella üle üliõnnelik seda enam et kuulsus on seda käe peal kandnud. Kui liiga paljuks ei lähe siis oleks imetore kui võidu puhul saaks Hedoni autogrammi ka sest ta mu pliksi lemmik teie pereliige.
  Aga eks see unistuseks jääb sest kahjuks õnnemängudes mul ei vea. Kuid õnneks veab armastuses.
  Toredat vana lõppu ja veel ägedamat uut teile!

 22. 2019 oli väga rahulik aasta. Kõige rohkem on jàanud meelde lastega seotud toredad hetked. Sünnipäevad ja ühine reis. Head vana-aasta lõppu kõigile!

 23. Emotsioon või pigem mõistmine, et töö ei ole tähtsam kõigest muust. Mõistmine, et lapsed kasvavad suureks liiga ruttu ja ma ei saa enam osa kõigest nende elus. Et hetk on väga lühike ja me peame hoidma seda, mis on kallis. Et kõik, mida poest osta ihaleks, kaotaks hetkega tähtsuse, kui kodus polekski enam kedagi ootamas.

 24. Minu meeldejäävaim hetk- sain sel aastal vanatädiks. Mu omad lapsed on ammu täiskasvanud aga nemad on otsustanud reisida, õppida jne. Ma ei osanud aimata ka, kui emotsionaalseks ma muutun kui esimest korda oma õetütre poega süles hoidsin. Ma ei saanud sõna ka suust, pisarad voolasid ja see laps minu süles tekitas minus sellise tunde, mida on raske sõnadesse panna.

 25. Sel aastal on mitu suurt ja olulist hetke olnud, kolm minu veidi suuremat unistust ka täitusid – märtsis sai tehtud silmaop, mistõttu näen varasemaga võrreldes ülipalju paremini (aitäh KSA!), aprillis sain tehtud juhiload ja mais käisin langevarjuhüppel. Esimesed kaks olid päriselt elumuutvad ja mul on nii hea meel, et need tehtud said :)

 26. 2019.. Tänulik. Õnnnelik. Pakkusid mulle ja meile erilisi hetki. Meid sai rohkem, kui kevadel tibusid lugedes ;) 16.12.2019.

  1. Kõige erilisem oli, et tegelesin oma eesmärkide saavutamisega ja jõudsin sellega poole peale. Nii, et 2020 saab oma eesmärgi teise poole täitmisega alata.

 27. 2019 oli üpris rahulik aasta, aga kõige eredamalt on meeles erinevad reisid. Eriti Pariis, kuna see oli üks mu unistuste sihtkohti. Head vana-aasta lõppu ja ilusat uut aastat kõigile!

 28. Positiivseid emotsioone oli kindlasti rohkem kui negatiivseid. Uus töökoht, uus kodu ja tegelikult üleüldse uus algus :)

 29. Kõike meelde jäävam hetk on kindalsti lõpuks päris oma koju kolimine :) Kuigi väga palju on veel teha, on oma kodu ikka hoopis teine asi :)

 30. Kaua kaua kaua oodatud tädi staatus see tunne, et tädi olla . Miski pole võimatu, iga asi omal ajal ‍♀️‍♀️‍♀️

 31. Minu kõige meelde jäävam oli see et saime elukaaslasega lõpuks ühise kodu (mis siis et üürikas) ning meil täitus detsembris 5 aastat.

 32. Kõige erilisem hetk oli veebruaris, kui sündis meie armas ja kallis poeg, keda me olime 7 aastat oodanud

 33. Minu jaoks oli antud aasta eluliselt toibumise aasta, ühtlasi aeg sõlmida sisemine rahu peale rasket lahkuminekut ning kindlasti ka enese motiveerimise aasta.
  Võibolla antud aasta tipphetk oligi see, kui ma võitsin Instagrami loosist Iphone 11 pro, sest mul oli seda tõesti väga vaja ning tänu võidule ei pidanud seadma kaalule järgmise aasta reisi, samuti Teie blogist võidetud VonBaeri rahakott, korraga oli minu elus olemas asjad, millest kaua unistasin. Seda reaktsiooni ei unusta vist mu lähedased iial, kuidas õnnepisaraid valasin ja toas öösel kell kaks karjusin
  Järgmine aasta tuleb minu! 100%, iseg kui see aasta ei olnud kõige parim.

 34. 4.02.2019 esimene taliujumine elus (minust sai aktiivne supleja)

  14.03.2019 olin sunnitud oma 14 aastase kassi magama panema

  25.04.2019 suri mu kõige kallim vanaisa

  Need on 2019 meeldejäävamad sündmused

  1. A, breketitest lahti saamine oli ka supersheff! 18 aastat häirinud ebatäius oma välimuse juures sai parandatud. On olla palju ilusam kui varem !
   – a no ja tänu teile tehtud Dr.Simeonsi dieedi tulemus pole ka kellelgi märkamata jäänud ❤️

 35. Selle aasta vaieldamatult kõige meeldejäävam hetk oli see, kui sain Õpetajate Galal tiitli “Aasta klassiõpetaja 2019”. Raske on sõnadesse panna seda uhkust ja tänutunnet, mida sel hetkel tundsin!

 36. Minu selle aasta kôige erilisem hetk oli Minu jaoks ikkagi teise lapse sünd. Nii vahva on olla kahe toreda lapse ema , kellega koos on kôik hetked erilised. Kindlasti ka meie esimese isikliku kodu valmimine

 37. Kõige meeldejäävamad ja erilisemad hetked olid reisides. Itaalia ning Hollandi kultuuri tundma õppimine ning uute kohtade avastamine :)

 38. Lõpetasin keskkooli läbi kivide ja kändude. Töötasin esinest korda iseseisvalt köögis

  1. 19.07.19- just see päev kuna siis abiellusin ja kui poeg, kes sõrmused meile andis poetas õnnepisara meie pulmas :) Nii ilus hetk oli! Olime pikalt lapsega kahekesi kuni meie ellu tuli noormees kellest sai nüüdseks minu abikaasa ja minu pojale hooliv kasuisa.

 39. Kõige meeldejäävam hetk on kindlasti oma imearmsa poja sünd aasta alguses. Terve aasta on olnud üks ütlemata imeline koos oma tõusude ja mõõnadga, mis lapsevanemaks olemisega kaasnevad. Aasta täis kooskasvamist.
  Teile soovin kaunist aasta lõppu ning et uus tuleks veel parem.

  1. Minu jaoks oli aasta 2019 kõige meeldejäävam hetk minu poja sünd ❤ . Kes on pakkunud vägaväga palju röömu

 40. Meile jääb 2019 igaveseks meelde, sest juulis oli meie abielu registreerimine ❤ Kogu see aaata on olnud nii positiivne, et raske oleks midagi negatiivset isegi meenutada

  1. Kõige meeldejäävam hetk oli kindlasti elu esimene lunnureis ( 29 aastaselt) koos sõbrannaga ja sai üle väga – väga pikka aja rahulikult lõõgastuda, puhata ja terve öö normaalse inimese kombel magada.

Comments are closed.