Meie pere uus lemmik

Kui ma kunagi veel Mallukaga suhtlesin, siis see oli vist Lende sündimise ajal, kui läksin teda esimest korda vaatama, sain Mallu juures mangotšilli pulgakomme. Ja ma olin müüdud. Magus ja vürtsikas, megamõnus.

Mingi aeg hiljem tellisin ise juba suure segapaki pulgakaid ja need olid meile minu meelest terve aasta suureks abiks, ja seda just reisimisel. Kusjuures, ma arvan, et see viimane pakk on peaaegu aasta vastu pidanud. Sest Hedonil on patupäev reedeti, kui ta võib süüa mis tahab ja reisides ei keela ma ka midagi. Söögi-joogu mis tahab :)

Aga reisidel on need pulgakad head. Esiteks on nad väiksed, mitte nagu need chupachupsid, mille pulk pidi ka väidetavalt tervislikum olema kui komm ise. Teiseks pole pulgakommides ega ka muudes kommides valget rafineeritud suhkrut (on suhkruroomahl või pruuniriisi siirup). Neil puuduvad kunstlikud värv-, maitse- ja lõhnaained. Ehk et tegemist on 100% naturaalsete kommidega.

Muuseas, kas teadsite, et Yumearth kommid on USA nr 1 mahekommide bränd, millel on ainult üks ametlik esindaja Eestis :))

Nüüd sügisel kui ma hakkasin mõtlema, et mida siis päkapikk tuua võiks, suundusin ma otsejoones nende veebipoodi, et vaadata, mida võtta. Pulgakad on Hedonile tuttavad ja magusat üldse ei tahaks väga palju sinna sussi sisse toppida, kui siis ainult reedeti..

Uudisena leidsin sealt ka kummikarukommid, mis on tehtud loomulikult naturaalsetest taimsetest koostisosadest, mitte kondijahust nagu tavaliselt. Lisaks on olemas uue tootena ka hapukad biinsid, mis on ka pehmed aga sobilikud neile, kes eelistaks ehk veidi hapukamat maitset. Neil mõlemal on ka väga hea pakkumine, neid saab tellida maxi-paki suuruses, mis tähendab, et maksad 10 paki eest, aga saad veidi enam ehk 12 väikest pakki, mida hea susside sisse panna.

Või osta kohe Yummipurk, kus on kõiki tooteid natuke ja jagub sussi sisse panekuks terveks kuuks.

Ma tegin oma viimase tellimuse novembris ja kuna meil oli just Berliini reis ees, tellisin ka pähkleid, neid hea näljapeletamiseks nosida.

Hedoni pakitud kohver. Aitab küll!

Esiteks, ülimugav pakend – taassuletav. Teiseks, seisab püsti kui vaja. Miks mitte serveeridagi neid mingil reedeõhtusel veinitamisel pakkidega otse laualt, kui jäävad alles, saad paki sulgeda ja järgmisel korral edasi süüa, niiskus ei pääse ligi, nad ei lähe rõvedaks, ei kuiva ära, ei lähe plödiks. Idekas.

Mul on praegu see, et kui pähkleid pakun, siis mul on üks suur purk, kuhu kõik jäägid lähevad ja Meelis võtab sealt endale suvalt lihtsalt pudru peale.

Erilised lemmikud olid soolaga india pähklid, kõige vähem läksid peale magusad aprikoosituumad, need tundusid nii põnevad, aga samas harjumatud.

Mulle vist ainsana need meeldisid, kõik teised olid.. ee, anna pistaatsiaid. Ainult seedermänniseemneid ma ei raatsinud sheerida, need on mu totaalsed lemmikud. Salatites imelised! Niisama nosimiseks muidugi ka :)

Ja teate, need pähklid päästsid reisil olles meid totaalselt näljast. Jõudsime Berliini mingi kuue ajal õhtul. Hedonil oli juba nälg peal..

Ikka astud ju TK Maxxi sooja trammi oodates ja pähkleid nosides :)

Andsin talle paki pähkleid ja laps sõi ja teatavasti pähklid täidavad päris hästi kõhtu ja ta pidas ilusti veel poolteist tundi üle kuniks me sööma jõudsime. Samuti olid need abiks lennukis ja lennujaamas.

Ja no loomulikult, ega ma komme maha ei jätnud. Ja ta teadis seda, nuiamine hakkas juba Tallinna lennujaamas. Aga mul pole talle kahju neid anda. Ta ei saa neist mingit energialaksu nagu kohukesest või suvalisest kommist/šokolaadist. Ta reaalselt jääb mul magama pulgakomm suus, lennukis.

Ühesõnaga, kes on reisile minemas või päkapikutamisega viimasele minutile jäänud, siis… osta siit – koodiga marimell 15% soodukas ka :)

7 thoughts on “Meie pere uus lemmik

  1. Räägitakse jah, et sul läks Mallukaga ütlemiseks…Kas see on nö sellest, et kaks kõva kuvi head jahu ei jahvata?

    1. Vat mina ei tea, mida räägitakse. Mina tean seda, et talle ei sobinud, et ma suhtlen kellegagi, kellega tema ei suhtle.

    2. Oeh, eriti nõme :( Seda nn tema füürerlikkust on ikka igalt poolt kuulda. Kahju kui inimene ei oska sõprussuhteid hoida nii nagu nt sina ja Meelis.

    3. Noh teid oli lihtne konksu otsa saada ma kujutan ette. Loodan, et Triinu Liis sama konksu otsa ei jää. Nii huvitav seda intriganti tegutsemas näha

Comments are closed.