marimell tuleb Pärnusse ja Tartusse

marimell FOTO hüppab 17. juulil ja 14. augustil autosse ja põrutab Pärnusse ja Tartusse, et blogilugejaid pildistada.

Meelis on oma kaamera ja reflektoriga 17. juulil Pärnus Kuursaali pargis ja lähiümbruses ning 14. augustil Tartus Raadimõisa pargis ja läheduses ja klõpsib teist soovi korral pilte teha.

Mõned kohad on veel vabad, tahaks kõik ajad ikka täis saada, et mitte asja ära jätta. Kuna pakume ülekeskmise soodsat hinda – 59€ tunnine fotosessioon, siis tahaks kõik ajad täis saada, muidu ei tasu hea hind ja tulek ära ja teised jäävad ka ilma.

marimell_pildistama

Hind sisaldab digikujul fotosid (35-60tk) viie tööpäeva jooksul :) Varasemate töödega on võimalik tutvuda näiteks siin! Ühtlasi loosime kõikide sel suvel meie juures pildistanute vahel välja ühe tasuta talvise fotosessiooni. Teise tasuta sessiooni saab aga inimene, kes SEDA postitust Facebookis jagab :)

8 Comments

 1. Veider suhtumine, et kui kõiki aegu täis ei saa siis jääb pildistamine ka teiste jaoks täitsa ära…

  Kujutate ette kui üks päev teile näiteks helistab juuksur/kosmeetik/taksojuht või kes iganes teenusepakkuja kellega olete juba arvestanud ja ütleb, et sorri ma tühistan teie aja, sest sama päev mul teisi kliente pole ja ei tasuks üldse äragi kodust välja tulemine.

  1. No aga in general ühe inimese pärast ei tasu sõit Pärnusse ära ju?
   Ja mul on ette tulnud küll hetki, kus ajad on just sellisel põhjusel tühistatud. Ma inimlikust seisukohast saan väga hästi aru :)

 2. A siis teil pole vajagi pärnusse tulla! Keegi ei oota teid sinna!

  PS! Seal oleks sul (kui kaasa tuled) vastik olla sest paljud käivad retuusidega ja MINA KAAA!!!!! :D

  1. Ahah :) Retuusidega võib käia, kui neid ei kasutata pükstena ehk lühikese särgiga vms

 3. No aga sa ju kirjutad, et MÕNED kohad on VEEL vabad. Eeldaks ju, et päris ühe inimese pärast sôitma ei pea? Et enamus ikka broneeritud?

Comments are closed.