Sekstripp Berliini vol1 | 30 tuhat seksihuvilist korraga

Eelmisel esmaspäeval mõtlesime, et sel korra oli plaanis lihtsalt olla Berliinis, nautida veini, minna fotograafiga pildistama.. lihtsalt olla ja puhata, siis.. esmapäeval oli, et kuule, vaataks, mis peod ka on. Kõik kohad olid mingi “venus preparty”, “venus afterparty”, “venus late night cocktail” jne. Ma ei saanud aru, mis veenus see toimub..

Venus Berlin on maailma suurim erootika mess, kuhu tuleb igal aastal kokku rohkem kui neljakümnest riigist üle 30 tuhande inimese. Väljas on üle 250 pesu, mänguasjade, riiete jne tootja. Jagatakse pornoauhindu, messil on eraldi kinky ala erilisemate huvidega külastajatele ja pikaks nädalavahetuseks on kogu sellele 30 tuhandele huvilisele üksjagu üritusi plaanis. Kuna see maailm on meie jaoks uus ja põnev, oli selge, et puhkusest ei tule suurt midagi välja sel korral.

Venus Berlini messist tegime reportaaž-stiilis video ka. Täispikk video juba varsti siinsamas blogis, sest YouTube jaoks on see sisu ilmselgelt liiga seksikas. Väike teaser on siin:

Tähelepanu! Tegemist on 18+ videoga. Vaatamine omal vastutusel.


Kust me avastasime, et puhata ei saa?

 

Kleit: Zack Marques

Saksa ühest suurimast kogukonnast – JoyClubist, millel on – usute või ei, kolm miljonit kasutajat! 2005 aastal avatud tinder-kalender nagu ma teda hellitavalt kutsun ehk siis saab deitida, chattida, kõik peod ja kohad on ühes kohas koos.

Meie “roosa maailm” tundub üsna hale selle kõrval + on täis nii palju fake kasutajaid, et isegi Instagram kahvatub. Inimesed vist tundub, et kardavad enda valideerimist ja isiku kinnitamist.

Minu meelest on see suhteliselt kindel värk mida teha, sina tead, et mitte keegi teine seal ei ole Kati nime taga hoopis Mati ja kui keegi on sinuga ebaviisakas või ahistav, siis sa tead, kes see on. Seepärast ongi seal koos viisakad, teisi austavad ja sama elustiili viljelevad inimesed.

Eestis on selline koht ka olemas – Libertine.Center – see sama Raido, kelle loo peale Anne ja Stiilis ma meie olematut svinger kogemust jagama hakkasin, on sellise portaali loonud ja seal on sama teema – end tuleb valideerida.

Protsess on äärmiselt lihtne (sarnane Saksa omale) ja midagi ennast ületavat teha ei tule. Valideerimiseks tuleb saata pilt, kust on võimalik tuvastada, et kasutaja on see, kelleks ta end väidab olevat. See tähendab, et see sama Kati on Kati ja Mati on Mati ning kui Kati ja Mati on paar, siis ka Kati teab, et nad on taolisel vabameelsel lehel. Miks nii ütlen on see, et kahjuks on palju juhtumeid, kus Kati ise ei teagi, et Mati tegi konto ning jagab salaja duši all või saunas tehtud paljaid pilte Katist.

Ja kuigi see võib tunduda nii hirmus end sedasi kuskil Internetis avalikult letti laduda, siis tegelikult pilt mille sa enda tuvastamiseks saadad ei jää sinna kuskile avalikult üles, vaid see kustutatakse automaatselt ja edaspidine lehe kasutamine toimub siiski privaatselt. Lihtsalt teised kasutajad teavad siis, et valideeritud kasutajat võib usaldada.

See on ju tegelikult sinu enda turvalisus, kui sina oled end valideerinud, on seda ka kõik teised, et pole nagu Perekoolis, et lahmid palju tahad ja ei vastuta. Ma ei tea, mulle küll annab see kindluse, et mulle ei kirjuta seal suvalt mingi vend “tahaks sulle anaali taguda”, vaid sellel inimesel on autentne profiil ja ta peab sealjuures ka viisakalt käituma, see kuidagi kohustab rohkem kui suvaline rohujuur85 konto, mille taga võib olla kes iganes.

No kui tõmmata uuesti paralleeli selle nn “roosa maailmaga”, kuhu vist iga eestlane korra sattunud on, aga keskmine eestlane sama kiirelt ka vehkat teeb, siis omal ajal on seal (mina siis) pada aetud nii et maa on must, sest sa saad kasutaja banaan (suva näide) taga olla täna naine, 36, Tallinn kui ka homme Kalle, 52, Nuustaku. Ehk siis sa ei tea kunagi kellega sa tegelikult räägid. Libertine.Center’is ei teki seda olukorda kunagi.

Ehk siis… kui mõelda nt iha.ee peale, siis saab sinna meie piltidega kasutaja teha kes iganes ja ilma sisse logimata näed sa piisavalt, et kuskile ilkuma minna. Reaalselt sellistes kohtades, kus on päris inimesed ja päris info, sellised totakad stalkijad liigelda ei saa.

Ütleme nii, et kui nüüd võrrelda Saksa JoyClub’i ja Eesti Libertine.Center’it, on loomulikult arenemisruumi veel (pean siis silmas just kasutajate arvu), aga mis me imestame, oleme küll väike edukas nutiriik, aga väga suur osa meie inimestest on.. ajast ja arust, kus seks on jätkuvalt “laupäeval õhtul pimedas toas..”

