“Mida teevad ööklubides inimesed, kellel on kodus pere ja lapsed?”

marimell

Lugesin just Delfist sellise pealkirjaga arvamusartiklit ja pean kohe vastu vaidlema. Preili Piret on 25aaatane lastetu ja vallaline naine, kes tunnistab, et käib ööklubis tantsimas ja lõbutsemas, ootab, et mehed ta eest maksaksid ja see lõppeb üheöö suhtega. Paremal juhul kahe- või enama ööga. Tema meelest ongi ööklubi lihalett, kuhu mehed tulevad kiimlema ja naised lähevad eesmärgiga – et keegi välja teeks ja õhtu lõpuks keppi saaks.

Ta on enam kui hämmingus, miks üldse käivad abielus ja/või pereinimesed ööklubis?

Mõistan, et abielu, paarisuhe ja laps ei tähenda seda, et peaksid elu lõpuni kodus nelja seina vahel istuma. Muidugi tahavad inimesed lõbutseda ja tantsida. Aga ööklubisse minnakse ikkagi teadmisega, et seal toimub peale tantsimise veel väga palju muud, mis ei ole pereinimestele kohane.

Aga mul tekib küsimus, et kuhu siis pereinimene tantsima, kokteilitama ja lõbutsema läheb? Sossi klubisse? Mis vanusest alates? Kohe kui lapse saad või elukaaslase leiad on klubidel kriips peal?

Kas tõsiselt lähevad kõik selle mõttega klubisse – saada keppi? Mehed mõttega leida naised kelle eest maksta ja nende seeliku alla pugeda ja naised mõttega, et jumala eest oma raha ei kuluks ja vastutasuks paari kokteili eest peab ikkagi keppi andma?

Kui nüüd ausalt rääkida, siis pole mina viimase 10 aasta jooksul, mis ma Meelisega koos olen olnud (neist üle kolme abielus olles), kunagi käinud klubis eesmärgiga, et keegi mu eest maksaks või saaks end kellegi vastu hõõruda ja enne hommikut veel suraka keppi ka.

Ehk siis ma arvan, et inimesed on erinevad, ja lähevad ka klubisse erinevate eesmärkidega. Lisaks tasuks ka klubi kuhu minna, valida! Pealegi pole mina veel klubis näinud, et mulle mingid täisjoonud tondid läheneks, hullult välja tahaks teha või tantsule kutsuks. Tavaliselt oleme oma seltskonnaga, jõuame oma joogid ise kinni maksta ja tantsitud saame ka omavahel. Ja kui keegi tahab nüüd kommenteetida, et ma polegi mingi ilus naine, kelle eest maksta või keda tantsule kutsuda, siis vaidlen jälle vastu! Maitsed on erinevad. Lähenemiskatseid on tehtud, aga kui öelda ei, siis siiani on sellest ka aru saadud. Ja nagu ma ütlesin, selleks et end hästi tunda, tuleks klubi valida..

Kogu selle arvamusloo puhul panigi imestama, et kuhu siis abielusinimene üldse minna võib? Kas alati peab abikaasaga väljas käima? Meil näiteks on üldjuhul lahendatud väljaskäimised justnimelt vahetustega – kas olen mina lapsega kodus või siis Meelis. Aastas paar korda anname tõesti lapse ööseks lapsehoidjale, et koos välja minna.

Kus teie väljas käite ja kellega?

25 arvamust postitusest ““Mida teevad ööklubides inimesed, kellel on kodus pere ja lapsed?”

 1. Kui hommikul seda väljaskäimis artiklit nägin mõtlesin sama mis Sinagi…. Kas peaksin kudumisringides 25-selt käimas hakkama. Jumala eest, käia klubides, et pauk keppi saada hahahahahaaaaaa…..

  1. Sellise “üheöö suhte” mentaliteediga on p…auk ilmselt oluliselt laiem.

 2. Ei käi väljas ☹ Pole kellega minna, koha isegi leiaks. Last pole kuskile panna (erivajadusega laps), pole ka lapsehoidjat, kes kvalifitseeruks. Nii ma vegeteerin töö ja koduga. Vahest tahaks, ohkan, et ei saa ja elan edasi.

