marimell take over – korraldame järgmise LC peo

Põhimõtteliselt oleme me Meelisega viimase poole aasta jooksul mingi kolm korda väljas käinud (kui ma mõtlen peol) ja kõikidel nendel kordadel vaid ühes samas kohas – täiskasvanutele mõeldud libertiinide (kui soovite, siis svingerite) peol club Vinylis. Peod on alati olnud libertine.centeri eripeod, seega suvalistest õhtutest ma seal klubis kosta ei oska, aga olen kuulnud, et rahvast pidi päris korralikult käima.

Miks LC?

Libertine.center lehel on, ma julgeks öelda, Eesti svingerite eliit. Seal on inimesed nägude ja nimedega, st et seal on päris inimesed, kes on ennast valideerinud. See tähendab, et paari konto taga on päriselt ka paar.

Seal on oma seltskond, kes on paari peoga tuttavaks saanud ja keda taasnäha on lihtsalt rõõm. Nagu ma pärast esimest LC peo kogemust kirjutasin: inimesed loovad ikkagi kokkuvõttes selle peo meeleolu. Ja nagu ma juba ütlesin, ei pea midagi tegema kui ei taha.

Alles hiljaaegu käisime taaskord LC peol, ma julgeks isegi öelda, meie grupichati kokkutulek. Meil on oma chat, kus on need peamised paarid, kes ka tookord õhtusöögil olid ja mõned uued lisandunud näod. Kuna sinna teab mis metsikult rahvast ei mahu, siis ca 25 paari ongi nagu suurem sõpruskond.

Üks asi viib teiseni

Esiteks palus klubi omanik meil TV3 võttel osaleda, et ei oleks ainult tema kuiv tekst. Millal see „Duubli“ saade eetris on, ma ei tea. Aga soovitan vaadata, sest meid intervjueerinud Jürgen.. sai meilt korraliku klubituuri. Koos kõige sinna juurde kuuluvaga.

Järgmiseks teatas LC, et tahaks korra kuus teha seal oma pidusid, et omad inimesed saaksid kokku, uued saaksid tulla vanade olijatega koos kohaga tutvuma, teha oma esimesi samme selles maailmas, siis.. Üsna loogiline, et igakuiselt ei jõua keegi üritusi teha. Kui tahta midagi veidi erilisemat kui lihtsalt „meie seltskond“. Nii pakkusidki Raido ja Oliver (libertine’i eestvedajad) välja, et kui on keegi, kes tahaks mõni kord ohjad haarata.. Siis me ei lasknud endale kaks korda öelda.

Meie korraldamegi järgmise peo – sõbrapäeva peo. Ja uskuge mind, me ei hoia tagasi. Sellessuhtes on meil kõik juba organiseeritud. See pidude tegemine on ikka nii meie teema, et 30 minutiga oli kondikava paigas ja paar kõnet/kirja ja kõik oligi lahendatud ja paigas. Ainult et eelarve ületas eeldatavad kulud. Aga pole hullu. Kõik on võimalik! Pidu tuleb olenemata sellest vinge, mõnusate tervitusjookide ja vürtsikate ampsudega, korraliku naeru ja programmiga.

Kui tavaliselt saab nendele LC pidudele sisse vaid soovitusega või libertine.centeri valideeringuga, siis ainult sel korral on võimalus tulla peole ka ilma valideerimata uudistama. Hind on küll sellevõrra kallim, aga võimalus on olemas.

Mina muidugi soovitan end huvi korral ikkagi libertine.centeri lehel ära registreerida ja tulla koos meiega uudistama. Ma ei luba küll isiklikku tuuri nagu Jürgenile, aga usun, et selles seltskonnas on hea oma esimesi avastusi selles maailmas teha. PS! Keegi ei käsi kellelgi seksima asuda kohe. Nendel pidudel „ei“ tähendab „ei“. Või siis võite vastata minu moodi „kuule, ma praegu ei viitsi!“ – keegi korvi saamise pärast kurjaks ei saa, ära ei solvu ja näpuga ei näita.

