Kuidas me Eesti svingereliidiga peole sattusime

Mul on täiega dilemma, rahvas tahab meie elust lugusid, aga seks on ära tüüdanud. Sel nädalavahetusel õnnestus meil jalg ukse vahele panna sinna kuhu paljud ei tea, et on üldse võimalik oma jalg suruda. Ma kutsuks seda endakeskis Eesti svinger eliidiks.

Me teadsime, et see nädalavahetus tuleb meil suht raju, seda just pidude osas ja otsustasime, et ei hakka lapsehoidjat öösiti üles peksma ja koju ajama ja võtsime endale hoopis ise ööbimise. Olime Kalev Spas, kus ka Hedon sai meie „toarõõmudest“ osa. Sisse tšekkides võtsime ta kaasa, Meelis käis temaga ujumas, siis magasime, tulime koju ja sättisime peole ja ööseks läksime ise Kalevisse. Hommikul tõi lapsehoidja jälle Hedoni, kes sai jälle, teist päeva järjest sulistada.

Aga peost ja inimestest..

Libertine.center lehel on.. Ma julgeks öelda Eesti svingerite eliit. Seal on inimesed nägude ja nimedega, nad ei ole keegi mingid rõvedad kiimased Iha.ee piilurid, kes lihtsalt stalgiks teisi julgemaid. Meil küll seal mingeid erilisi pilte pole, aga paljudel on väga mahlakat sisu.

Mis puudutab õhtusöögi osa, siis juba eos olid meil Meelisega mõlemal positiivsed tunded ja ootused. Kuna õhtusöök toimus ülinormaalses kohas, siis teadsime, et ilmselt ka need, kes sinna tulevad, ei ole mingid “lambi-Antsud”. Kui mulle oleks öeldud, et õhtusöök on näiteks Kannu Kõrtsis, siis ei oleks me sinna oma jalga tõstnud. Nii nagu me ka eeldasime, siis nii ka läks, ainult et pisut paremini.

Loomulikult oli selline väike “värin” sees, et pole inimesi kunagi näost näkku näinud ja kuidas nemad meid vastu võtavad ning meisse suhtuvad. See kõik oli üle ootuste meeldiv kogemus. Täpselt selline nagu me mõlemad ette kujutasime. Viisakad inimesed lihtsalt õhtusööki nautimas. Kuigi kõik olid erinevad, siis ometigi oli neil kõikidel ühine huvi ja see ilmselt tegi atmosfääri ka oluliselt meeldivamaks. Ja kui te mõtlete, et enamuse ajast rääkisime seksist ja kogemustest, siis see oli küll ikka viimane asi mida puudutada. Rääkisime lastest, maksudest, toidust, joogist jne. Need inimesed olid väga-väga normaalsed.

Kuna see oli meie esimene kord ühise laua taga, siis hoidsime end pisut tagasi ja kellelegi ise külje alla ei hakanud ujuma, et “tere, meie oleme need ja need ja kuidas teil läheb?” Tegelikkuses tuldi aga meiega rääkima, et kes teie siis sellised olete ja kuidas meile meeldib jne. Meie vastas istus näiteks üks paar Tartust. Ja kuigi me nägime neid esimest korda, siis kohe oli see “klikk”, et hakkad suhtlema ja said kohe aru, et tegemist oli toredate inimestega.

Aga kokkuvõttes tuleb tunnistada, et need inimesed olid viisakad ja toredad ning kui avaneb nendega võimalus uuesti dinnerile minna, siis ei kahtleks ma hetkekski. Ja kindlasti oleks tore, sest järgmisel korral oleme ka ise ehk rohkem julgemad suhtlema.

Meie esimene svingerpeo kogemus oli seal Tatari tänava saunas kust ma tahtsin suht kiirelt lahkuda, sest see oli rõve räpane ja.. no ühesõnaga, see ei tekitanud mitte mingit tunnet, et tahaks seal kauem olla või isegi istuda või paar sammu rohkem astuda. Ainult kiik oli seal megamugav, pidin ju ära proovima.

Pärast seda kadus igasugune huvi kuskil Eestis midagi veel katsetada. Siis avastasimegi enda jaoks Berliini, et seal on see ikka tõeline svingermeka ja käisime mõned klubid huvi pärast läbi. Ei, me ei käinud seksimas, seda tegime ainult ühel korral, vaid käisimegi klubisid vaatamas.

Ja nüüd kui ma Delfist lugesin, õigemini vaatasin, et loomelinnakus on ka svingerklubi avatud, siis tahtsime seda lihtsalt näha. Eesti ei ole kindlasti koht kus ma kuskil sellises klubis suvalisel hetkel hullama hakkaks või peab klikk ikka väga vinge olema ja 110% paar mõlemale meeldima. Aga tundus kuidagi mannetu sinna lihtsalt kahekesti mingil x õhtul minna.

Ja siis helistas ükspäev Raido (libertine.centeri omanik) ja kutsus meid õhtusöögile. Keegi loobus ja äkki me tahame liituda. 30 inimest, valitud seltskond, õhtustame ja liigume koos edasi klubisse, kes tahavad.. Ja no rõhutas, et keegi ei pea midagi tegema kui ei taha jne. Mis ongi loogiline. Svinger maailmas ei tähendab ei ja ei mingeid lisasid.