 3. Haha ma just enne tahtsin sulle selle arvamuse saata ja küsida, kas see ei või olla mingi kokkuklopsitud artikkel, et Rõivast veelkord maha teha? Aga mul on mees ja laps, käin ikka väljas, küll sõbrannadega ja vahetevahel mehega, kuidas kunagi. Mulle see artikli autor tundub nagu meeleheitel mimm, kaua kuival :D Ma isegi vallalisena ei käinud klubides tema kirjeldatud eesmärkidega :D

 4. Minu arvates on ka väga vale arusaam, et abielus, püsisuhtes või lastega naised /mehed ei või käia klubides, pidudel jne.
  Olen minagi enda mehega koos olnud 6 aastat ja kordagi pole probleeme olnud väljaminekuga. Kui tahan kuskile minna siis lähen ja samuti ka tema. Tuleb teineteisele hingamisruumi anda.
  Ja klubis ma ei käi kunagi üksi. Alati on oma seltskond kellega saab võta koksid vms ja ise maksta. Ei ole kunagi käinud klubis nii, et võõras inimene “käristab” välja.
  Mina usun, et inimesed kes arvavad, et abielus/püsisuhtes/lastega inimesed ei tohiks kuskil väljas käia on kuhugile teise aega kinni jäänud.
  Kindlasti on suhtes inimeste seas erandeid kes lähevadki sellise mõttega klubisse, et tonksu vms saada aga ju siis on ka nende suhtes midagi valesti, et nii tehakse.
  Eks nimi palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi aga selline on minu arvamus :)

 5. Kõigil vajuvad suud lahti kui saavad teada, et naine oli noor tuntud näitleja. Ime, et meedias juba seda avalikustatud pole. Siin konnatiigis ei jää miski saladuseks.

 6. Ahh, see on mingi pastakast imetud lugu, ma isegi ei viitsinud seda lõpuni lugeda. Mulle meenub sarnase artikliga lugu paar aastat tagasi.
  Aga kysimusele vastates, siis tantsimas käin ikka klubis – kus siis veel?

 7. Minu meelest on täiesti okei klubis käia abieluinimesel. Ja ka tantsida on okei.

 8. Mu käest on ka klubis küsitud, et ” sul on ju mees ja laps olemas – mida sa siin teed”. Ma olin lihtsalt hämmingus. Mina lähen ka sõbrannadega aega veetma ja tantsima. Samuti jaksan oma joogid ise kinni maksta ega looda, et keegi tundmatu seda minu eest teeks. Ja tõesti – kuhu ma siis minema peaks? (Ehk uus äriidee – abielu- ja pereinimese baar. Vallalistele ja lastetutele sissepääs keelatud )
  Ebareaalne suhtumine.
  Samuti pole nt väikse koha puhul sul väga valida kohta ja käid pidu nautimas sealsamas, kus need liblikad oma yles pushitud tissidega ja minikleitidega oma musta raamatusse nimesid noppimas käivad. Minu meelest peaks pigem olema piinlik ju tunnistada, et end paari kokteilihinnaga linadevahele lastakse meelitada :)

  1. Ja mind paneb imestama mis paneb ühte naist sedasi teisi naisi slut-shamima. Kui sinu jaoks on tõesti seks mingi vahetuskaup mida sa mehel annad siis on see küll sügavalt sinu probleem. Kõike naised tõepoolest ei näe seda kui mingi asjana mida mehel anda mingite kokteilide eest vaid tehakse ikka asja enda pärast. Huh mis mõtelmine.

 9. Mina olen aru saanud, et ongi laias laastus kaks leeri (tgl ikka neid vist rohkem :D )
  Ühed on need pidulised, kes klubides käivad oma seltskonnaga ja tõesti tantsivad omavahel ja veedavad aega.
  Teisalt jälle see lihaturu koht, et on tõesti neid “naisolevusi” palju, kes lähevadki klubisse, et tasuta kokteile juua ja lisaks panevad proovile nii mõnegi mehe truuduse oma kaaslasele.

  Kõige kurvem on asjajuures see, et kui sina kuulud esimesse gruppi ja oled sõbrannadega väljas ja tõesti tantsid end jalutuks ja naudid vabadust (sest sul on kodus mees ja laps ka kodu ja töö ning kõik muud kohustused) siis tgl mehed eeldavad, et ka sina oled ula peal ja otsid midagi muud. Kurb!
  Tihti olen mõelnud, et võiks olla selline klubi, mis mõeldud suhtes olevatele inimestele :D a la kui sinna lähed st. EI OTSI üheöö suhteid või tasuta seksi ja jooki :D seal saaksid ka paarid ennast tunda turvaliselt st. Ei näe ma teisi, mentaliteet.
  Ma saan aru, et unistused on toredad asjad :D

  Aga jah, see hooramine mõndade poolt klubides on jube ja õudne. Ja kui ma oma meest usaldan, kuid kui on tegemist alkoholiga ja surub peale ennast a la “olge lahke” partiiga neiu ja seda järjepidevalt, siis ei julge ka oma meest klubisse lubada. On kàinud ja minult küsinud, et kas tänapäeva naistel ei ole mitte mingit eneseaustust ega uhkust?
  Tihti süùdistatakse mehi, et petavad ja nõrgad jne. Aga ega naised paremad pole, mõnele pole miski püha!