Tegelikult ma pean tunnistama, et ma olin pärast svingerlugude sarja postiivselt üllatunud, et nii palju oli inimesi, kes ütlesid, et nad ise ei tee ega huvitu, aga ei mõista meid hukka. Noh, nats naljakas oleks ka ühe kogemusega kedagi megahukka mõista, aga siiski.

No eks meiegi oma ühe kogemusega loeme konkreetselt suud ammuli “2in1couple”nimelise Eesti paari seikluste blogi, aga see ei tähenda, et me neid hukka mõistaks. Pigem just põnev, et sellist elustiili elatakse siinsamas meie kõrval ja see ei ole mingi “keegi kuskil käis”.

Mulle kirjutas mitu inimest pärast meie lugude avaldamist, jagas meiega infot Eestis toimuvate pidude kohta. Ei, need pole need rõvedad urkapeod seal läägunud saunas, vaid konkreetselt ilusate inimeste kogunemised, ma julgeks isegi öelda veidi glamuursed, salapärased ja juba kaugelt erutavad. Muuseas, ka nende kohta saab Libertine.Center lehelt infot, aga selleks on vaja end mõistagi lehele registreerida ning valideerida. See info polegi suvakatele ja jumal tänatud.

Mulle meeldib tegelikult see suhtumine, mis selle elustiili juures vist ongi peamine – a mis siis saab, kui mu sõbranna/kolleeg/naaber avastab, et ma olen siin? Mitte midagi ei saa, tema on ju ka!

Ja et lõpetada teema meela noodiga… Kuigi see ei haaku meie järgmise aasta plaanidega (ikkagi säästuaasta vol2 ja marimell oma koju), oleks mu meelest ülimegagigavinge ühel uudishimulikul paaril korra Cap d’Agde’t külastada.

Kusjuures, Venus Berlini messil müüdi ka “hedonlistlikke reise” nädalaks Mallorcale vms, et ei pea omal käel avastama, saab ka minna konkreetselt swinger-reisile. USAs näiteks on need megapopulaarsed. Seal tehakse suisa mitmenädalasi kruiise.

Loe ka neid postitusi:

Sekstripp Berliini vol2 | video: erootikamessi reportaaž

Avameelselt svingerdamisest

MEELIS VASTAB: Reaalselt täiesti kama kaks!

Leenu vastab: mõni ei julge ise kringlitki osta, mis me sellest veel räägime..

Meelis ja Leenu vastavad: mis juhtub kui avastad, et teine mees on parem?

#KOOSTÖÖ

11 thoughts on “Sekstripp Berliini vol1 | 30 tuhat seksihuvilist korraga

 1. Kleit sobib sulle megalt hästi, aga seda ei usu ilmselt keegi, et te kogemata sinna sattusite. Ilmselt sp Berliini läksitegi.

  1. Ega ma kuidagi tõestada ei saa vist ka, et ma reaalselt eelmine esmaspäev selle ürituse avastasin. Plaan oli minna shoppama, veini jooma, viisaastakuplaani pidama, magama ja niisama konkreetselt voodis passima – tegime seda aga ainult laupäeval.. ja kuna eesmärkmik jäi ka maha, siis arutasime põgusalt ainult tulevikuplaane ja sinna see jäigi. Tulime tagasi ikka ilma eesmärgistatud plaanideta.

 2. palju siis ühe õhtuga läbi tõmbasite vanamehi/mutte?kui rõve see oli ja kas plaanite selle juraga jätkata?:D

  1. Berliin ei = seks võõrastega. Berliin = aeg meile kahele. Ei seksinud kellegagi peale teineteise. Ja Berliini trippe kavatseme jätkata kuni võimalust on, suures plaanis hinnalt sama mis nädalvahetus mõnes Eesti spas.

  1. Videosid mina ei viitsi vaadata, seega kui lihtsalt lugejale eeldan, et koostöös saite ürituse piletid. Seega kui piletid saite siis vaevalt, et juhuslikult sellel nädalavahetusel Berliini sattusite. Minul jumala suva, kas läksite seksimessile või shoppama, tahaks hoopis oste näha

   Jällegi selle disaineri kleit sobib kui valatult, võiksidki nende modell olla kõik nende asjad imeilusad Sul seljas.

  2. Aitäh! :)
   Tead, nende ostudega on sel korral veidi kehvasti. Polnud seal suurt midagi osta. Paar nipet-näpet asja sai ainult ostetud… Poed olid mingis imelikus üleminekus oma riietega, polnud nagu suveriided, aga polnud ka nagu talvehooaega…

   Ei saanud pileteid ka sinna üritusele, ise ostsime ja maksime.

 3. Nii vinge on mu meelest et inimesed räägivad asjadest nii nagu on, ei mingit häbelikkust ega varjamist. Seks on tõesti eestlase jaoks mingi tabuteema kuigi tegelevad sellega pm kõik
  Ega ma ise ka just ei sära selle teema koga pealt
  Ma ei tea kas mina nt svingerielu päris tahaksin aga see teema on väga huvitav .samuti nagu ülejäänud seksmaailm- väga huvitavad erinevad fetisid,teemad,lelud jne(äkki leisks dndalegi midagi uut ja huvitavat ) .see on ka väga arenev maailm kus alati midagi uut avastada .seega minumeelest väga lshe eg käite olete ja harude end ka selles valdkonnas

Comments are closed.