marimell otsib töötajat!

Kui me Türgis olime, siis arutasime Meelisega, et meie praegune lapsehoidja suundus kooli ja saaks meil abis käia nädalavahetuseti, aga mis me nädala sees teeme. Meelis arvas, et ma teen tööd ja tema tegeleb beebiga ja vahepeal teeb omi asju.. Reaalsus oli see, et teisipäeva õhtuks olime me aru saanud, et nii see jätkuda ei saa. Meil on abi vaja!

Meelisel on lisaks oma tööasjadele ka koolid – ühes õpib ise, teises õpetab. Minul on projektipõhised asjad, mida ma saan küll nihutada ja planeerida, aga ikkagi – oleks parem kui keegi pudinatel silma peal hoiaks.

Lisaks tahame me näiteks lennata nädalavahetuseks Berliini, kuskile on need lapsed ju vaja hoida anda ja iga jumala korda leiutada erinevaid lahendusi tundub veidi peavalu. Oleks vaja ühte inimest, kes oleks justkui meie pere liige. Kes vajadusel reisiks koos meiega, kes vajadusel oleks lastega kodus, kes küll suurema osa ajast oleks meil abiks Eestis ja tööpäevadel.

Seega, kui sulle meeldivad:

  • lapsed, eriti sellised, kes turnivad, ronivad, tahavad maailma avastada, diivanilt peakat hüpata
  • jalutamine, eriti käruga
  • teisipäeviti skeidis käia (sest Hedonil on teisipäevad lasteaiavabad ja tema läheb iga ilmaga skeitima)

No suures plaanis on meil vaja appi kedagi tööpäeviti vahemikus 9-16. Kui taevast sajab rahet, pussnuge või kallab nagu oavarrest, siis sa loomulikult pole kohustatud õue ronima ja saad ka toas Hedeliniga tegeleda. Tal on mitu sahtlitäit raamatuid, mänguasju, karusid, labidaid ja lusikaid, klotse, palle jne – tegevust jagub pikemaks ajaks.

Mis me vastu anname?

Viiel päeval nädalas ühe rõõmsameelse preili. Ühel päeval nädalas lisaks ühe kuueaastase poisikluti (pooleks päevaks!). Ja nagu meie juures kombeks – saab palka, lõunat ja “kuule, sul seda on vaja..?”

Kui sa tundsid ennast ära või tead kedagi, kelle moodi see kõlas – siia palun saada meile kiri info@marimell.eu

Kui sa ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes võiks sobida, siis ole inimene ja jaga edasi. Aitäh!