  1. Täiesti nõus! Olen ise küll vallaline, aga klubidesse ei kustu juba mitu aastat, ka koos sõbrannadega mitte. Just seepärast, et kannaksin mitu korda rohkem riideid kui paljud näitsikud seal ja kui sooviks ka sulanduda, siis tõenäoliselt peetaksegi samasuguseks odavaks neiuks. Ega tegelikult vist ei tahaks näha ka, mis neis teatud klubides Tänapäeval toimub. Nii ongi meil välja kujunenud hoopis armsad restoraniõhtud, kus siis “korraliku inimesena” ei höörita. Samas tantsida ju tahaks :/
   Ehk siis palun pigem juba klubi, kus saaks käia lihtsalt tantsimas, ilma et hakka paha või saaks sildi külge.

 10. Ilmselgelt see neiu Piret ise on selle peal väljas ja seetõtu ta teistsuguseid inimesi seal ei näegi. Ei käi kõik naised keppi ja kokteili nillimas ja kindlasti ei käi ka kõik mehed. Minu meelest on ööklubis väga hästi ära tuntavad seda sorti naised ja seetõttu jäävad ka paljud oluliselt kenamad naised igasugusest tähelepanust seal ilma (kes ongi seal näiteks kaaslaste või sõbrannadega lihtsalt lõbutsemas).
  Igati okei on suhtes olijatel kluppi minna, käin ka ise sõbrannadega, sest mehele tantsida ei meeldi.

 11. 100% sinuga nõus ja enamus inimesed (vähemalt keda mina tean) käivad ööklubides kas tantsimas või sõpradega aega veetmas. Pole küll kunagi näinud mingit massilist võõraste inimestega peolt lahkumist, pigem ikka tullakse ja minnakse sama seltskonnaga :)
  Aga eks inimesed ongi erinevad ja klubist ilmselt võib leida kõike milleks inimesel endal soov on ;)

 12. Äkki see arvamusartikkel oligi provotoseerimiseks toodetud. Ei usu mina, et nii noored inimesed sedasi enam mõtlevad. Võibolla vanemad daamid, kellel silmaring veidi kitsam ja kasvatus nõukaaegne.

 13. Olen selle koha pealt nõus, et mis mõttes klubis võivad käia ainult vallalised inimesed. Jah ma ise olen ka vallaline ja minu põhiline eesmärk miks ma klubisse lähen on siiski muusika ja tantsimine ning lihtsalt lõbutsemine. Mulle tõesti meeldib seal tantsida selle kõva muusika saatel ja mulle ei meeldi klubis üldse mehed kes seal niisama nillivad ja seisavad seina ääres ning ma ei tea mida siis ootavad või loodavad. Ja noh kui mina olen ise klubist mingi mehe korjanud eemärgiga ühe öö ta voodit soojendada sest mõte on, et tahaks lihtsalt praegu keppi saada siis kaks korda on mul juhtunud kus hommikul igatahes ollakse veel edaspidisest väga huvitatud, et ma ei saa neid nagu üheöösuhteks ka nimetada. Loomulikult mulle meeldib klubis see meeste tähelepanu ja ma ise flirdin ka sajaga, aga ma pean kahjus nentima seda, et siin Soomes mehed ei tee välja. See pole siin tavaline. Eesti mehed on need kes igal pool räigelt välja käristavad, Eesti klubides on see tavaline jah et keegi ostab joogi, aga siin mitte. Olen alati ise endale jooke ostnud ja siin peab arvestama ikka enda rahakotiga:D Ja noh ütleme nii, et see kuidas keegi klubisid näeb on iga ühe enda peas kinni, lihalett ta võib ju olla siis kui seksi tahaks saada, aga no jumal ega siis sealt ei pea iga kord kellegagi ära tulema. Igati edukalt ka saab oma seltskonnaga lõbutseda.

 14. Käin praegu küll harva väljas, kuid samuti pole ma iial peol käinud eesmärgiga peo lõpus kellegagi voodi ronida. See on totaalselt vastu minu põhimõtetele.
  Aga väljas on lõbus ja huvitav mõnikord. Lõõgastumiseks ma seda ei peaks, sest ma ei saa aru, kuidas see on lõõgastav, kui jood ja järgmisel päeval oled nii räme väsinud, et su päev lendab lihtsalt vastu taevast :D

 15. Lugesin ka delfist ükspäev seda vàgevat lugu ja mõtlesin,et ei tea kas on ikka sobilik naistega laupàeval kluppi minna. Mul ju kaks last ja puha. Minu jaoks on üllatuslik,et keegi nii loll vôib olla.

  1. Nagu ma oleks temaga enne päevast-päeva chattinud ja ninapidi koos olnud. Pole tõesti viimasel ajal kohtunud ega chattinud. Mis siis?

 16. Appi kuidas ma julgesin tüdrukutega reedel välja minna. Häbi mulle :( :D midagi nii jaburat pole juba ammu lugenud, aga noh arvamused on nagu pe***d igal ühel oma.

Comments are closed.