marimelli jõulupakk #2

Ma olen igal aastal teinud oma lugejatele erinevaid jõulupakke, sel aastal otsustasin igapäevase Dermosili loosi ja suure jõulupaki puhul teha hoopis mitu erinevat. Igal advendil läheb käima uus loos, kus peaauhinnaks midagi eriti magusat.

Juba ongi käes teine advent ja aeg käima lükata järjekordne loos, milleks on 500€ väärtuses Dermosili tooteid kogu perele!

See on ausalt hea diil, sest.. mulle nad saatsid jõuluks hiiglama suure paki ja mulle jagub neist asjadest küll aastaks. No juhuks kui ma ei luba Hedonil iga pesuskäiguga ühte pudelit kaasa võtta, sest siis kulub vannivahtu, dušigeeli ikka korralikest kogustes.

Mis mu pakis peitus siis?

Ja veel räigelt kraami – teie saate ilmselt veel suurema koguse! PS! Aasta lõpuni kehtib Dermosili veebipoes ka kood MARIMELL, millega on paki saatmine tasuta :)

Osalemiseks: minge Deromsili kodulehele, surfake välja oma lemmiktoode ja jätke link kommentaaridesse :) Loosimine siin samas kommentaarides juba nädala pärast! Uus loos toimub vahemikus 16-23.12.2018.

165 Comments

  1. https://www.dermosil.ee/ee/products/9525-skin-solutions-naohoolduskomplekt-talviseks-nahahoolduseks Jep, just näohoolduskomplekt. Mul on näonahk nii pekki viimase aastajooksul läinud, et karju või appi. Olen proovinud juba erinevaid tooteid, aga siiani ei ole seda õiget leidnud. Igakuiseid kosmeetikukülastusi ma kahjuks omale lubada ei saa, aga kodus teeks ise kõik mis võimalik. Ja kõige hullem on just talvel nt. pesemast tulles läheb nahk kohe nii kuivaks ja siuke tunne et keegi kisuks seda mult lausa maha :D Ja midugi lisaks need punnilaadsed asjad mis ei olegi otseselt nagu vistrikud. Ühesõnaga igavene jama. Aga dermosili tooteid prooviks küll:)

  2. See kingitus oleks küll väga vajalik, kõik on kuidagi otsa saanud ja tahaks väga proovida tooteid :(. Jagaks võitu ka enda kallitega ja kingiks neile ka midagi .

Comments are closed.