SAVE THE DATE: LC sõbrapäevapidu

14.02 algusega kell 20.00 @club vinyl

Ürituse eesmärk on pakkuda vabameelset õhkkonda nii algajatele kui ka kogenud paaridele. Sõbrapäeval ikka sõbrad ju koos. Saame sõpradeks, kellega veel kohtunud ei ole!

Esmakordsed külalised saavad tutvuda maja, reeglitega ja teiste paaridega ning ennast rahulikult sisse elada.

Dresscode: seksikas must või punane

Uksed: 20:00 – meie poolt särtsakas tervitus nii söögi kui joogi osas garanteeritud!
Programmi algus 21:00 sa ei taha sellest ilma jääda!

Piletihinnad sel õhtul:

LC valideeritud paarid: 60€ / kohapeal 100€
LC valideeritud üksik naine: 15€ / kohapeal 30€
LC valideeritud üksik mees (peab olema soovitaja!): 80€ / kohapeal 100€

Uustulnukad saavad pileteid osta vaid kohapeal. Kohtade arv piiratud!

Valideerimata paar: 150€
Valideerimata naine: 50€
Valideerimata mees: 200€

FACE CONTROL: korraldajal/turvamehel on õigus keelduda teid peole laskmast!

Facebooki ürituse leht.

38 Comments

 1. Nii huvi pärast küsin – miks meeste ja naiste pileti hindade erinevus nii drastiliselt erinev on?

  1. Kuna swingerid eelistavad enamasti seltsi üksikuid naisi, üksikud mehed on suht põlu all (aga alati on erandeid)

 2. Üksikud naised on kõvasti odavamad kui mehed… Miks see nii on?

  Samas, selle kohta lugedes tekib küll uudishimu..
  Pagan, et ma louner olen
  Kui ma sõbranna endale “paariliseks” võtan siis satume pihtide vahele, kui tuleb välja, et luiskasime, et me paar?

 3. Ma ei ole selle maailmaga nagu uldse kursis, aga ma pigem tahaks küsimust vastusele, et miks meeste hind niivõrd kallim on kui naiste ?

  1. Hind määrab külastaja kvaliteedi :)

   Mehed on tegelikult LC pidudel üldse nö ainult soovitajatega lubatud. Aga meie õhtul lubame ka võõraid mehi, aga otsustaja on uksel, kas saab sisse või ei.

 4. Lugesin neid teie vanu svingeriteemasid ja ikkagi jäi õhku rippuma küsimus – kes teil alguses selle mõtte välja käis, kas sina või Meelis? Ja mis argumendid olid, et miks proovida võiks? Kas enda voodielu hakkas rutiinseks muutuma või kust see idee üldse saadi?

  Ise sellega ei tegeleks, kuid svingerdajaid hukka ka ei mõista. Kui huvi on, siis miks mitte; kes see teine ikka sinu eest elu huvitavaks elab.

  1. Kirjutasin sellest ühes eelmises postituses:

   Sellised asjad, et lähme svingima, ei tule üleöö. Me ei ole kunagi teinud saladust sellest, mis kellelegi meeldib, kas pealt või tagant, kas kiiremini või aeglasemalt, kas keelekas või näputöö, kas kaks meest oleks teema või ei.. Need on meie enne und jutud juba aastaid. Me räägime teineteisega. Ja üks teema viib teiseni ja teine kolmandani ja mingil hetkel oli teemas, et läheks.. Olime Berliinis (eelmise aasta novembris) ja Meelis ütles, et kuule, ühes klubis on selline pidu, kas lähme vaatame üle? Aga enne seda olime sellele teemal pikalt rääkinud.

 5. mis kuradi kvaliteet ja eliit, mingi kiimakate seltskond, raha võiks küsida siis kui garanteerid, et oled ukse juures jalad harkis hagu andma kui lambiants vaid küsib

  1. Vot täpselt sellise suhtumisega inimesed ei ole sinna oodatud, seepärast on ka pilet kallis. See ei ole litsimaja, et keegi peaks sind jalad harkis 25€ eest uksel ootama :D Kui sinu jaoks seks = kiim, siis tunnen kaasa..

  2. Ja sellise suhtumise p2rast on ka yksiku mehe hind tunduvalt kallim. Sest yksik naine pigem sellist suhtumise ja s6navara ei oma!

