Meie Pattaya

Ma ütlen kohe ära, et meie jaoks on puhkus pidu ja tšill, mitte vaatamisväärsused. Oleme oma tüübilt juba sellised, küll pensionieas jõuab bussireise teha ja vaatamisväärsustega tutvuda. Kuniks veel noorust jagub, tutvume turgude, kaubanduskeskuste, pidude ja kohaliku alkoholiga. Hahaha.

Meie reisi kolmas sihtpunkt oli Pattaya. Esimese asjana tahan kohe mainida, et kui te ise ei tea, kus teie hotell asub, siis on kaks varianti:

⁃ telli transfeer hotellist, siis nad teavad kuhu sind viia;

⁃ kui oled endale juba kohaliku kaardi sebinud, istu taksos ette ja ava google maps ja juhenda teda ise.

Nad lihtsalt ei tea hotelle. Neid on siin sadu, suht sarnaste nimedega ja kaarti nad kõik lugeda ei oska. See kehtib ka Phuketi kohta. Või Bangkoki või ükskõik mis koha kohta ilmselt.

Jõudsime hotelli – Zing Resort & Spa õhtul. Vaatasin, et näe, mingi geipaar siin õhtustamas. Kui me tuppa jalutasime, tuli veel üks geimees vastu.. siis sain aru, oleme geihotellis. Hiljem selgus, et see hotell on heterosõbralik, jes, te lugesite õigesti, tavaliselt on kohad geisõbralikud, see siin heterosõbralik.

Noh, ikka juhtub :D eelmine aasta bronnisin PhiPhil teise saare otsa hotelli, kuhu kuidagi minna ei saanud :D öösel paadid ei sõitnud jne

Polnud väga mugav seal hotellis olla.. Ja nagunii oli meil Meelisega plaanis paar päris omaette õhtut teha ja hakkasin siis hotelli variante vaatama. Pattayal olid hotellid kordades odavamad kui Phuketil, et kiire kõrvalepõige teha.

Vahetasime hotelli airbnb’st leitud korteri vastu. Maksis 74€ + koristus ja broneeringutasu, kokku 100€ kaheks ööks. Õnneks on tänu lugejate abile sinna airbnb kontole raha kogunenud ja me seda 100€ maksma ei pidanud. (Kõik, kes meie lingi kaudu elamise broneerivad, saavad 20€ krediiti, ja minu kontole tuleb 12€, kui ööbitud on. Aitäh, et olete meie linki kasutanud, oleme saanud teineteisele kasulikud olla :))

Korter ise polnud teab mis suur, aga 22sel korrusel ja 31sel korrusel sai basseinis mõnuleda.

Iseenesest ka hea asukohaga sööma-shoppama minna. Bahtitaksoga peole ja rolleritaksoga tagasi :)

Üleüldse on Pattaya vana inimeste koht. Ma polegi siin rohkem nooremaid inimesi näinud kui peotänaval. Siin on igal pool vanad inimesed (paarid 55+), väga palju geisid (ups, me oleme ju gei piirkonnas), väga palju paare – vana välismaa mees ja kohalik naine.

Pattaya ise mulle meeldis. Ülesehituselt ja olemuselt nagu Phuket. Ei saa ma aru, miks inimesed räägivad, et siin on räpane ja palju venelasi. Ei näinud üht ega teist. Minu meelest Phuketil kuulen ma palju rohkem vene keelt. Aga see selleks. Hinnad odavamad kui Phuketil, aga välja minnes kulub ikka 100€ ära.

Klubi piletid, showde piletid, joogid, tipp siia-sinna (värvli vahele) ja ongi sott läinud.

Soovitused:

Peotänav on Pattayal suht sama mis Phuketil, lihtsalt pikem. Aga samasugune pingpongi pakkumine ja nodi müük. Meeldis rohkem kui Bangkoki “samalaadne” tänav. Ja geitänav on ka suht lähedal ja nagu juba varem informeeriti, siis showd on paremad kui Phuketil.