Club Vinyl oli minu jaoks ikka Eesti. Jah, ma saan aru, et parim mis olla saab hetkel, aga ikka selline.. kodukootud. Kusjuures see on juba läbinud väikese muudatuse just kogenud inimeste tagasidet arvesse võttes. Kuna me läksimegi sinna kogu selle õhtusöögikambaga, siis oli klubis ka rahvast ja ei tundunud nii mannetu kogu see värk, aga ma ei kujuta ette, et kõik reeded ja laupäevad seal selline täismaja on. Mu meelest – või noh, ma vähemalt arvan, et kuigi meil eestis vabameelseid jagub, siis kaks korda nädalas igal nädalavahetusel kindlasti mitte. Õnneks teebki libertine.center korra kuus neid üritusi enda inimestele ja siis on kindla peale minek – inimesed on kindlasti normaalsed ja klubis ei pea tühje ruume vahtima.

Ma alguses mõtlesin sealt video teha, et uurin, kas tohib, siis mõtlesin, et ah.. las ta jääda. Kes tahab läheb ise vaatama :)

Klubi ise on kahekordne. All on mänguala (paar erinevat tuba, glory hole’i toad) ja üleval baariosa ja suur katuseterrass. Kohapeal on hulgaliselt igasuguseid mänguasju ja lisasid, millega sa enda õhtut vürtsitada saad.

Ütleme nii, et mingil täitsa suvalisel õhtul ma sinna enam ilmselt ei satu, aga selle seltskonnaga kellega nüüd tutvusime, võiks uuesti minna küll. Inimesed loovad ikkagi kokkuvõttes selle peo meeleolu. Ja nagu ma juba ütlesin, ei pea midagi tegema kui ei taha.

Oli tõeliselt meeleolukas ja teistmoodi date-night, kui me oleme harjunud.

10 thoughts on “Kuidas me Eesti svingereliidiga peole sattusime

 1. ka see külapeal keppimine jõuluvana äri ei hakka mõjutama, ma küll ei tahaks lasteaeda svingivat jõuluvana :D mida see nilbus teile üldse pakub , käite seal nagu lambi antsud kiibitsemas, samas nagu ei julge suvakaid keppida :D

  1. Arendame silmaringi :) ja kurb kui sa ei suuda asju lahus hoida. Jõuluvana on roll nagu mõni mängib teatris Hamletit või Tõe ja õiguse Indrekut.

  2. No johhaidii, iga postituse all on täpii oma mega negatiivsete kommentaaridega. Miks sa enda aega kulutad et lugeda ja kommenteerida, kui sulle mitte ükski asi ei meeldi mida marimellid teevad? Täiesti müstiline loom, ausalt :D

  3. vau, mis kommentaar :O kujutad sa ette, et need lapsed kõik on ka keppides tehtud. kuidas sa nt üldse iseendaga elada saad? seksid silmad kinni ja samal ajal issameiet lugedes? senikaua, kuni sa lasteaias jõuluvana jalga hoidma ei pea, miks see sulle üldse korda läheb?! jõuluvana ja svingerdamine ja mis iganes muud asjad ei puutu ju omavahel kokku…

  4. näksige muru, loen ja kommin mida tahan, see et hooramise elustiili ei poolda ei tähenda seda, et marimelli koodi ei kasuta ja neid kaudselt ei toeta :D

 2. “Kohapeal on hulgaliselt igasuguseid mänguasju ja lisasid, millega sa enda õhtut vürtsitada saad”
  taolised üldkasutatavad mänguasjad on täis suguhaigusi, jajah, ma tean et kumm pannakse peale kui aega on või meelde tuleb aga tegelikult ka,,,,

  1. Kahjuks desvahendid ei tapa kõike, selleks jaoks peab esemeid steriliseerima ja see on kas a)autoklaavis rõhu all või b)spets sterilisaatsorites, nt UVkapp. Ma ei suudaks iialgi kasutada mingit dildot, mis on käinud x hulga x inimeste sees

 3. Tere, tahtsin küsida, et kas seal on dresscode “alasti” või vähemalt pesuväel must be? Et kui läheme naisega samuti mõttega niisama uudistada, kas võime ka riided selga jätta? Või seal pigem peetakse seda halvaks maneeriks ja vaadatakse viltu selle peale? Kuidas seal reaalne vahekord välja näeb? Leiad nurga ja hakkad avalikult kõigi ees seksima ( ma kujutan ette, et sellisel juhul kogunevad inimesed ümber paari) ja kõik passivad? Või on võimalik minna kuhugile peitu oma asju ajama?

  1. Dresscode on igal peol erinev.
   On mängualad, privaatsemad ja avalikud alad – ise valid :)
   Algajatele soovitan liituda libertine.centeriga – siis saate kutse ainult paaride peole kus keegi ei kiibitse ja saab rahus tutvuda olukorraga :)

Comments are closed.