  3. sellise suhtumise pärast on pilet kallis, ära kujuta ette ?:D latt on alla nulli, kes iganes sinna lähevad :D:D ei külastaks ka tasuta :D

 6. Väga julge ja äge!
  Ise sellest teemast väga kaugel aga tore kui on inimesi, kes avatult räägivad sellest.
  Need asjad ju toimuvad meie ümber ja mitte rääkimine, eiramine ei tee olematuks. Miks inimestel selline valehäbi selle teema üle on, ei mõista.

  Avatumat meelt, inimesed. Keegi ei sunni kedagi millekski.

 7. “Eelarve ületas kulud” ei ole vist päris see, mis Sa tahtsid öelda. Või tahtsid? Oli eelarve suurem, aga saite vähemaga hakkama? Seljuhul muidugi kõik õige. Või tahtsid Sa öelda ikkagi, et kulud olid eelarvest suuremad? Seljuhul ületasid kulud eelarve, mitte vastupidi, nagu Sa kirjutad :) Aga toredat pidi muidugi teile :)

 8. Kui nüüd üks teie lugeja sinna peaks tulema, kui suur on tõenäosus, et ta teiega seal nahistada saab? Mitme erineva inimese/paariga te seal tavaliselt ühe õhtu jooksul asjatate?

  1. Nagu ma ka juba IG storys vastasin, ma ei lähe kunagi peole mingi kindla plaaniga, et täna teeme nii või naa. Vaatame jooksvalt, mis pidu toob, kes tulevad, mis mõtted tekivad. Ma ei saa praegu öelda ju, et ei, me kindlasti mõne blogilugejaga midagi ei tee või et jaaa, kohe kui blogilugeja välja vupsab, tõmbame ta mängualasse. Ma ei tea ette ju neid asju, kui kiire mul sel õhtul on, mis tuju täpselt on, kas mehe või naise või paari või.. Raske ennustada selliseid asju :) Pigem: öös on asju!

 9. Tegelikult saan aru, miks meeste hind kõrgem on, sest palju ongi selliseid jorsse, kes muidu täis peaga sisse sajaks ja meeleolu ära rikuks oma ülbe ja rõveda käitumisega, ehk see kallim hind hoiab neid natuke eemale. Kas seal mingi turva ka on juhuks kui mõni mees arvab, et tal ikkagi on õigus saada, mida tahab, kuigi näiteks tema ihaldusobjekt sellega nõus ei ole?

  See ohutuse teema on minu arust sellistes kohtades väga oluline, kuna inimesed avavad seal end niigi natuke rohkem, aga selge on see, et igaühega ju seda klappi või soovi ei teki.

  1. Loomulikult. Inimene, kes ei saa ei’st aru, peab paraku lahkuma. Meil on selleks turvameeskond olemas. Ühtlasi on ka mängutoal omad reeglid ja ka neid jälgib turvamees kullipilguga. Ikka selleks, et kõik end hästi tunneks :)

  2. See viimane lause on kaunis vastuoluline. Kuidas saavad inimesed end hästi tunda, kui mingi turvamees neid kullipilguga jälgib?

 10. 60 EURi
  Oleks 20 vms siis oleks huvi olnud, aga 60 on palju. Isegi välismaal ei olnud sellist tasu kuskil. Eestlane ikka koorib sealt kus saab.

  1. Noh, eks välismaal inimesi ka rohkem kui meil siin eestis ja kuidagi peab ju kulud ka tasuma. Ma ei ole Berliinis alla 100€ peol käinudki. Seda enam, et esimesed joogid hinnas jne

  2. See 60 on ju kahele. Mulle tunduks vastupidi 20 kahtlaselt odav, nagu suvalise kinopileti või paari joogi hind.

 11. Turvamees on siis ainult eeskojas või? Mille alusel ta neid inimesi siis sorteerib kui ta isegi nende käitumist ei näe?

  Teine küsimus: kuidas on garanteeritud, et ruumis pole paigaldatud salakaameraid või et mõni külastajatest neid ei kasuta? Kaamerad on tänapäeval ülitillukesed ja neid on lihtne peita isegi alasti olekus enda külge (soengusse, ehetesse jne.), prillidest ma ei räägigi.

