Ma olen ikka kuradi tegija

Ma liitusin eile mingi foorumiga, kus on maovähendusoperatsioonil käinud ja minejad… Ja ma loen ja imestan, ma olen ikka megatubli.

No ma loodan eksole siin kolme kuuga kolmkümmend kilo kaotada, seal on inimesi, kellel on samasugune kaal langenud aastaga… Ja nad on olnud suuremad kui mina… Ja siis ma avastasin miks…

Kõik ongi kinni söömises, ja ma siin kassin, kui vahest praetud kartuleid söön, et liiga rasvane… Vaatan kui palju teised söövad, esiteks ma ei saa aru, kuhu kurat see mahub ja teiseks, kas te tahate alla võtta või üldse ei taha.

Üks kasutaja: kolmel söögikorral päevas sõin kokku 600 grammi maksakaste keedukartuliga, neli õuna päeva jooksul, kolm viilu leiba koos 55 grammi sulatatud juustuga ja 100 grammi suitsuvorstiga, üks spinati pirukas Selverist, üks tass kohvi

Ma sõin vanasti sellise koguse päevas. Praegu sööksin ma kolm viilu leiba päevas selle sulatatud juustuga ja kõht oleks täis kogu aeg.

Teine kasutaja: kaks tassi kohvi ja kaks võileiba, 100grammi pasta pologneset, 50grammine rukkikukkel, väike tükk Saksa kooki, kolm viineri pirukat, üks kohuke

Jällegi, mulle piisaks terve päeva peale kolmest viineripirukast, mida ma ka ei sööks, sest need on rüvedad süsivesikud lihtsalt. Ma sööksin parem kolm rukkikuklit :)

Kolmas kasutaja: kaks viilu arbuusi, üks suur sändvitš, kuus minihapukurki, kaks musta leiva viilu, kaks suitsuvorstiviilu ja üks juustuviil, võideks, suur kruus puljongit, üks keedu muna, kolm viinerit, üks pakk kiirkeedunuudleid magustšilli kastmega, kolm supilusikat päevalilleseemneid, neli konjakikommi.

Täiesti uskumatu ikka. Ma pole õnneks kunagi magusat armastanud, aga mõnikord ma ikka patustan paari kummikommiga. Ja terve pakk neid kiirkeedunuudleid, ma arvan, mulle mahuks pool või ma peaksin seda pakitäit tund aega sööma. Ja milleks mingi rasvane Võidex, parem sööge toorjuustu või jätke üldse leivale-saiale midagi määrimata ja kasutage selle asemel mahlasuse andmiseks salatilehti.

Minu eilne menüü (esmaspäev):

Hommikusöök: Viil saia toorjuustu, pikapoisi (enda tehtud, vähe rasvane) ja hapukurgiga
Lõuna: kolm supilusikatäid keedetud makarone roheliste ubade ja lahja singiga
Õhtusöök: tahtsin, et Meelis tooks poest värsket kurki, aga selleni ma ei jõudnudki, sõin neli viilu apelsini (viilu, mitte seibi) ja kolm viilu õuna (hakkasin õunakooki tegema).

Minu üleeilne menüü (pühapäev):

Hommikusöök-lõuna (ärkasin 13:24 alles): kolm supilusikat praetud kartulit
Õhtusöök: 2 supilusikat värske kurgi-hapukoore salatit

PS. Maria andis mulle eile lingi, kus on video sellest operatsioonist (vaata siit!), mis mulle tehti. Ma oleks pidanud seda varem nägema, siis ma ei oleks julgenud mitte midagi süüa.