Me vaatasime ühe show ära ja see oli küll hea. Esiteks oli sellel sisu ja ülesehitust, teiseks olid sinna kokku valitud ikkagi mehed, kellel on mida näidata. Phuketil on tõesti need showd sellised kehvakesed. Tundub nagu “peab tegema, teeme siis ära”, ilma, et üldse vaeva tahaks näha. Lihtsalt suva vennad, kellel pole nägu ega keha, aelevad maas ja jee.. jube seksikas ja erootiline. My ass! Aga vat Pattayal – minge Boyz Boyz Boyz klubisse ja saate mõnusa show osaliseks.

Eraldi tooksin välja Pattaya taksonduse, siin on võimalik tellida Grabi kaudu endale takso, tänavalt peatada või kasutada bahtitaksot – ehk siis selline suur kastiga auto, kuhu saad peale hüpata kui tahad ja sõita kus vaja. Üks ots 10 bahti. Kui kogemata vales suunas sõitsid, siis mine üle tee ja hüppa uue takso peale, 10 bahti pead ikka maksma :) mu meelest väga mugav, eriti kui tead kuhu minna tahad ja maps on sõidu ajal lahti.

Night Market Jomtien – mõnus söögiturg, kus saab kõhu täis vastavalt maitsele 50-200 bahtiga. Me tegime nii, et igaüks ostis midagi ja kogunesime ühe laua taga ja sheerisime kama – kevadrulle, grillitud krevette, searibi, kanavardaid, maksavardaid, sealihavardaid jne

Kiss food and drink – koht ise näeb välja euroopalik, aga toit kohalik ja kvaliteet hea. Cappuccino 5+!

SF Cinema (Central Festivalis) – olen kinost ka varem kirjutanud. Aga kordamine on tarkuse ema, eks. Igaljuhul on võimalus valida kolme erineva istumiskoha vahel – sofa (650 bahti), premium koht (200 bahti), tavakoht (180 bahti). Ainus vahe tava- ja premiumkoha vahel on see, et viimasel saab tooliga nö mugavalt lebosse ennast lasta, aga samas on nad suure saali puhul liiga kaugel.

Poprkorn maksab suures ämbris 159 bahti, jook 85. Kombona 259. Kombosid ka mahladega jne. Popkroni viite eri maitset, uudisena paprikapopkorn.

First class pilet on 800 bahti, sisaldab jooke-sööke, eraldi sissepääsu ja eraldi saali, no nagu meil umbes Ale Coq sviit Foorumis.

Enne filmi algust tuleb püsti tõusta ja kuningat hümni saatel ausatada.

Nojah, nii võttes ei teinud me Pattayal ka muud kui mõnulesime. Massaažid-kinod-shopping-päike-ujumine..

Hetke seisuga maandusime Phuketil, oleme teel hotelli, kus oleme varemgi ööbinud. Seega mingeid üllatusi ei tohiks ees oodata :) aga hea tunne on kodus olla!

Kasuta reisimiseks Bonusway keskkonda ja kogu selle pealt boonuseid,
mida saad välja võtta reaalses rahas :)

11 thoughts on “Meie Pattaya

 1. Te lihtsalt viibisite sellises kohas, kus nt venelasi vähe/pole..nagu sa ise ütlesid geid ümberringi. Pattayas on nt moslemitekvartal..hindud, siis on hotelle kus 90% on venkud..no ja hiinlasi on vist kõik kohad täis :D
  Muidu venkudel on seal kool ja kirik ja kõik muu olemas.. (Baan Dusit Pattaya) no suurem osa majadest on venelaste poolt ära ostetud.
  Peab seal kohal ikka pikemalt olema, et aru saada kus mis. Aga tõesti on seal vääga palju vanamehi ja kohe nii 80 ringis vist teised+ kohalik naine.

 2. Kas tavaliselt reisite kahekesi?
  Kuidas rohkem meeldib, kahekesi või seltskonnaga?

  1. Hea, et sa ise megahästi alati riides käid. Minu meelest see hele kleit on viis pluss :) nats kortsus kohvrist, aga muidu megailus!

 3. Anna kannatust – Sa oled 35 (kolmkümmend viis) aastat vana – see kleit sobib 13 (kolmeteist) aastasele!

Comments are closed.