#elulineblogi

Uus kodu – lõpuks ometi!

Eelmise aasta suvel teatas meie endine omanik, et tal on sügisest muud plaanid ja kas me tahaks üle võtta, kellegagi kampa võtta või.. tegelikult ei teadnud keegi, mis saama hakkab. Uued hinnad olid kaks korda kõrgemad kui varem, koht sama – ei midagi uut, paremat, ägedamat… Me tegelikult mingil hetkel lihtsalt loobusime. Tahtsime paremat, üheksa aastaga tekkis kerge küllastus, tahtsime mingit uut hingamist, aga kui polnud, siis polnud. Aga nagu öeldakse, kõik tuleb siis kui õige aeg on.

Päev enne meie äralendu avati Tallinnas, Masina tänaval, Perit Muuga stuudio kõrval uus fotostuudio FLUX, mille taga on meie blogilugeja koos oma sõbrannaga, kes on samuti fotograaf ja super meikar.

Blogilugeja näol on tegemist sama blogilugejaga, kes meid aasta tagasi Tartusse stuudiopäeva tegema kutsus. Nüüd kutsus ta meid uue stuudioga tutvuma. Kahjuks enne reisi me ei jõudnudki, aga eile oli see päev, mil me oma uue fotokoduga tutvumas käisime ja kui te usute armastusse esimesest silmapilgust, siis just see äratundmisrõõm meid seal ootaski.

Suured valged seinad, buduaarinurgad, lugematul hulgal erinevaid taustu… Ideaalne koht, kus pildistada. Tegelikult saab seal ka üritusi korraldada, tüdrukuteõhtuid, sünnipäevi, babyshowereid.. Täpselt selline koht nagu ma oma vaimusilmas nägin, et üks stuudio olla võiks. Et oleks ruumi pildistamiseks, aga ka selleks, kui tahab tulla suurem seltskond midagi tähistama. Ja mis peamine. Ruumi seal on. Seal on ilus, puhas, valge, helge, UUS. Isegi kostüümilaenutus on kohapeal. Rääkimata suurest meigilauast ja köögist ja üldse megamõnus oli seal. PS! Parkimine ka tasuta!

Meelis haarab taas kaamera

Nüüd saab jälle meie juurde aegu broneerida, vahepeal oli see ikka väga unarusse jäänud. Teeme nii, et märtsis kehtib kõikidele soodushind -20% tavahinnast!

See tähendab seda, et tulge pildistama ja makse sulas või kaardiga, või soetage kinkekaart 1h/125€; 2h/200€ (kirjutage foto@marimell.eu). Tegelikult ongi märts hea aeg kinkekaardi soetamiseks, sest praegu saab selle kätte 20% soodsamalt, aga pildistama saab tulla aasta jooksul.

Kui soovite nüüd kohe märtsis pildistama tulla, kirjutage otse foto@marimell.eu ja lepime aja kokku. Kohapeal saab maksta nii sulas kui kaardiga.

STUUDIOPÜHAPÄEV on tagasi. Esimene tuleb juba 18.03 ja hind sel päeval ainult 79€. Pildid kätte 24h jooksul! Broneeri aeg foto@marimell.eu

Piltidest saate kõik välja tulnud kaadrid endale. Mulle ei meeldi meelevaldselt teha seda valikut teie eest. Äkki teile meeldib pilt kus te naeratate, mulle jälle kus tõsine olete. Saate parem mõlemad ja ise valida, kumb parem on. Stuudiopiltidel on üldiselt valgus ja seaded niipalju paigas, et mingit ulmetöötlust tegema ei peagi.

Huuh, me nii õnnelikud! Näeme Fluxis! :)

7 thoughts on “Uus kodu – lõpuks ometi!

 1. Mulle meeldib see osa teie juures et kõik pildid saab endale. Nii ongi minu arust õige sest täpselt see sama põhjust võib saata saatuslikuks et teile meeldib aga mulle ei meeldi ja vastupidi – soovin teile palju edu uues stuudios.

 2. Vahva, et leidsite uue koha!
  Flux on uute omanikega väikese uuenduskuuri läbinud endine Seesee stuudio :) Käisin seal aegajalt varem pildistamas, Fluxiga pole tutvuma jõudnud.

 3. Stuudio on piltide peal kena ja maitsekas ja tundub päris suur teine. Mind päriselt huvitab kuidas reaalselt selle kinkekaardi teilt osta saab. Mida selleks tegema peab?
  Kas te perepilte ka teete koos lastega? Või lastest eraldi pilte, kas seal laste jaoks on huvitavaid aksessuaare?

  1. Lähed e-poodi, valid sobiva toote, paned ostukorvi, valid makseviisi, maksad, olemas. Ma saadan kinkekaardi meilile :) Kui tahad veel lihtsamini, kirjuta meil foto@marimell.eu, ma saadan arve, maksad ära, saadan kinkekaardi vastu :)

   Perepilte, peopilte, lastepilte, paaripilte, pulmapilte, suguvõsakokkutulekupilte, kõhupilte, beebipilte – kõiki pilte saab :)

Comments are closed.