Otsid tööd? Mul on pakkuda!

marimell
Ühesõnaga, nagu ma aru saan, otsid sa tööd?

Väga hea!

Sulle meeldib müüa?

Veel parem!

Sulle pole probleemiks haarata telefon?

Aina paremaks läheb!

Kui müügitöö on sinu rida ja sa ei pelga seda teha telefoni teel, siis mul on sulle töökoht soovitada!

PS! Üks mis kindel, sa ei helista suvalistel numbritel, mida arvuti sulle genereerib ja üllatuslikult vastab keegi, kellel pole aimugi, et ta number kuskil andmebaasis on. Meil on kindel klientide andmebaas, kellele on vaja helistada ja end meelde tuletada. 90% neist teeb su kõne peale uue ostu. Sellest teadagi sõltub su palk, aga põhipalk pole ka paha!

Tööl saad käia kuidas ise tahad. See tähendab, et ilusa ilmaga võid randa minna ja vihma eest kontorisse peitu tulla. Töökaaslased ja tiim on enam kui lõbusad, pealegi toimub kogu aeg midagi – teemapäevad, omavahelised võistlused, motivatsioonipaketid on mõnusad…

Arenemisvõimalus firmasiseselt on suur – kõik praegused osakondade juhid on oma teed alustanud sealt, kuhu praegu sind tööle soovitan. Päris hea mis? Äkki sa oled ühel päeval mu boss?

Igal sajal juhul, kui kandideerid, siis ära pelga mainimast, et nägid seda kuulutust marimelli lehel.. Äkki saad kiiremini vestlusele :P

Pealegi, ma tean, et hetkel on kandideerijaid väga vähe ja loosi läheb kaks paari Airpods kõrvaklappe. Kui need veel lisaks tööle saad, oled ju vapsee võidumees!

Kandideerida saad siin!#KOOSTÖÖ