  1. Turvamees on sisenemisel kassa juures. Tema vaatab, kes on selle klubi materjal ja kes ei ole, vajadusel kutsub korraldaja. Tema seisab hea ka selle eest, et üksikud mehed mängualasse ei roniks, kui just mõni paar teda sinna endaga kaasa ei võta. Kui keegi tuleb kaebama millegi üle, on turvamees seal, et aidata.

   Kaamerate kohta ei oska ma kommenteerida, ei tule ise selle peale, et endale juustesse kaamerat peita. Minul on alati telefon kaasas olnud ja olen ka pildistanud, küsinud inimestelt luba või teinud pilte atmosfäärist.

 12. Sina jah pole tulnud, seda ma usun. Sa oled ju naiivne ja vaene bloger. Aga keegi nutikam onu võib selle materjaliga korraliku rulli kokku lükata. Kamoon, näitlejad maksavad ise veel osalemise eest peale ka!
  Siis on juba hilja midagi kobiseda kui asi pornhubis või youpornis üleval on, vat siis alles tõeline kuulsus tuleb;)

  1. ja need ullikesed usuvad, et see koerapulm on privaatne ja eliitne pidu:D see on äri ja piletirahaga ei teeni seal muffigi, salakaamerad teenivad tõelist pappi, kahjuks mitte kiimlejatele :D

  2. Need Libertine Centeri asutajad Ave ja Raido ise on endast täiesti vabatahtlikult pannud pornot netti vabalt üles. Kusjuures sellist, mille puhul ikka tekib tõsine küsimus, kas ja kuidas see “eliit” haigusi ära hoiab kui ilma kummita nii suhu võetakse kui seksitakse võõrastega? Minu jaoks tegelt hämmastav. Arvasin, et sellist eluviisi harrastavad inimesed on ikka väga kursis turvalisuse teemaga. Nende videod räägivad küll hoopis muud.

 13. Arvan seetõttu, et nad ise ju on öelnud, et nad ei lähe oma vooditutvustega süvitsi ja neil ei ole regulaarseid partnereid. Kui neid videosid ka vaadata, on ka sealt üsna hästi aru saada, et mingid sõbrad ja tuttavad need inimesed ei ole. Aga tegelikult muidugi ei ole minu asi, iga täiskasvanu teeb, mida tahab. Lihtsalt veidi hämmastusin kui üks tuttav äsja jagas linki nende videodele ja mõtlesin, et wow, ei tundu nagu turvaline asi, mida teha.

  1. Need Ave ja Raido käivad ikka Sexmaksis. Ave imeb kõigil külastajatel lahti. Ükskord oli seal augu juures ca 15 meheline järjekord. Kõik võõrad, ei mingit kummi ja lasid suhu. Alleluuja.

 14. Kusjuures, ma loodan, et sa oled teadlik, et isegi siis, kui sa mehega püsisuhtes oled ja temaga regulaarselt ilma kummita seksid, ei kaitse see sind suguhaiguste eest, mida “ustav” kaasa kusagilt mujalt võib saada.
  Ma tean, et enamus naisi arvavad, et nende mees küll ei peta, aga miskipärast on linn seksinäljas abielumehi täis, kes seksides üliharva kummi kasutavad. Oma naisele nad seda muidugi kunagi ei tunnista, aga ööklubide, baaride ja hotellide töötajad võivad väga palju huvitavaid lugusid rääkida :)

  Mõttekoht moraalitsejatele :)

 15. Moraalitseja ma kohe kindlasti ei ole. Olen elus teinud ja näinud ilmselt rohkem kui enamik naisi, seega ei mõista hukka mitte mingit tegevust, mis kõikidele osapooltele sobib ja rõõmu teeb :) Juhtisin konkreetselt neid videosid näinuna tähelepanu faktile, et minu hinnangul ei aeta seal asju tutvaliselt. Ja seda, et kõik mehed käivad ja hooravad ringi ilma kondoomita, olen ma kuulnud ja lugenud jah. Peamiselt Perekoolist :D Selle vastu aitab kui valida endale normaalne mees või elada üksi. Üsna lihtne :)

Comments are closed.